Author

Topic: 53 Adet Nvidia GTX 1070 8GB Ekran kartı veya [[ hazır RİG ]] (Read 530 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
legendary
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Güncel verilere göre 53 kartın günde en az 500 TL getirisi var.
Ortalama 180 günde parası çıkıyor demek oluyor. Bu da 6 ay demek oluyor. Kazançlı görünüyor.

Hocam bu hesabi nasil yaptiniz aydinlatir misiniz?
legendary
 @mandown    Madencilik şuanda kârlı. Daha da kârlı olacağını düşünüyorum önümüzde ki aylarda.   Ben kartları satıp başka bir yatırım yapacağım.  Ama acelem yok.
O işi hallettikten sonra tekrar madencilik devam edebilir.  Yani şuan paraya takla attırabileceğim bir ticari fırsat var elimde (kripto ile falan alakası yok). Satış nedenim bu.

Şu sıralar en kârlı şey isabetli bir ticaret içinde bulunmak ve kripto madencilik.  Ticaret yeri geliyor  1 günde  x2  kazandırıyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
sadece meraktan soruyorum @ekiller hocam satmaya başladığın o günden bu yana kadar karlı gidiyor gibi değilmi? Amaç nedir yeni kartlar mı alacaksınız? Yada madenciliği toptanmı bırakmayı planlıyoruz?

Madencilik benim için bir hobi oldu sizde zaten elektronik konusunda ciddi anlamda bilgilisiniz madenciliği bırakacağınızı düşünmüyorumda.
legendary
iletişim bilgini gönderebilirmisin

Yazdım mesaj olarak.   

Not: kartların bir kısmı satılmıştır elimde kalan 40 küsür tane var, düzgün durumda olanlardan.
newbie
Activity: 3
iletişim bilgini gönderebilirmisin
legendary
msı gtx 1070 olandan kaç adet var

16 Adet var

Hocam madencilik için değil ama orta ölçekli bir masaüstü bilgisayar toplamayı düşünüyorum sizin elinizde olan ekran kartını normal bilgisayar için kullansam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım bu işlerden çok anlamadığım için soruyorum yanlış anlamayın lütfen.

Merhaba, hayır sorun yaşamazsınız. Hatta bende kullanıyorum aynı kartlardan kişisel bilgisayarımda.
Kartlar titiz kullanıldı, konuda bilinçli birisiyim. Yorgun yıpranmış ısınmış cihazlar değil.
legendary

16 Adet var

Hocam madencilik için değil ama orta ölçekli bir masaüstü bilgisayar toplamayı düşünüyorum sizin elinizde olan ekran kartını normal bilgisayar için kullansam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım bu işlerden çok anlamadığım için soruyorum yanlış anlamayın lütfen.

ben bir cafeciyim cafedeki kartlardan daha sağlıklı olduğunu düşüyorum o konuda arkadaşı tanımasamda kartlar belli bir ısıda çalıştığı için sorunsuz kullanabilirsiniz.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300

16 Adet var

legendary

16 Adet var
newbie
Activity: 3
sr. member
Activity: 419
Merit: 255
DM direk mesaj
ÖM özel mesaj
PM private mesaj
ne kadar çok var
legendary
Özem mesaj hocam özel mesaj sanırım sana o arkadaş mesaj atmış mesaja bakmanı istiyor Cheesy
legendary
newbie
Activity: 28
Selamlar,

Çeşitli markalarda (Asus, MSI, EVGA, Zotac, Gigabyte)  Nvidia GTX 1070 8GB Ekran kartları.

Adet fiyatı  1700 TL.   Tek yada adetli alınabilir  fiyat değişmez.    1 adette  1700 TL,   çok adette alsanız adet fiyatı  1700 TL dir .

Kartlar aktif olarak madencilikte 1 sene kullanılmıştır ve sonra düşük kâr zamanı aylarca kapatılmıştır.
Şuanda tekrar devreye alınmış ve hâlâ  şuanda kullanılmaktadır.  

53 karttan 44 tanesi sapa sağlam ve %100 kondisyondadır (fanlar dahil) hiçbir sorunu yoktur . Bu 44 kartın haricinde ki geri kalanların bazılarında  tek fan çalışmıyor yada   yavaş çalışıyor. Bu şekilde olan 9 kart var.  Bu kusurlu olanların fiyatı  1600 TL dir.

- Kartların hepsinin kutusu vardır.

- Kartların hepsi 2 ve 3 fanlı modellerdir.  en az 2 fanlı modeldir. Tek fanlı kart yoktur.

- Kartlar el değiştirmiş ürünler değildir. Sadece ben, tek kişi tarafından satın alınmış ve kullanılmıştır.

- Kart satın alan kişi 1 hafta içinde bir sorun yaşar ise bana koşulsuz olarak geri iade edebilir ve ister parasını isterse başka ürün alabilir.

- Satış elden Muğla ili  Ortaca da yapılabilir. Görerek alabilirsiniz. Yada Kargo ile gönderim yapabilirim. Yüksek adetli alımlarda kargo ücreti bana aittir.

- Pazarlık ve indirim şuan için yoktur. Bu amaçla mesaj atmayınız.

- Kartların fiyatları piyasa şartlarına göre değişebilir.

- Ödemede kripto para kabul edilebilir. Kripto ödemelerinde Escrow kullanılabilir ( Forum içinden, Türk ve bilindik üyeler olabilir sadece )

Not : Bana, ne kadar kazanırım gibi sorular sorulmamasını rica ediyorum.  Ne kadar kazanacağınız hakkında bir fikriniz yok ise bu işe girişmemenizi tavsiye ederim. Zamanında bu forumda bir çok kişiye bu konularda faydalı bilgiler verdim, yardımcı oldum. Forumu ve interneti kullanarak araştırma yapınız. 
 Araştırmadan ve bilgisizce girilen her işin sonu hüsrandır.

Hocam DM ye bakabilir misiniz?
member
Activity: 131
Merit: 10
Güncel verilere göre 53 kartın günde en az 500 TL getirisi var.
Ortalama 180 günde parası çıkıyor demek oluyor. Bu da 6 ay demek oluyor. Kazançlı görünüyor.
legendary
 Selamlar,

Çeşitli markalarda (Asus, MSI, EVGA, Zotac, Gigabyte)  Nvidia GTX 1070 8GB Ekran kartları satılıktır.
Arzu edene rig olarak hazır sistem gönderebilirim. Bunun fiyatını hesaplarız.

Adet fiyatı  250 $ karşılığı TL'dir.  Tek yada adetli alınabilir  fiyat değişmez.    1 adette  250 $ ,   çok adette alsanız adet fiyatı  250 $ dır .

Kartlar aktif olarak madencilikte 1 sene kullanılmıştır ve sonra düşük kâr zamanı aylarca kapatılmıştır.
Şuanda tekrar devreye alınmış ve hâlâ  şuanda kullanılmaktadır.  

53 karttan 44 tanesi sapa sağlam ve %100 kondisyondadır (fanlar dahil) hiçbir sorunu yoktur . Bu 44 kartın haricinde ki geri kalanların bazılarında  tek fan çalışmıyor yada   yavaş çalışıyor. Bu şekilde olan 9 kart var.  Bu kusurlu olanların fiyatı  1600 TL dir.

Not: 40 adet kaldı (kusursuz olanlardan)

Not: 38 adet kaldı (kusursuz olanlardan)

- Kartların hepsinin kutusu vardır.

- Kartların hepsi 2 ve 3 fanlı modellerdir.  en az 2 fanlı modeldir. Tek fanlı kart yoktur.

- Kartlar el değiştirmiş ürünler değildir. Sadece ben, tek kişi tarafından satın alınmış ve kullanılmıştır.

- Kart satın alan kişi 1 hafta içinde bir sorun yaşar ise bana koşulsuz olarak geri iade edebilir ve ister parasını isterse başka ürün alabilir.

- Satış elden Muğla ili  Ortaca da yapılabilir. Görerek alabilirsiniz. Yada Kargo ile gönderim yapabilirim. Yüksek adetli alımlarda kargo ücreti bana aittir.

- Pazarlık ve indirim yoktur. Bu amaçla mesaj atmayınız.

- Kartların fiyatları piyasa şartlarına göre değişebilir.

- Ödemede kripto para , Havale/EFT yada elden nakit kabul ederim. Kripto ödemelerinde Escrow kullanılabilir ( Forum içinden, Türk ve bilindik üyeler olabilir sadece )

Not : Bana, ne kadar kazanırım gibi sorular sorulmamasını rica ediyorum.  Ne kadar kazanacağınız hakkında bir fikriniz yok ise bu işe girişmemenizi tavsiye ederim. Zamanında bu forumda bir çok kişiye bu konularda faydalı bilgiler verdim, yardımcı oldum. Forumu ve interneti kullanarak araştırma yapınız.  
 Araştırmadan ve bilgisizce girilen her işin sonu hüsrandır.
Jump to: