Author

Topic: 2023-01-12 BeInCrypto: Bitcoin için Kritik Cuma Yaklaşıyor (Read 34 times)

hero member
Activity: 1134
Merit: 707
Bence kripto paralar icin boga sezonu acilmadiysa da acilmak uzere. Amerikan Merkez Bankasi ndan gelecek bir faiz indirimi bu durumu percinleyecektir. Kisa vadede 18-19 lar da kalacagi kanaatindeyim. Fakat uzun vadede yeniden 30 bin dolar seviyelerini muhtemelen gorecegiz. Ben kasalari cuzdanlari hazirladim Bitcoin almak icin bekliyorum. Gec kalmak sakincali. 15000 gorursem all in yapabilirim acikcasi. Ethereum u da ayni sekilde takip etmek lazim. Firsat verir kesin bitcoin artarken.

Umut verici çok güzel bi analiz. ABD'de enflasyon verileri geriliyor. FED faiz politikalarında bi değişiklik yapacaktır bence de. Sürprizle büyük bir indirime giderlerse borsalara para akışını tekrar görebiliriz. Bu fikrinize katılıyorum. Ama beni korkutan Rusya, Ukrayna savaşı var. Yeniden bir sert Rus müdahalesi görürsek borsalarda güvensizlik, enerji fiyatlarının artışı döngüsüne geri dönebiliriz. Tehlikeler devam ediyor 2023'te de bana kalırsa. Henüz tam bi kurtulmadık. Normalleşemedik.

15 bin dolara düşerse Bitcoin ben de dışarıdan ekleme yapacağım. 15 bin dolar bana kalırsa iyi bi alım seviyesi. Sizin uzun vade 30 bin dolar tahmininiz hangi zaman aralığını kapsıyor? Bir, iki sene diyebilir miyiz? Uzun vade demenizden daha bi uzun dönem anlıyorum aslında. Ama uzun vadede daha bi iyi fiyat beklentim olduğu için 30 bin dolar tahmininizi az buldum.
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Bence kripto paralar icin boga sezonu acilmadiysa da acilmak uzere. Amerikan Merkez Bankasi ndan gelecek bir faiz indirimi bu durumu percinleyecektir. Kisa vadede 18-19 lar da kalacagi kanaatindeyim. Fakat uzun vadede yeniden 30 bin dolar seviyelerini muhtemelen gorecegiz. Ben kasalari cuzdanlari hazirladim Bitcoin almak icin bekliyorum. Gec kalmak sakincali. 15000 gorursem all in yapabilirim acikcasi. Ethereum u da ayni sekilde takip etmek lazim. Firsat verir kesin bitcoin artarken.
newbie
Activity: 28
Merit: 1

KISACA
  • Bitcoin yükselişini sürdürüyor.
  • Lider kripto para birimindeki yükselişin ardından gözler opsiyon sözleşmelerine çevrildi.
  • Boğalar için kritik seviye ise 18.000 dolar.

Bitcoin fiyatındaki yükseliş sürüyor. Lider kripto para birimi, 18.000 doların üzerine çıktı. İvmenin korunup korunmayacağı merak edilirken, tüm gözler ise önümüzdeki 24 saatte yaşanacak gelişmelere çevrildi.

Kripto para piyasasındaki yukarı yönlü ivme korunuyor. Bitcoin ve altcoin projeleri yeni güne de yükselişle başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin, sabah saatlerinde 18.400 dolar seviyesine ulaştı. Böylece yaklaşık 1 aylık bir aranın ardından BTC, 18.000 doların üzerinde işlem gördü.

Bitcoin Opsiyon Sözleşmeleri için Kritik Gün Cuma

Piyasa analistleri, tüm finans piyasalarında olduğu gibi kripto para piyasası için de belirleyici konunun ABD enflasyonu olduğunu vurguluyor. Ancak bunun yanında, piyasa özelinde vadesi dolacak Bitcoin opsiyon sözleşmelerine dikkat çekiyor.

Son verilere göre ayılar ve boğalar arasında savaşın sürdüğü opsiyon piyasasında kritik seviye 18.000 dolar. Buna göre, yarın BTC 18.000-19.000 dolar aralığında işlem görüyor olursa boğalar uzun bir süre sonra ciddi bir zafer kazanacak. 7200 alım opsiyonu ile boğalar 130 milyon doları aşkın kar elde etmiş olacak.

Kaynak:BeInCrypto TR
Jump to: