Author

Topic: 37. Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz vefat etti. (Read 34 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Allah rahmet eylesin mekanı birbirimize rakip kulüpler olsak bile böyle kulüplerin başkanlığını yapmış insanların vefat haberlerinde üzülüyorum mekanı cennet olsun iyi bir Galatasaraylı olduğunu anlamıştık zaten Allah acısını hafifletsin
legendary
Activity: 980
Merit: 1077
#SWGT CERTIK Audited
Kibarlığı, beyfendiliği ve centilmenliği hatırlanacak bir beyfendi idi. Hastalık süreci sonrası epey zayıflamıştı ama yine de görevinin başında son ana kadar durmuştu. Gerçekten üzücü bir haber. Yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
beni bilen bilir fenerbahçeliyimdir ama her zaman dediğim gibi bu iki takımdan birisi olmadan diğeri olmaz. mustafa cengiz iyi bir insandı, fatih terim karşısındaki tavrı da takdiri hakkedecek cinstendi. allah rahmet eylesin, uzun süredir hastaymış kendisi.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
37. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, savaştığı akciğer kanseri rahatsızlığı sebebiyle sağlığı ağırlaştıktan sonra hastaneye kaldırılmış, tüm müdahalelere rağmen kurtulamamış. Allah rahmet eylesin.

https://m.haberturk.com/son-dakika-haberi-mustafa-cengiz-hayatini-kaybetti-3266732-amp
Jump to: