Author

Topic: 2022-12-13 BeInCrypto: 2023 Bitcoin için Çok Daha İyi Bir Yıl Olabilir (Read 37 times)

legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Benim de 2023 yılından net olarak bu yılın Ekim-Kasım ve Aralık aylarından çok daha iyi bir performans göreceğimize dair bir beklentim var. Bir ayı piyasası bu kadar uzun sürdü mü hiç hatırlamıyorum. Hani olması gerekenden 2 ay falan uzun sürdü çok rahat. Şu aşamada artık ayıdan çıkış ve boğaya ilk adımları görmemiz gerekirdi. Özellikle yılın ilk aylarını bu yüzden ön plana aldım. Aynı durumlar devam ederse yıl ortasına kadar sürünen bir piyasa da görebiliriz ve bu hiç hoş olmayacaktır.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1131
2022'nin tamamı düşüş trendi içinde geçtiği için, doğal olarak 2023 için daha fazla pozitif beklentiler dile getiriyoruz, zaten bazı insanlar için yeni yıl demek yeni temenniler demek, e dolayısıyla doğal olarak iyimser tahminlerin ayyuka çıktığı bir dönemin içinde buluyoruz kendimizi ama cumberland'ın 2023'te artmasını öngördüğü benimsenme oranlarını temellendirdiği dayanağını güçlü bir iddia olarak görmüyorum çünkü işimiz çin ve rusya'dan gelecek iyi haberlere kaldıysa harbiden naneyi yemişiz demektir. magazinsel boyutunu bilemeyeceğim ama ben çok emin olmasam da en geç mart ve nisan arasında bir hareketlenme bekliyorum.
newbie
Activity: 28
Merit: 1
Bitcoin bu yıl %63’ün üzerinde değer kaybetti. Öte yandan şirketler 2023 ile beraber BTC fiyatında toparlanma bekliyor.

2014’den beri kripto para hizmet sağlayıcısı olan Cumberland, Bitcoin’in (BTC) mevcut durumuna ışık tuttu. Sektörde deneyimli şirket, 2023 yılının kripto para piyasaları için pozitif olacağını öne sürdü. Şirket yetkililerine göre, 2023 yılında Bitcoin’in benimsenmesi artacak. Bu nedenle lider kripto para biriminin fiyatında da toparlanma bekleniyor. Öte yandan yetkililer mevcut tablonun sonuçlarının ağırlaşabileceğine de dikkat çekti.

Cumberland yöneticisi Jonah Bourg, çoğunluk görüşün aksine yasal düzenleme için Çin ve Rusya’ya işaret etti. Van Bourg bu ülkelerden gelecek yeniden düzenleme adımı sonrası BTC için jeopolitik ilgi artışı görüleceğini iddia etti. Kripto para hizmetleri sunan firmanın yöneticisi, 2024 yılında artan bölgesel benimsenmelerin BTC’yi yükseliş trendine iteceğinin altını çizdi.

Kaynak: BeInCrypto TR
Jump to: