Author

Topic: 3 gündür gördüğünüz gpu satış sitelerine dikkat (Read 214 times)

member
Activity: 602
Merit: 32
alırsanız siteden alın, yerimizde (adresimizde) satışımız yoktur Cheesy herşeyi kısaca özetliyor aslında
Aynen başkan bende gördüm aynısını güldüm birden Smiley
hero member
Activity: 953
Merit: 504
alırsanız siteden alın, yerimizde (adresimizde) satışımız yoktur Cheesy herşeyi kısaca özetliyor aslında
full member
Activity: 294
Merit: 101
Aslında sahte siteleri ondan sonra kötü satıcıları belirleyip paylaşsak çok daha iyi olur en azından adam gpu alacağı zaman çakma firmanın ismini arar diye düşünüyorum.

member
Sen bence acemi dolandırıcı deme bunlara, sen biraz uyanık adammışsın bence. Araştırmıssın o kadar. Ama bu insanların tuzağına malesef çok kişi düşüyor.

Her şey gibi bunun da dolandırıcısı var. Bu piyasada kat kat fazla benim gördüğüm kadarıyla. Dikkat mecburi.
Üstad biz insani olarak uyarımızı yapalım. Umalımda fazla kişi görsün buraya parasını kaptıran olmasın.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Sen bence acemi dolandırıcı deme bunlara, sen biraz uyanık adammışsın bence. Araştırmıssın o kadar. Ama bu insanların tuzağına malesef çok kişi düşüyor.

Her şey gibi bunun da dolandırıcısı var. Bu piyasada kat kat fazla benim gördüğüm kadarıyla. Dikkat mecburi.
member
Hocam acemilikleri stok sayısı girmemelerinde Smiley çok basitçe bir hata hemde Smiley
Yani kaç tane parası kapsalar kâr adamlara Smiley
Açıkçası yurt dışı oldupundan şüphelenmedim fiyattan.
Ama 9günlük sitenin deli gibi reklam verdiğini görünce hop dedim Smiley panamayı görünce whoisde hadi be dedim. Malum adres ingiltere adresi. Ordaki sunuculara kıran girmemiştir. Streetten bakınca(ki zaten öyle biryerde yok) vay be dedim. Stok girip sepete ekle deyip ödemeye kadar ulaşınca tamam dedim Smiley
Yani ben 1 tane alıyorum sen 3 bi başkası 5 ... kaç kişi düşerse tuzağa..
full member
Activity: 672
Merit: 100
member
Arkadaşın yazdığı körü körüne atlayanlara ders niteliğinde ,dikkatli olun arkadaşlar artık adamlar satış sitelerine kadar girmişler n11 den gg den satıyorlar iletişime geçiyorsun %10-20 daha uygun alabilirsiniz diyorlar havale ile ödemelerde tabi bunu duyan satıcı fırsatı kaçırır mı hemen sipariş geçip ödemeyi yapıyor sonra bul ki alasın paranı :/ ,şöyle düşünün ayda bu adamlara 30 kişi gelse tamam demektir hiçbir iş yapma olmayan malı sat geç gitsin.
Ben tr de ise eğer %10 ucuza alacaksam yerine gider elden alırım. Çok nadirdir tanımadığım insana para göndermek onlardada hiç yanılmadım.
Yani adamın tek masrafı 40 ye site açmak. Kalanında stok görse dahi atlıyorlar üzerine.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
Arkadaşın yazdığı körü körüne atlayanlara ders niteliğinde ,dikkatli olun arkadaşlar artık adamlar satış sitelerine kadar girmişler n11 den gg den satıyorlar iletişime geçiyorsun %10-20 daha uygun alabilirsiniz diyorlar havale ile ödemelerde tabi bunu duyan satıcı fırsatı kaçırır mı hemen sipariş geçip ödemeyi yapıyor sonra bul ki alasın paranı :/ ,şöyle düşünün ayda bu adamlara 30 kişi gelse tamam demektir hiçbir iş yapma olmayan malı sat geç gitsin.
member
Arkadaşlar son zamanlarda hepimiz bolca gpu kelimesini aradığımız için malum google amca bize boşca bu reklamları gösteriyor. Dün bir site dikkatimi çekti. Fiyatlarıda epey uygun gibi duruyordu. Gpubase.net adres
Alışveriş yapmadım öncelikle bunu belirteyim. Ancak domaine whois çektiğimde 9 günlük bir domain olduğunu gördüm. Adresine baktığımda ise londrada olduğunu yazmışlar. Tabii adres başka bir yerin adresi öyle biryer yoktu. Bunada google streetten baktım. Görüntü eski diyenlerde olabilir. Ancak sunucularınıda ne hikmetse panamadan almışlar. En çok kıllandıran zaten panamadan almış olmalarıydı. Gönül isterki gerçek bir yer olsun. Ancak malum insanlar bi vurgun anında görüp hemen zıplıyorlar bu işlere. Yeni başlayıp araştırmayanlar ise tuzağa düşebiliyor.

Eldeki verilere görede gpubase bir scam sitedir. ayrıca gerçek siteler stok sorunu yaşar ve stoklarıda bellidir. Buradan 100000 tane kart siparişi verdim ekledi sepete stok sorunu bile olmadan. Ağır üçkağıtçı ve amatör bir üçkağıtçı.
Jump to: