Author

Topic: 2022 Bitcointalk Pizza Etkinliği (Read 385 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
June 08, 2022, 01:48:25 PM
Cevaplar için herkese teşekkürler. Keşke kalıcı sembollere sahip olsaydık, bunu gerçekten çok isterdim eminim benim gibi diğer kullanıcılar da bunun devamını isterdi ama bu sembolün devamı için gelecek sene daha iyi bir pizza yapıp katılım sağlayacağım  Cheesy
hero member
Activity: 868
Merit: 878
June 08, 2022, 11:22:17 AM
Pizza etkinliğine katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Etkinliğin kazananı @Filippone oldu, kendisini tebrik ederim. Türk forum üyelerinden @xzone mod @EFS ve @Phoenix Anka ise geçici verilen pizza badge kazanmış oldular. Üyeliklerinin altında çok şık duruyor. Benim çalışmam bir ödül kazanmasa da, güzel bir değişiklik oldu. En azından çabaladık.

Oylamalar sonuçlanmış badgeler dağıtılmış bizim yerel forumdan şu ana kadar iki kişide badge gördüm. EFS, Xzone ve Phoenix Anka tebrik ederim pizzzaları gerçekten çok lezzetli görünüyordu. Bende yapmaya niyetlendim ama malesef zaman uyduramadım o yüzden bu eğlenceli organizasyona katılım gösteremedim. Badgelerin görünümü çok güzel görünüyor tekrardan tebrikler.

Sanırım bu badgeler geçici süreliğine hediye edildi. Umarım kalıcıdır çünkü benim için ödül gerçekleşti. Ben aslında para ödülü yerine böyle bir ikon kazanmayı daha çok istiyordum ve kazandığım için çok mutlu oldum. Bu arada göremedim bilgisi olan var mı bu ikonlar geçici mi kalıcı mı acaba? Sevgili moderatörüm ve Xzone, dostlar bilginiz var mıdır?
Söylenilene göre “Geçici” ibaresi var. Kalıcı olsaydı daha hoş olurdu yine de bir badge sahibi oldunuz tebrikler ! Sıralamaya göre geçici badgelerin süresi değişiklik göstereceği belirtilmiş, süresi hakkında net bir tarih verilmemiş.

Herkese yeni rozetleri hayırlı olsun.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1480
June 07, 2022, 11:37:50 PM
Diğer konuda badgelerin geçici olacağı yazılmış ama ne kadar süre kalacağı yazılmamış diye hatırlıyorum. Bence 1. olanın badgei önümüzdeki sene yapılacak olan yarışmaya kadar kalır, bizimkiler de 3-5 ay sonra silinir. Birincinin ödülünün daha uzun süre kalacağını da söylemişlerdi çünkü Smiley

Güzel etkinlik oldu ve pizzaları burada bölüşmüş olmamız da ayrı güzel. Seneye daha yaratıcı ve farklı bir şeyler deneyeceğim Cheesy
hero member
June 07, 2022, 06:32:12 PM
Oylamalar sonuçlanmış badgeler dağıtılmış bizim yerel forumdan şu ana kadar iki kişide badge gördüm. EFS, Xzone ve Phoenix Anka tebrik ederim pizzzaları gerçekten çok lezzetli görünüyordu. Bende yapmaya niyetlendim ama malesef zaman uyduramadım o yüzden bu eğlenceli organizasyona katılım gösteremedim. Badgelerin görünümü çok güzel görünüyor tekrardan tebrikler.

Sanırım bu badgeler geçici süreliğine hediye edildi. Umarım kalıcıdır çünkü benim için ödül gerçekleşti. Ben aslında para ödülü yerine böyle bir ikon kazanmayı daha çok istiyordum ve kazandığım için çok mutlu oldum. Bu arada göremedim bilgisi olan var mı bu ikonlar geçici mi kalıcı mı acaba? Sevgili moderatörüm ve Xzone, dostlar bilginiz var mıdır?
legendary
Activity: 2198
Merit: 1225
June 07, 2022, 09:17:11 AM
sr. member
Activity: 959
Merit: 292
June 01, 2022, 02:35:08 PM
Benim pizzayı değerlendirme dışı bırakmışlar sanırım. Halbuki çok lezzetliydi  Cheesy

Değerlendirme dışı değildir de hocam, sizin forumda paylaştığınız fotoğraf bende görünmüyor. Belki  böyle bir sıkıntı yüzünden olmuş olabilir. Ayrıca oylama devam ediyor discord kanalı üzerinden. Resimlerin altında yer alan pizza emojisine tıklamanız yeterli. Oylarınızı bekliyorum. Paylaştığım fotoğraf sayfanın üst taraflarında yer alıyor. Diğer Türk üyelerimize de oylarımızı verelim Smiley

Forumdan katılanları ilk günden oyladım. Sizin pizzanın görselliği gerçekten güzel. Umarım kazanırsınız. Member üyeler sanırım foruma foto yükleyemiyor. Harici link ile foto yükledim o yüzden görünmüyor olabilir.
hero member
June 01, 2022, 10:25:32 AM
Benim pizzayı değerlendirme dışı bırakmışlar sanırım. Halbuki çok lezzetliydi  Cheesy

Değerlendirme dışı değildir de hocam, sizin forumda paylaştığınız fotoğraf bende görünmüyor. Belki  böyle bir sıkıntı yüzünden olmuş olabilir. Ayrıca oylama devam ediyor discord kanalı üzerinden. Resimlerin altında yer alan pizza emojisine tıklamanız yeterli. Oylarınızı bekliyorum. Paylaştığım fotoğraf sayfanın üst taraflarında yer alıyor. Diğer Türk üyelerimize de oylarımızı verelim Smiley
sr. member
May 30, 2022, 11:55:04 AM
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
May 30, 2022, 07:51:52 AM
Arkadaşlar konuya güncelleme yapayım. Dün itibariyle yeni pizza gönderilemiyor. Artık var olan pizzalarımızın discord sunucusu üzerinden oylama vakti. Beğendiğiniz pizzalar varsa discord sunucusundan oylayın. Ben de beğendiğim pizzaları oylayacağım. Tabii ki benim pizzamı beğendiyseniz oylarınızı bekliyorum Cheesy

Oylamada size ve diğer Türk kullanıcılara çok oy çıkması dileğiyle, konuya bir göz attım da forum moderatörümüz de güzel bir pizza çalışmasıyla katılım sağlamış, umarım kazanan bizim forumdan birisi olur, bir forum sembolü kazanmak çok hoş olurdu, kalemder ve danny hocamda semboller var, bir de pizza sembolü olan bir Türk forumumuza dikkati arttırırdı Smiley
hero member
May 30, 2022, 12:31:47 AM
Arkadaşlar konuya güncelleme yapayım. Dün itibariyle yeni pizza gönderilemiyor. Artık var olan pizzalarımızın discord sunucusu üzerinden oylama vakti. Beğendiğiniz pizzalar varsa discord sunucusundan oylayın. Ben de beğendiğim pizzaları oylayacağım. Tabii ki benim pizzamı beğendiyseniz oylarınızı bekliyorum Cheesy
sr. member
May 29, 2022, 05:30:15 PM
Bitcoin onuruna alelacele bir pizzada ben yapıp gönderdim arkadaşlar. Tadı enfes oldu.  Grin
Önemli olan kazanmak değil, bu güzel an'a ortak olmak. Başlığı açıp bizi haberdar eden arkadaşa da ayrıca teşekkür ederim.
Saygılar.
legendary
Merit: 1225
May 28, 2022, 07:53:45 AM
Katılımlar biraz sınırlı kalmış gibi. Eğer yetiştirebilirsem akşama bir tane pizza yapmayı düşünüyorum. Pizza yapan arkadaşların eline sağlık hepsi birbirinden lezzetli duruyorlar. Ödülde gayet iyimiş ama ödül çok önemli değil maksat böyle etkinliklerde aktif bir şekilde bir şeyler üretmek. Localden gerçekten az katılım olmuş, hadi biraz daha katılım olmaz mı son gün yarın bir gününüz daha var yetişin hadi Smiley
hero member
May 26, 2022, 09:13:29 PM
Forumdan katılımlar görmek çok güzel. Buna aracı olduğumu bilmek ise daha güzel. Bugün içerisinde bir çalışma da ben yapıp göndermeyi düşünüyorum. Galiba bir rütbe şartı yoktu gördüğüm kadarıyla. Discord kanalı olayını da bilmiyordum bende Discorda katılımı yapayım ve oraya da göndereyim. Güzel ve farklı bir etkinlik oluyor. Yine de beklediğimden daha az katılım oldu diyebiliriz. Ben daha fazla katılım olabilir diye düşünüyordum.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1480
May 26, 2022, 03:49:41 PM
Her sene bitcoin pizza gününde evde pizza yaparım, benim için ritüel gibi bir şey oldu bu Smiley

Bu sene yaptığım pizzayı yedikten sonra yarışmanın farkına vardım ve tekrar bir hazırlığa girişip iki pizza daha yaptım. İlk pizzamda zeytinler ile, ikinci pizzamda mantar ile BTC logosu yapmaya çalıştım ama pişen mantarın küçüleceği aklıma gelmedi ve logonun görüntüsü bozuldu. Neyse tadı çok güzeldi, önemli olan o Cheesy

Ödül kazanmaktan ziyade forumdaki bu tarz etkinlikler çok hoşuma gidiyor. Keyifli bir vakit geçirme şansı yakalamış oluyoruz ve insanların buraya olan bağı artıyor. Vaktim olsa birkaç pizza daha yapardım ama bu senelik benden bu kadar, katılan ve katılacak olan herkese başarılar Smiley
legendary
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
May 26, 2022, 02:57:35 PM
Güzel bir yarışma bende buradan görerek bir çalışmayı bıraktım yarışmaya. Bitcointalk’ta tasarımlarınızı paylaşmak güzel ancak yarışma için oylama Discord sunucusunda yapılacağı için discord sunucusuna katılıp çalışmanızı oraya göndermeniz gerekecek. Bu eklemeyi de ben yapayım. Forumda xzone’yi gördüm güzel bir mantar çalışması yapmış. Daha fazla arkadaş katılım yapabilir. En azından renk katmış oluruz Smiley

Ödülü de 5mBTC olarak açıkladılar.

Forum hesabında bir badge sahibi olma şansı 5mBTC'den çok daha değerli benim açımdan. Pandemi döneminde hayatımdaki ilk pizzaları yapmıştım fakat şu an yeterli vaktim yok. Müsait olan herkes katılıp fırsatı değerlendirsin derim. Forumda çok az kişi özel badgelere sahip.

Ellerinize sağlık.
hero member
May 26, 2022, 12:58:27 PM
Güzel bir yarışma bende buradan görerek bir çalışmayı bıraktım yarışmaya. Bitcointalk’ta tasarımlarınızı paylaşmak güzel ancak yarışma için oylama Discord sunucusunda yapılacağı için discord sunucusuna katılıp çalışmanızı oraya göndermeniz gerekecek. Bu eklemeyi de ben yapayım. Forumda xzone’yi gördüm güzel bir mantar çalışması yapmış. Daha fazla arkadaş katılım yapabilir. En azından renk katmış oluruz Smiley

Ödülü de 5mBTC olarak açıkladılar.
hero member
May 24, 2022, 12:26:36 PM
Arkadaşlar geçmiş yıllarda yapılan Pizza etkinliğinin bu seneki versiyonu için haber vermek istedim. Cyrus’un şu mesajında https://bitcointalksearch.org/topic/m.60200236 detayları bulabilirsiniz.

Örnek olarak bazı pizza çalışmaları var. Siz de bu çalışmalara benzer amatör çalışmalarınızı yaratıcılığınızı konuşturarak sunabilirsiniz. Son katılım 29 mayıs, oylama 5 haziranda sona erecek.

Ödül sahibi geçici bir Pizza badge’e sahip olacak ayrıca daha sonra duyurulacak bir Bitcoin ödülü olacak.

Katılacak tüm arkadaşlara başarılar dilerim.
Jump to: