Author

Topic: 2022-11-24 Coinotag:Bitcoin'de Ayı Tuzağı Mı Görüyoruz? (Read 57 times)

jr. member
Activity: 55
Merit: 1
Kesinlikle katılıyorum, bir dönem medyada güzel bir reklama çalışması ile birlikte 69K dolar bölgesine gittik. Doğru zamanın gelmesi halinde, sektöre tekrar şirketler ve yatırımcılar girecek. Fakat global piyasayı da incelediğimizde bunun şuan mı olduğunu kestirebilmek zor.

Şahsi fikrim 2023 Haziran aylarından sonra hareketlilik yaşayacağımız.(ytd) Bitcoin biriktirmek her zaman iyi olacaktır..(ytd)
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Son zamanlarda meydana gelen birkaç büyük olayın sonucu olarak, Bitcoin fiyatı son birkaç gün içinde serbestçe düştü, ancak bunun dışında geçmişte olanları gördüm, Bitcoin fiyatının düşmesine neden olmak için birçok olay sabote edildi. büyük olaylar veya sorunlar nedeniyle düşüş Bitcoin fiyatı üzerinde olumsuz etki.
ama Bitcoin'in güçlü temelleri var ve geri durmak zor, bu yüzden gelecekte olacakların çok daha iyi olacağına inanıyorum ve şu anda olanlardan kayıtsız değilim, paniğe kapılmıyorum ve gerçekten umursamıyorum.

Bitcoin fiyatına olan şey için, şimdi daha derin bir ayı piyasasına girdik, yavaş yavaş Altcoinler de Bitcoin fiyatlarının hareketini takip edecek.
jr. member
Activity: 55
Merit: 1
FTX olayları fiyatı etkilemeye devam ederken BTC’nin fiyatı son zamanların en yüksek seviyesi olan 18.000 $’ı kaybetti.
Çoğu trader ve yatırımcı için işler belirsiz göründüğünden, fiyat piyasanın mevcut durumu ile korele bir şekilde düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor.

• FTX olayları fiyatı etkilemeye devam ederken BTC’nin fiyatı son zamanların en yüksek seviyesi olan 18.000 $’ı kaybetti.
  • Çoğu trader ve yatırımcı için işler belirsiz göründüğünden, fiyat piyasanın mevcut durumu ile korele bir şekilde düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor.

Bitcoin (BTC) için son birkaç gün toz pempe geçti, fiyat 15.500 $’dan 16.500 $’a yükseldi ve altcoinler kripto pazarında bir miktar rahatlama yaşadı. Bitcoin (BTC) fiyatındaki rahatlamaya rağmen, fiyat hala tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 18.000 $’ın altında işlem görüyor ve bu, bu bölgenin artık büyük bir ralli için direnç işlevi gördüğü düşünüldüğünde biraz problemli bir bölge. FTX ve Binance olayları ve diğer büyük yatırımcıların domino etkisi, piyasa henüz büyük bir hamle yapmadığı için piyasayı durma noktasına getirdi ve bu da piyasanın nereye yönelebileceği konusunda büyük korkulara yol açtı.

Kaynak: https://coinotag.com/bitcoin-16-500-dolarin-uzerinde-bu-bir-ayi-tuzagi-olabilir-mi/
Jump to: