Author

Topic: 2022-11-20 Coinotag:Bitcoin’in Önceki Ayı Piyasalarına göre Beklenen Seviyesi (Read 100 times)

legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Bence küresel sorunlar nedeniyle 2014-15 yıllarındakine benzer düşüşlerle 9000 seviyesine inmesi ihtimali hiç de az değil. Ama genel kanıya katılarak şunu da eklemek isterim: Değil 9000, 5000 seviyesine inse bile 2024 ten önce 2023 ortasına bile kalmadan büyük ralli başlar diye düşünüyorum. Yani deneyimlerim benim az çok böyle olacağını gösteriyor. O yüzden bitcoininiz yoksa da kaygılanmayın varsa da. Eninde sonunda 1 yıla peak edecek.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1131
ben 11-12k altını beklemiyorum ama olur da 11-12k altına doğru süzülürsek ayı oğlu ayı daha 4-5 yıl daha devam eder herhalde... benim tahminim şöyle ki, btc 11k'nın altına sarkmaz ve şubat ya da mart civarında bir ara fişek görürüz. ha! o arada "altlara ne olur kestirmek zor, ayrıca yeni bir ralli mi başlar yoksa 60k düşüşünün bir düzeltmesi mi olur" şimdiden kestirmek zor ama btc bence daha fazla yıpranmaz ve 2-3 aylık akümülasyondan sonra iyi bir kar verir. not: yemek tarifi değildir.
sr. member
Activity: 959
Merit: 292
BTC'in 10 bin, Eth'un 300 doların altını göreceğini düşünüyorum. 2023 yılının sonuna doğru dananın kuyruğu kopar.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1225
Uzun zamandır aklımdaki rakam 9k seviyesi neden bilmiyorum ama bu konularda biraz şanslı gibiyim ethnin 4k usdyi geçeceğini düşünüyordum bu seferde 500 usd seviyesine kadar bile inebileceğini düşünüyorum piyasadak fud hala bitmedi hele bi biraz daha fud haberleri ve birçok borsa ve dex düşssün sonra biraz daha çekilecektir. Ha alım yapıyormuyum ufak ufak evet başladım. Belki dediğim yere düşmez diye. Bakiyemin %90 ı duruyor şuzamana kadar %10 ile alım yaptım.
Ufak ufak alım yapmaya başladıysanız pek problem yaşamazsınız güzel yerler alım yapmak için. Benim de öngörüm en düşük 11, 11.500k  seviyelere kadar düşüp oradan döneceğiz gibi geliyor bilmiyorum sadece sizin söylediğiniz gibi bir tahmin hiç bir dayanağı yok. Şuanda bile bir çok fud ortada kaldı. Birazda global piyasaların etkisi oldu düşüşü yavaşlattı gibi geliyor. FED son açıklamaları biraz olumlu gibiydi piyasalarda böyle fiyatlandı gibi
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
Uzun zamandır aklımdaki rakam 9k seviyesi neden bilmiyorum ama bu konularda biraz şanslı gibiyim ethnin 4k usdyi geçeceğini düşünüyordum bu seferde 500 usd seviyesine kadar bile inebileceğini düşünüyorum piyasadak fud hala bitmedi hele bi biraz daha fud haberleri ve birçok borsa ve dex düşssün sonra biraz daha çekilecektir. Ha alım yapıyormuyum ufak ufak evet başladım. Belki dediğim yere düşmez diye. Bakiyemin %90 ı duruyor şuzamana kadar %10 ile alım yaptım.
member
Activity: 755
Merit: 39
şimdi 7 bin goygoyları dönüyor.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
Bitcoin 10.000 dolar altına düşmez, hatta 14k altını bile göreceğini zannetmiyorum, umarım yanılmam.
jr. member
Activity: 55
Merit: 1
Geçtiğimiz yıl, birçok endüstri ve makroekonomik olumsuzluğun ardından piyasa Bitcoin’e çok zarar verdi.

Bitcoin geçen Kasım ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana değerinin kabaca %80’ini kaybetmiş olsa da, bazı tahminler daha da düşebileceğini, belki de dört haneli bölgeye düşebileceğini gösteriyor.

Kaynak: CoinOtag
Jump to: