Author

Topic: 4 Strony Świata - Apartamenty nad morzem - Dźwirzyno (Read 1284 times)

sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Bardzo dobrze. Im więcej, tym lepiej Wink
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
Już strona www robi dobre wrażenie, a to podstawa reaklamy. Zdjęcia obiektówa też niczego sobie, dobra lokalizacja. Warto rozważyć to miejsce przy szukaniu punktu na wakacje, jakby była zniżka na BTC to byłby ideał Smiley

Smiley no nawet powinni robić zniżkę na BTC Tongue no ale to już w ich kwestii żeby zachęcić Bitcoinerów Smiley

Tak czy inaczej wygląda to całkiem nieźle i na pewno kiedyś skorzystam Smiley

Chociaż ... każdy wie jak wyglądają np. dwu tygodniowe wakacje nad polskim morzem Smiley 8 dni deszczu, 1 dzien na dojazd, 3 dni w słońcu i dwa 2 w chmurach. Smiley ale ... co nasze to nasze Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1005
★Nitrogensports.eu★
Już strona www robi dobre wrażenie, a to podstawa reaklamy. Zdjęcia obiektówa też niczego sobie, dobra lokalizacja. Warto rozważyć to miejsce przy szukaniu punktu na wakacje, jakby była zniżka na BTC to byłby ideał Smiley
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
W sumie nie najgorzej to wygląda muszę powiedzieć Smiley
Aż się rozmarzyłem na temat wakacji ...
Eh... Tongue no w każdym razie prawdopodobnie skorzystam z usług "Czterech stron świata".

Blisko do plaży - schludny wygląd Smiley więcej mi nie potrzeba (+ceny w miarę atrakcyjne Smiley )
legendary
Activity: 1029
Merit: 1000
Fajna oferta, może trzeba będzie skorzystać Wink
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
Wzięcie na pewno będzie, tylko trzeba poczekać na sezon. No i nie zapomnijcie o zniżkach przy płaceniu btc  Wink
newbie
Activity: 41
Merit: 0
Bardzo mi sie podoba i jak tylko bede mial jakies plany na urlop skorzystam Smiley
hero member
Activity: 746
Merit: 502
Looking for advertising deal
Kolejne miejsce akceptujące Bitcoin.
Wspaniała atmosfera, przemili gospodarze, piekna miejscowość Dźwirzyno (ok. 8km od Kołobrzegu), komfortowe w pełni wyposażone pokoje dwu i wieloosobowe.
Zapraszam do odwiedzenia:

http://www.4stronyswiata.eu
Jump to: