Author

Topic: 86 binlik crypto telegram kanalını satıyorum (Read 119 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
February 11, 2020, 05:07:04 AM
Merhaba arkadaşlar t.me/cryptotention kanalını satıyorum. Fiyatı 500 dolar. İsteyen t.me/cryptotentionadmin e yaza bilir. Değişimi güvenilir escroü sitelerinden birinde yapa biliriz(eger alan öderse)

87 bin üye var. Görüntülenme 1000-4000 arası. Çok düşük miktarlar. Bu da gösteriyor ki üyelerin çoğu sahte üyelik. 15-20 bin üye olsa bu görüntülenmeler normal diyeceğim ama 80-90 binlerden bahsediyoruz.
Üye katılma ve ayrılma istatistikleriniz var mı?
Diger kanallara bakarsanız aynı görüntülemeni görürsünüz. Hic bir zaman üye satın almadım. Üyeleri projelerle anlaştım onlar için telegram botu yaptım karşılıöında o botlara kendi kanalımı artırdım ve gerçek userler geldi. Aynı izlenmeye sahib yabancı kanallara bakarsanız fiyat sorduöunuzda size yüksek fiyatlar söylenecektir sebebi user kasmak çok zor. Birde son zamanlar daha az post paylaşmağa başladığım için userler azalıyor

https://t.me/altcoinrookiechannel
6900 civarı üye var, mesajların görülme sayıları 2000-6000 arasında.

https://t.me/unfolded
10 bin üye var, görülme sayıları 1000-3000 arasında.

https://t.me/icodrops
27 bin üye, görülme sayıları 3000-4000den az olan yok.

Daha fazla örnek vermeye gerek var mı? 87 bin üyede her iletide 24 saatte en az 5000 görüntülenme gelmesi lazım. 2-3 gün içinde ise 10 bin görüntülenme gelmesi lazım. Gelmiyorsa üyelerin çoğu sahte hesaptır diye düşündürür.
Son paylaşımınız 31 ocak, görüntülenmesi 1300 civarı. 11 günde bu kadar kişi görmüş. Doğal görüntülenmesi bu demek ki.  
50 dolar verebilirim kabul ederseniz.
İstediğiniz fiyat bu görüntülenmeler için çok yüksek.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar t.me/cryptotention kanalını satıyorum. Fiyatı 500 dolar. İsteyen t.me/cryptotentionadmin e yaza bilir. Değişimi güvenilir escroü sitelerinden birinde yapa biliriz(eger alan öderse)

87 bin üye var. Görüntülenme 1000-4000 arası. Çok düşük miktarlar. Bu da gösteriyor ki üyelerin çoğu sahte üyelik. 15-20 bin üye olsa bu görüntülenmeler normal diyeceğim ama 80-90 binlerden bahsediyoruz.
Diger kanallara bakarsanız aynı görüntülemeni görürsünüz. Hic bir zaman üye satın almadım. Üyeleri projelerle anlaştım onlar için telegram botu yaptım karşılıöında o botlara kendi kanalımı artırdım ve gerçek userler geldi. Aynı izlenmeye sahib yabancı kanallara bakarsanız fiyat sorduöunuzda size yüksek fiyatlar söylenecektir sebebi user kasmak çok zor. Birde son zamanlar daha az post paylaşmağa başladığım için userler azalıyor
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
abi satın almak isteyen neden satın alsın avantajı nedir ne sunuyor bu kanal ayrıntı yokmudur?
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Jump to: