Author

Topic: 2022-12-29 BeInCrypto: 2022 Yılının En Büyük Kripto Para Hackleri (Read 29 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 1
Özet halinde kısaca haberin notlarını paylaşıyorum ayrıca tüm paylaşımlarımda habere de yer veriyorum. Detaylı en sonuna kadar okumak isteyenleri de siteye davet ediyorum. Tüm haberi paylaşmamı bekleyemezsiniz. Bilgilendirici ve ilgi çekiçi gündemden şeyler paylaşmaya özen gösteriyorum. Eleştirinizi yine de dikkate alıp daha başlığın tüm vaad ettiğini verip vermediğini tekrar kontrol ederek paylaşımlarıma devam edeceğim. Teşekkür ederimç
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
...

Forumda bir haber içeriği paylaştığınızda bu haber içeriği en azından insanların konuyu anlayabileceği kadar olmalı. Kullanıcı içeriği okuyabilmek için sizin sitenize girmek zorunda olmamalı. Bu bölümün ana amacı haber sitenize kullanıcı çekmek değil ama insanlar zaten düzenli olarak kaliteli içerikler paylaştığınızı görürlerse haber sitenizi takip ederler.

Şahsen tam haber paylaşılmış olan içeriklere emeğe duyduğum saygı sebebiyle burada okumuş olsam bile giriş yapıyorum. Eğer sizin açtığınız başlık gibi sadece bir yönlendirme varsa report ediyorum.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Şöyle bir inceleyince FTX i bir kenara bırakırsak tek yakalanan Mango yı çökerten olmuş sanırım. Dikkatimi çekti iki yöntem köprü ile transfer ederek gerçekleştirilmiş. Hâlâ acaba diyorum bu wrapped token inadını bıraksak mı acaba? Ethereum tek başına fazlasıyla güçlü bir coin ve swap imkanı vererek açıklara zemin mi hazırlıyoruz diye düşünüyorum.
En kötüsü de elbette herkesin bildiği FTX oldu bu yıl. Batışına giden yolu açtı birçok insan parasını içeride bıraktı çok üzücü.
newbie
Activity: 28
Merit: 1

KISACA
  • 2022 yılı birçok gelişmeye sahne oldu.
  • Kripto para hackleri yıl boyunca gündemden düşmedi.
  • İşte yıl boyunca yaşanan büyük saldırılardan bazıları.

2022 yılında kripto para piyasası, birçok gelişme yaşadı. Ekosistem özelinde yıl boyunca en çok dikkat çeken şey ise yaşanan büyük kripto para hackleri oldu. Yıl boyunca birçok DeFi platformu hacklendi ve rekor kayıplar yaşandı.

Son bilgilere göre yıl boyunca yaşanan kripto para saldırıları 130’u aştı. Birçoğunun DeFi üzerinde yaşanan hacklerde kayıplar 3 milyar doları buldu. Bu şimdiye kadar bir yılda yaşanmış en büyük kayıp olarak öne çıkıyor.

2022 yılı geride kalırken biz de kripto para piyasasında yıl boyunca yaşanan en büyük 5 saldırıyı sizler için derledik.

İlgili habere kaynak linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak:BeInCrypto TR

Jump to: