Author

Topic: 4 adet TR garnatili MSI rx 470 4 gb gaming x + corsair rm1000 + asrock pro btc (Read 911 times)

newbie
Activity: 13
Merit: 0
Ekran kartlarının fiyatı nedir hocam
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Zec kazmak için  güzel ürünler fiyatıda uygun.
sr. member
Activity: 490
Merit: 270
Reverse Engineer
Zec kazanlar için müthiş haber, ancak HBM sonrasında HBM2 malesef ram frekansı düşük, bant genişliği yüksek bir teknoloji. bu yüzden Eth kazanlara göre değil. Sonuç itibariyle 60 core yani 3840 shader(kimisi de 64-4096 diyor) ve inanılmaz düşük tbp ile tam bir manyak gpu.. ama eth ta şimdiden söylüyorum deneyen varsa paylaşsın, bu vega default ayarlarda 32 basıcak. mining için verilecek paraya pek değeceğini sanmıyorum.
sr. member
Activity: 779
vay anasını herkes bırakıyor, ben başlayacaktım mining işlerine daha, o kadar malzeme aldım dolapta duruyor şevkim azalıyor her gün ilanları görünce,

Bu arada ürünlerin fiyatları pahalı değil hocam, iyi satışlar dilerim

herkes bırakmıyor dostum , amd VEGA'yı tanıttı herkes elindeli eski malzemeleri satıp vegayı bekleme moduna giriyor. izmirde bi arkadasım 60 tane ekran kartını toplam 10 tane rig'i birden sattı , sebebi vega.

şevkin kırılmasın niyetin varsa başla ama mantıklı kararlar vererek baslamanı tavsiye ediyorum.

arkadasın fiyatları gayet iyi ve iyi satışlar diliyorum.

bu vega olayını tam anlayamadım rx490 mı oluyor bu vega yoksa ondan sonra mı çıkacak...

hayırlı satışlar...
Daha kısaca 3 katı fiyatlı, 4,2 kat enerji sarfiyatı, sözde 5 kat performansli polaris üstü teknoloji olarak tanımlıyorum kendi sozlugumde vegayı.🤔
Edit- rx 500 series olarak geçiyor.

Hocam gercekten 5 kat daha iyi performanslı gelirse , o bahsettiginiz 3 katı fiyatı ve 4,2 enerji sarfiyatının cokta bi önemi kalmıyor diye düşünüyorum en azından mining için öyle görünüyor.
full member
Activity: 235
Merit: 100
vay anasını herkes bırakıyor, ben başlayacaktım mining işlerine daha, o kadar malzeme aldım dolapta duruyor şevkim azalıyor her gün ilanları görünce,

herkes bırakmıyor dostum , amd VEGA'yı tanıttı herkes elindeli eski malzemeleri satıp vegayı bekleme moduna giriyor. izmirde bi arkadasım 60 tane ekran kartını toplam 10 tane rig'i birden sattı , sebebi vega.

şevkin kırılmasın niyetin varsa başla ama mantıklı kararlar vererek baslamanı tavsiye ediyorum.

bu vega olayını tam anlayamadım rx490 mı oluyor bu vega yoksa ondan sonra mı çıkacak...

hayırlı satışlar...
Daha kısaca 3 katı fiyatlı, 4,2 kat enerji sarfiyatı, sözde 5 kat performansli polaris üstü teknoloji olarak tanımlıyorum kendi sozlugumde vegayı.🤔
Edit- rx 500 series olarak geçiyor.
sr. member
Activity: 419
Merit: 255

hayırlı satışlar...
sr. member
Activity: 779

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
sende mi bırakıyorsun Smiley

bir arkadasin malzemeleri satiyorum abicim. Wink
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
sende mi bırakıyorsun Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Selamlar, 3 ayliktir, mining icin kullanilmistir. Tek alimlarda 750 tl, toplu alimda teklif yapabilirsiniz. 4 adet kutu vs akseasuari var TR garantisi mevcuttur. Klimali yerde kullanilmistir.

1 adet corsair rm1000 gold PSU - 500 tl

1 adet asrock pro btc - 300 tl

elden almak isteyen icin urunler bursada.

Jump to: