Author

Topic: 25 Temmuz’daki Justin Sun & Warren Buffett yemeği iptal oldu (Read 177 times)

sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Benim bildiğime göre iptal olmadı sadece ertelendi Justin Sunın yurtdışına çıkış yasağından dolayı. Neden böyle bir yasak var kesin bir bilgi yok ancak sonrasında Justin şuana kadar marketing ile bir çok spekülasyon yaptım bu hatalar bir daha tekrarlanmıcak tarzında bir tweet atmıştı
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Justin Sun hakkında arama iddiaları olduğu söyleniyordu uzun zamandır ne kadar doğrudur bilmiyorum ama kendisinin dengesiz hareketlerinin olduğu çok konuşulan konular arasında hep. Bu yemek haberi ilk ortaya çıktığında çok konuşulmuştu herkes merakla bekliyordu ama beklediğimizle kaldık ne yazık ki. Yemek tekrar planlanır mı gerçekleşirse yine çok konuşulur mu bilmiyorum ama biraz heves kırıcı oldu artık.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1618
Bu gerçekten çok tuhaf bir haber, Justin Sun aslında büyük sükse yaptı bu kampanyayla ve bütün dünyanın gözlerini kriptolara çekmeyi başardı.

Sonra aniden, çok gereksiz bir şekilde kendi blogunda özür diliyor "çocukça ve naif davrandım, bu kadar reklam yapmamalıydım" fln diyor (özürle ilgili tam haber burada https://www.coindesk.com/justin-sun-apologizes-to-regulators-for-over-marketing-on-buffett-lunch?)

Bunun üstüne bir de yemeği iptal ediyor... bu tarz hayatın doğal akışına aykırı ve kendini sabote edercesine hareketler, bir güvenlik sorunu olduğunu ya da gerçekten
Justin Sun'ın Çin devleti tarafından arandığı iddialarını güçlendiriyor...
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
her ne kadar justin sun şoparına uyuz olsam da warren buffet gibi bir efsaneyle yemek yeme olayı güzel bir pr olacaktı ama bizim şopar yıkamadan yediği ıspanaklar yüzünden dağılmış. bu arada böbrek taşı/kumu insanın hayatını bitiren bir ağrıdır. lan o değil de 5 sene önce bu şopar arkadaş böyle bir yemek organizasyonunu hayal bile edemezdi sanırım.

cointurk'ün haberine göre ise şöyle bir iddia mevcut: https://coin-turk.com/justin-sun-hakkinda-korkutucu-iddia

linke tıklamak istemeyenler için özet geçeyim: sun'ın daha önce çin'de açtığı sosyal medya platformunda cinsellikle ilgili yasal olmayan içerikler varmış ve bu yüzden kendisine yurtdışına çıkma yasağı getirilmiş. ayrıca tron ağı üzerinde yasadışı kumarın dibine vurdukları iddiası da mevcut.
şoparın açıklaması ise: yok öyle bir şey. her şey takip altında ve böbreklerim ağrıyor.
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Justin Sun'un, Warren Buffett ile 25 Temmuz'da yiyeceği özel yemek, Sun'un hastalanması üzerine iptal edildi. Yemek, ileri bir tarihte tekrar planlanacak.

Tron’un kurucusu Justin Sun’un milyarder yatırımcı Warren Buffett ile 25 Temmuz’daki merakla beklenen yemeği, iptal edildi. Tron Vakfı tarafından yapılan açıklamada Sun’un böbrek taşları nedeniyle hastaneye yattığı ve bundan dolayı tarafların daha sonraki bir tarihte yeniden planalamak üzere anlaştığı belirtildi.

Normal şartlarda iki gün sonra gerçekleşecek olan yemek için Sun, tam 4.6 milyon dolar ödemişti ve bu yemekte Buffett ile kripto para piyasasının önemli isimlerini bir araya getirmeyi amaçlıyordu.

Düne kadar katılması kesinleşen isimler Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, kripto para borsası Poloniex’in ana şirketi Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire, Huobi’den Chris Lee, eToro’dan Yoni Assia ve Binance Charity’den Helen Hai’ydi.

Buffett’ın geçmişte Bitcoin’le ilgili yaptığı sert eleştiriler düşünüldüğünde buluşmanın ilginç olacağı tahmin ediliyordu. Ayrıca her yıl New York’ta yenen yemek bu yıl ilk kez Silikon Vadisi’ne taşınmıştı

https://uzmancoin.com/justin-sun-buffett-yemek/
Jump to: