Author

Topic: 60+ üzeri token sakladığım wallet satışa çıkarıyorum.(24 saat - en yüksek fiyat) (Read 259 times)

member
Activity: 462
Merit: 14
mezat mı yapılıyor anlamadım kaldığı yerden gider falan demişler heralde cüzdan için valla süre sonunda en çok peyi verene kalır o zaman yapacak birşey yok .
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Benden beş kuruş bile işlemez. Eth cüzdanını verse içindekiler çer-çöp olsa bile en azından açık arttırmaya katılırdım. Bu ne böyle cüzdan adresi yok bişey yok nasıl ticaret yapılacak o da belli değil.

AUKSION  sevmiyor ben.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
büyük oynuyor ve 3 diyorum sizde ha btc dünyasında tl ile  mi işlem yapıonuz :d

3 xrp tabiki :
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
Bu şartlarda o cüzdan en fazla  2,5 TL eder  Grin
Ödemeyide DOGE ile yaparız artık. Cheesy

Not: 3 TL veren olmuş o almazsa ihale bize kalır sanırım.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
Bir seyi anlayamadim. Neden wallet satiliyor? Icindeki tokeni satmaktansa neden wallet satmak seciliyor? Wallet satilsa bile daima private key OP + sattigi insan(larda) olacak, bir mantigi yok.

Genel olarak potansiyel... potansiyel demiyorum, dolandirici postuna benziyor, gidin 3 liranizi LOSEV'e bagislayin daha iyi.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Bu arada bir uyarı yapayım. 2017-2018 boğa döneminde telegram kanallarında sürekli olarak bir cüzdana ait public ve private keyler dağıtılıyordu. Sen içindeki tokeni hareket ettirmek için eth gonderiyordun ama ne hikmetse o tokenler bir türlü çıkmıyordu. 50 kişi 1-2 dolar atıp denese 100 dolar cepte en az. Bu başlık için değil ama böyle durumlara da uyanık olun. Yeni gelenler bilmeyebilir.

Son teklifim: 3 TL olm çok artmış. 
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Cüzdanı görmedik ama içlerinde tahminen telegram bountyleri falan vardır. 60 coinin 55i çöptür, 2 tanesi 3-5 cent eder. Diğer 3'ünde potansiyel olur ve muhtemelen 3 dolar eder. O da alıcı bulursak tabi.

1 liralık teklifi görüyor ve ikiye katlıyorum. Benden 2 lira!

İçinde fee karşılayacak kadar eth vardır inş. Zarara girmeyelim bi de Cheesy
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
gospodin çok pinti çıktı, ben 60+ tokenin bir gün milyon dolar etme ihtimalini ilgi çekici buluyor ve bu yatırımın gerektirdiği riski alıyorum. Teklifim 1 TL ve en yüksek teklifi ona katlayan bu muhteşem fırsatı değerlendireceğini umuyorum. Karşılıklı olarak söylüyorum, böyle şans her zaman ele geçmez.
legendary
Cashback 15%
İlk teklif benden geldi 10 kuruş. Daha sonra açılış teklifi değişmez. Ben de kalırsa isteyen birisine veririm cüzdanıSmiley
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
ben bu forumu btc çıkışından 6 yıl sonra farkettim bunlar bu siteyi nereden buluyorlar yav her geçen gün yok troller yok lösevciler birde bu satıcılar çıktı sitenin reklamı herhalde aptal saptal forumlarda para kaynağı olarak görülüyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Wallet nasıl satılıyor bi açıklama getirir misiniz? Priv key'i veya seed'i mi veriyorsunuz? Cheesy Cheesy Cheesy
legendary
Cashback 15%
24 SAAT ve AUKSION!

60+ üzeri token sakladığım walletimi satışa çıkarıyorum.

auksion üzeri ilk fiyat: 0.01 ETH

24 saat sonra en yüksek fiyatı kim verirse walleti ona devir edicem.
10 kuruş veririm. Açılış teklifi olmadığı için bu tutar geçerli. Süre bittiği zaman ben de kalıp cüzdanın pk sini vermezsen bozusuruz. Ödeme enpara:)
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Kardeş birincisi bu başlığı pazarlama bölümüne açmalıydın. İkincisi de cüzdan adresini burada belirt ki insanlar içinde hangi tokenlerin olduğunu görsün.
@bthd ye katılıyorum, dolandırıcılık olma olasılığı yüksek.
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Forumdaki ilk mesaj satış mesajı, satılacak ürün paylaşılmamış ancak fiyat için 24 saat teklif alınacak. Forumun yanlış bölümü ayrıca.
muhtemel dolandırıcılık girişimi dikkatli olunuz.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
24 SAAT ve AUKSION!

60+ üzeri token sakladığım walletimi satışa çıkarıyorum.

auksion üzeri ilk fiyat: 0.01 ETH

24 saat sonra en yüksek fiyatı kim verirse walleti ona devir edicem.
Jump to: