Author

Topic: 9 Temmuz BTC Tahimini (BTC Ürkütüyor..) (Read 2261 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
July 07, 2016, 06:16:22 AM
fiyat zaten geçen yıla göre iki katından fazla arttı,, yarılanmadan sonra pump fln beklememek lazım kısa vadede, olursa da spekülatif olur , pump dan çok dump bekliyorum, ama konu btc olunca insan net önünü göremiyor, nakitte kalmaya cesaret edemiyorum, ufak al satlarlarla btc de beklemeye devam
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
madencilerin maliyetini tam olarak bilmiyor olabiliriz ama madencilerde fiyatın yükselmesi gerektiğini biliyor.Fiyatın yükselmemesi küçük madencileri ağdan koparır , geride dev şirketler kalır.Min. kar ile piyasayı kontrol altında tutmaya çalışırlar. Bu işin sonu iyiye gitmez çünkü o firmalarda kendi aralarında rekabet içindeler ve çok acımasız bir sistem bu , kimsenin gözünün yaşına bakmazlar.

Bence 1. olası durum = yarılanmadan sonra zorluk seviyesini düşürmek ve madencileri kaçırmak için fiyatı düşürmeye çalışacaklar. Böylece kendi düşük maliyetli rig leri ile düşük kar oranı ile mis gibi devam edecekler.

2. olası durum = yarılanmadan sonra fiyat dalgalanıp duracak ki bu dalgalanmalar , bir kısmı karlı noktada diğer kısmı zarar noktasında gerçekleşecektir.Ve bu durumda iki arada bir derede kalıp bizi çok güzel kontrol edecekler Smiley
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
bitcoin ufak tefek iniş çıkışlarla berebar bu ay sonunda 800 850$ sabitlenmesi gerekli
yoksa madencilik oleeek zaten ölü aslında yarılanman sonra 1000$ üstü olsa ancak yapılabilir.
tabi bu işi büyük yapanlar için 850$ da yeterli.

Madencilerin büyük bölümü Çin'de, bu madencilerin maliyetini tam olarak biliyor musunuz? Adamların maliyetini tam olarak bilmeden 850$'a çıkarsa ancak madencileri kurtarır tarzında bir yorum yazmak yanlış olur.
full member
Activity: 256
Merit: 100
bitcoin ufak tefek iniş çıkışlarla berebar bu ay sonunda 800 850$ sabitlenmesi gerekli
yoksa madencilik oleeek zaten ölü aslında yarılanman sonra 1000$ üstü olsa ancak yapılabilir.
tabi bu işi büyük yapanlar için 850$ da yeterli.
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
Yarılanma dolayısıyla Btc de düşüş olursa Btc yi Dolara mı yoksa altcoinlere mi çevireceksiniz.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bir yere kadar çıkar oraya çıktımı orda sabit kalır gibi bir şey söylemek imkansız. Çakırın dediği gibide birden fırlama yaparsa hiç şaşırmam. Cheesy
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
10 yüz bin milyon katrilyon dolar olacak yarılanma geldiğinde.

10 x 100.000  x 1.000.000 x 1.000.000.000.000.000

https://www.youtube.com/watch?v=2CXP743BPqE
https://tr.wikipedia.org/wiki/Katrilyon

hesap doğrumu çakır abi Wink
member
Activity: 114
Merit: 10
Grin Grin
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Fiyat zaten son 2 ayda 2 katına çıktı yarılanacak diye.Piyasada endişe varsa(ki var bana göre)mutlaka dumplanacaktır.Bence büyük dump yarılanmanın hemen sonrasında olacak 2500-3000 yuan cıvarına dönecektir fiyat benim öngörüme göre.
member
Activity: 114
Merit: 10
Arkadaşlar yarılanmaya son birkaç gün kaldı fakat halen 670 dolar seviyesinde. Açıkçası bu durgun bekleyiş beni ürkütmekte. Sizler ne düşünmektesiniz? BTC için 9 Temmuz 2016 tahminlerinizi bekliyorum.

Muhtemelen kullanıcıların çoğu senin gibi düşünüyor. Yani ürküyor ve ne olacağını görmek için bekliyor. Yarılanmadan sonra da bir süre devam edebilir diye düşünüyorum. Ama bitcoin bu. Havadan nem kapabilitesi epey yüksek.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Fiyat konusunda büyük süpriz beklemiyorum ama yarılanmadan sonra umarım ki madenci sayısı biraz düşer de kazma zorluğu da düşer biraz
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Arkadaşlar yarılanmaya son birkaç gün kaldı fakat halen 670 dolar seviyesinde. Açıkçası bu durgun bekleyiş beni ürkütmekte. Sizler ne düşünmektesiniz? BTC için 9 Temmuz 2016 tahminlerinizi bekliyorum.
Jump to: