Author

Topic: 3. parti bir sistem kullanmadan almak (Read 458 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
September 14, 2017, 03:27:56 PM
Ister oto adres uretip onlarla odeme alip tra. Dan takip ederek odeme alirsin. Guvenlik olsun dersen odeme alacak bitcoinleri el ile girersin. Dolayisiyla privateleri internetsiz ortamda sende olur.
full member
Activity: 214
September 11, 2017, 09:37:14 AM
https://en.bitcoin.it/wiki/Software

Bu adres iyi bir başlangıç noktası olabilir sizin için. Ben kendim sadece ön araştırma yaptım. Kendi sunucumu kurup node ile haberleşme sağlamadım henüz.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
September 11, 2017, 09:26:46 AM
Elinizdeki bir sunucuya node ve / veya cüzdan kurarsınız. Web siteniz bu sunucuya yeni adres yaratma ve adres ödeme takibi, transaction takibi için sorgular atar. Yanılmıyorsam bitcoin-core ile XML-RPC protokolü üzerinden haberleşebiliyorsunuz. Transaction ağda belli sayıda onay alınca, sitenizde ödemeyi tamamlanmış olarak kabul edersiniz.

Evet istediğimi böyle yapabilirim. Bunun için bir doküman mevcut mu?
full member
Activity: 214
September 11, 2017, 09:23:16 AM
Elinizdeki bir sunucuya node ve / veya cüzdan kurarsınız. Web siteniz bu sunucuya yeni adres yaratma ve adres ödeme takibi, transaction takibi için sorgular atar. Yanılmıyorsam bitcoin-core ile XML-RPC protokolü üzerinden haberleşebiliyorsunuz. Transaction ağda belli sayıda onay alınca, sitenizde ödemeyi tamamlanmış olarak kabul edersiniz.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
September 11, 2017, 09:19:12 AM
3. parti bir sistem kullanmadan BTC ve ETH ödeme almak istiyorum, bunun için nasıl bir uygulama önerirsiniz?
Eth ve BTC core servisleri web sitesine nasıl entegre edilir?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler
Jump to: