Author

Topic: 24 saat tam otomatik kripto para birimi değişimi, KYC gerekmez! :o (Read 54 times)

copper member
Activity: 23
Merit: 2
İnsan özgür doğar ama her yer zincire vurulmuştur.

Jean-Jacques Rousseau'nun harika bir sözü. Doğarken özgürdük ama her yerde zincire vurulduk çünkü zincirlerimiz biz doğmadan önce hazırlanmıştı bile.

Açık adresiniz var mı? Bir mağazanız var mı? Türkiye'de bir şubeniz var mı? Yoksa yalnızca internet üzerinden mi hizmet veriyorsunuz? Ben kripto paralarla yeni yeni ilgilenmeye başlayan biriyim. Kripto paralar hakkında pek çok bilgim eksik. Bildiğim şeyler bilmediklerimden fazla. Hala öğrenme aşamasında olan biri olduğum için birçok konuda temkinli davranıyorum. Fiziksel bir mağazanız varsa benim gibi tereddütler yaşayan insanlara güven verebilirsiniz. Türkiye'de bir şubeniz varsa sizi ziyaret etmek de isterdim.

Söylediklerimi yanlış anlamayın. İnsan özgür doğduğu gibi iyi de doğar ama zincirlere vurulduğu gibi kötü olaylarla da karşılaşır. Ben iyi olaylarla karşılaşmak için temkinli davranıyorum.

Merhaba. Bize ulaştığınıza sevindik. Türkiye'de şubemiz bulunmamaktadır. Kredibilitenizle ilgili şüpheleriniz varsa, küçük işlemleri deneyebilirsiniz. Alım satım sistemimiz günün 24 saati otomatik olarak işlenir. Belirli bir para birimini başarılı bir şekilde transfer ettiğiniz sürece, ilgili para birimini size hemen göndereceğiz. Özel anahtarınız değil, para biriminiz değil. Kripto para birimlerinizi saklamak için bir donanım cüzdanı kullanmanızı öneririz. Ve anımsatıcı ve özel anahtarı kaydedin. Varlıkların kendi donanım cüzdan hesabınızda olduğundan emin olun. Bu kesinlikle güvenlidir. www.bitsar.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
İnsan özgür doğar ama her yer zincire vurulmuştur.

Jean-Jacques Rousseau'nun harika bir sözü. Doğarken özgürdük ama her yerde zincire vurulduk çünkü zincirlerimiz biz doğmadan önce hazırlanmıştı bile.

Açık adresiniz var mı? Bir mağazanız var mı? Türkiye'de bir şubeniz var mı? Yoksa yalnızca internet üzerinden mi hizmet veriyorsunuz? Ben kripto paralarla yeni yeni ilgilenmeye başlayan biriyim. Kripto paralar hakkında pek çok bilgim eksik. Bildiğim şeyler bilmediklerimden fazla. Hala öğrenme aşamasında olan biri olduğum için birçok konuda temkinli davranıyorum. Fiziksel bir mağazanız varsa benim gibi tereddütler yaşayan insanlara güven verebilirsiniz. Türkiye'de bir şubeniz varsa sizi ziyaret etmek de isterdim.

Söylediklerimi yanlış anlamayın. İnsan özgür doğduğu gibi iyi de doğar ama zincirlere vurulduğu gibi kötü olaylarla da karşılaşır. Ben iyi olaylarla karşılaşmak için temkinli davranıyorum.
copper member
Activity: 23
Merit: 2
Bitsar, kolay ve anında kripto para birimi işlemleri için oluşturulmuş, gözetim dışı bir anında kripto para birimi değişim hizmeti sağlayıcısıdır. Maksimum güvenlik, kullanım kolaylığı ve verimlilik için çalışıyoruz. Fonlarınızı tutmuyor veya tutmuyoruz veya alım satım yapmak için herhangi bir türde bir hesap oluşturmanızı zorunlu tutmuyoruz.

Bitsar, mevcut piyasada 200'den fazla popüler para biriminin değişimini destekler. Kaydolmadan takas yapabilirsiniz, paranızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok ve takas sadece birkaç saniye içinde tamamlanabilir! Ek olarak, bir Visa veya MasterCard kullanarak üçüncü taraf ortaklarımız aracılığıyla kripto para birimleri satın alabilirsiniz.

İletişim bilgileri:
E-posta: [email protected]
twitter: https://twitter.com/Bitsar_Exchange
Facebook: https://facebook.com/bitsarexchange
telegram: https://t.me/Bitsarexchange

İnsan özgür doğar ama her yer zincire vurulmuştur.Eğer bunu istemiyorsanız ilk adım, anahtarlarınızın, madeni paralarınızın değil, malınızın tam mülkiyetini almaktır.

BITSAR'da mümkün olan en yüksek fırsatı %0,35'lik en düşük döviz kuruyla elde edebilirsiniz.
Kayıt gerekmez! İşlem HER ZAMAN HER YERDE yapılabilir.
Paranızın güvende olduğunu garanti ediyoruz.
Jump to: