Author

Topic: 5 tane yeni s9 aldim en guzel hangi pool bilen var mi lutfen yardim (Read 411 times)

sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
pool önerileri için teşekkürler, benim merak ettiğim konu, kendi poolumuzu kuramazmıyız? 5 kişi danaya girer gibi değil elbette, bi 400 500 rig ile kendi poolumuzu kurabilirmiyiz? bu defa pooll sahiplerine verilen bu yüksek kesintileri vermemiş oluruz, blok ödülleride bize kalır.
member
Activity: 286
Merit: 11
@m3hm3t ve @al3pay

ViaBTC günlük ne kadar BTC kazandırıyor? 0,0030'u buluyor musunuz? Kendi cüzdanınıza aktarıyorsanız günlük cüzdana gelen net BTC ne kadar?

ben kur 3420 iken bch elden cikardim sabah , dun 40,05 usd bch kazmisim 24 saatte
member
Activity: 133
Merit: 15
~ Fortuna Favet Fortibus ~
@m3hm3t ve @al3pay

ViaBTC günlük ne kadar BTC kazandırıyor? 0,0030'u buluyor musunuz? Kendi cüzdanınıza aktarıyorsanız günlük cüzdana gelen net BTC ne kadar?

Hocam şu an itibarıyla bütün coinlerde bir düşüş var,ben PPS+ ödeme metoduyla madencilik yapıyorum bu yüzden diğer havuzlara göre aşağı yukarı aynı getirisi var,ben BCH kazıyorum şu an ve ortalama 33$ kazancı var. BTC ise 34$. Ama Coinlerin değerleri düştükçe getiri azalıyor. ViaBTC bu ortalamalarda tutmaya çalışır çünkü sistemi buna bağlı nedeni ise siz havuza bunun için %4 Fee ödüyorsunuz,havuz da size en az zarardan hesaplayarak ödeme yapıyor.

BTC Withdrawal (BTC Çekme) komisyonu her yerde aynıdır yani 0.001 BTC'dir.

ve şunu unutmayın ki; daha fazla kar etmek için sürekli havuz değiştirenler daha çok zarara uğrar,havuzunuza sadık kalın derim Smiley
jr. member
Activity: 62
Merit: 5
@m3hm3t ve @al3pay

member
Ben de BTC Madenciliği yapıyorum S9 cihazım mevcut ve şimdiye kadar yaklaşık 24 saatlik süreç için toplam 9 havuz denedim,açıkçası şöyle bir durum var; Havuzlar sizden sürekli aktif olmanızı ister ve sizin cihazlar ne kadar hashrate paylaşırsa ve gün geçtikçe o kadar iyi kazanmaya başlarsınız. Yani sürekli havuz değiştirmek de iyi değil,SHA-256 algoritmasında madencilik yapacaksanız size; PPS ödeme sistemli havuzlarda çalıştırın derim çünkü ödül sistemi var,evet havuza vereceğiniz fee biraz yüksek olsa da emin olun kazancınız PPLNS ödeme sisteminden daha çok kazandıracaktır çünkü PPS sisteminde havuz,günlük getiriyi korumaya çalışacaktır,bunun yanında makinalarınız block bulursa zaten yaşadınız ama o da zor bir durum şans işi elbette. Benim ilk  tercihim "ViaBTC" oldu,arayüz dostu ve ödül sistemiyle (PPS+) iyi bir kazanç elde edebilirsiniz ama dediğim gibi cihazlarınızı ekstrem bir durum olmadığı sürece yeniden başlatmayın ya da havuz değiştirmeyin bu yüzden kazanacağınız ödülleri çöpe atabilirsiniz. İkinci olarak PPS ödeme sistemiyle "Antpool" ve üçüncü olarak PPLNS ödeme sistemiyle "Kano Pool" derim. Herkese Hayırlı kazançlar dilerim.

bende antpool dan viabtc ye gecis yaptim dun gece tamda söylediğiniz nedenlerden oturu. özellikle 2 gunden beri antpool attack yemekte iki gun once aksam s9 pool bağlantı oldu , dun öğleden sonrada ltc pool da pool yavaşlamaya ve hashrate lerde %50 düşüş yaşadım. viabtc den istediğin zaman odeme çekmekte daha iyi oldu antpool a gore.
member
Activity: 133
Merit: 15
~ Fortuna Favet Fortibus ~
Ben de BTC Madenciliği yapıyorum S9 cihazım mevcut ve şimdiye kadar yaklaşık 24 saatlik süreç için toplam 9 havuz denedim,açıkçası şöyle bir durum var; Havuzlar sizden sürekli aktif olmanızı ister ve sizin cihazlar ne kadar hashrate paylaşırsa ve gün geçtikçe o kadar iyi kazanmaya başlarsınız. Yani sürekli havuz değiştirmek de iyi değil,SHA-256 algoritmasında madencilik yapacaksanız size; PPS ödeme sistemli havuzlarda çalıştırın derim çünkü ödül sistemi var,evet havuza vereceğiniz fee biraz yüksek olsa da emin olun kazancınız PPLNS ödeme sisteminden daha çok kazandıracaktır çünkü PPS sisteminde havuz,günlük getiriyi korumaya çalışacaktır,bunun yanında makinalarınız block bulursa zaten yaşadınız ama o da zor bir durum şans işi elbette. Benim ilk  tercihim "ViaBTC" oldu,arayüz dostu ve ödül sistemiyle (PPS+) iyi bir kazanç elde edebilirsiniz ama dediğim gibi cihazlarınızı ekstrem bir durum olmadığı sürece yeniden başlatmayın ya da havuz değiştirmeyin bu yüzden kazanacağınız ödülleri çöpe atabilirsiniz. İkinci olarak PPS ödeme sistemiyle "Antpool" ve üçüncü olarak PPLNS ödeme sistemiyle "Kano Pool" derim. Herkese Hayırlı kazançlar dilerim.
hero member
Activity: 1531
Merit: 560
bitmainin poolu antpool sizin için en güzel seçim.
member
Activity: 336
Merit: 10
Acaba ne kadara aldiniz
member
Activity: 476
Files.fm - Store, Share and Sell Files
5 tane iyi almışsınız.Yeni cihaz çıkaracak söylentisi vardı bitmainin roi süresi artar öyle olursa.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
    etherpool ethermain a bak derim blog bulma ihtimalin çok daha fazla

adam s9 aldim diyor SHA 256 algoritması Etherpool SHA256 ile ne yapacak ?

arkadaşımız yeni sanırım ve herşeyi ethereum kazılacak sanıyor Smiley Olur öyle şeyler zamanla öğrenecek
member
Activity: 61
Konuyu açan arkadaş açıp gitmese keşke. Bulduğunu denediğini buraya yazsa ne güzel olur.
member

adam s9 aldim diyor SHA 256 algoritması Etherpool SHA256 ile ne yapacak ?
newbie
Activity: 280
Merit: 0
member
ben dusundum nicehash ile yaparim mining onuda kapdilar bilgisi olan varsa lutfenn yardim etsin

Antpool a gec takil her gece 4 te odemeleri pps+ %4 kesinti. Tx fee lerden aldigin kesintiyi karsilar zaten
newbie
Activity: 11
Merit: 0
ben dusundum nicehash ile yaparim mining onuda kapdilar bilgisi olan varsa lutfenn yardim etsin
Jump to: