Pages:
Author

Topic: NBATOPSHOT // Nba Resmi Lisanslı Nft Platformu // Flow Blockchain Ürünü - page 47. (Read 13297 times)

legendary
Activity: 1190
Merit: 1160
Bugün satacakları paketten alabilen olursa çok karlı olacağını düşünüyorum, daha önce hiç satılmadığı için fiyatın ucu açık, ne kadara satılabileceğini bilmek zor ama ciddi getirisi olabilir, tabi alabilmek için paradan ziyade şansa ihtiyacınız olacak.

Hocam buraya yazmasan haberim olmayacaktı yine teşekkürler öncelikle. Türkiye saati ile akşam 10 da yapılacak satış veya benim anladığım bu yöne.

Şunu sormak istiyorum saat 10 da sıraya mı gireceğiz yoksa saat 10 dan önce mi sıraya girmemiz gerekiyor?
member
Activity: 522
Merit: 13
bu tür çekilişlerde hiç yüzümün güldüğünü hatırlamıyorum bakalım bunda da aynısı mı olacak.
hero member
Activity: 2100
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bugün satacakları paketten alabilen olursa çok karlı olacağını düşünüyorum, daha önce hiç satılmadığı için fiyatın ucu açık, ne kadara satılabileceğini bilmek zor ama ciddi getirisi olabilir, tabi alabilmek için paradan ziyade şansa ihtiyacınız olacak.
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
momentleri birkaç gün önce 6 dolara kadar bulabiliyorduk maşallah şimdi en ucuzu 13 usd şaka gibi fiyatlanıyor fiyatlar düştüğünde toplayacaksın bu gibi satışlar için  en az 2x direk karın olur gibi geliyor.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1498
Bu paket güzel olacak. Değerlendirilmeli.

Değerlendirme ne kelime hocam kaçmaz bu fırsat. Rare momentların en dandiği bile en az birkaç bin dolar edecektir.

İnşallah hepimize çıkar ama şansımız %10'un altında görünüyor. Sadece 36.378 paket satılacak.

229 dolar vermesine veririrz. dediğimi yapmıslar sanki dün burayı okumus gibi 3 moment minimum istiyor bu multileri bir nebze azaltacaktır. ama yinede alma sansımız düşük. insallah alırız. saatide bu sefer oldukca iyi

Pazarı hareketlendirme ve boş hesapları ayıklama konusunda etkili bir önlem olacak ama bu tek başına yetmez. Hem yeni koleksiyonerlerin girişini kolaylaştıracak hem de herkesin belli bir noktadan sonra paket alma şansına sahip olacağı düzenlemeler yapmaları gerekiyor.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Elimdeki olan momentleri satmamıştım bu iş güzel oldu. Akşam kesin olarak katılım sağlarım umarım bu sefer ilk 30 K içine atabilirim kendimi. Paket'in fiyatı bana göre de uygun gibi görünüyor ve ileride o paketlerden çıkan 1 tanesi bile paket fiyatı çıkabilir.

Akşam hazır bekliyor olacağız.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
229 dolar vermesine veririrz. dediğimi yapmıslar sanki dün burayı okumus gibi 3 moment minimum istiyor bu multileri bir nebze azaltacaktır. ama yinede alma sansımız düşük. insallah alırız. saatide bu sefer oldukca iyi
hero member
Activity: 1288
Merit: 964
All-Star paketleri sonunda geliyor Twitter'dan duyurdular.

NBATopShotNews @NBATopShotNews1
”All-Star Game” Rare series, releasing tomorrow at 12 PM PDT!

https://twitter.com/NBATopShotNews1/status/1372397790551105538

Bu paket güzel olacak. Değerlendirilmeli.
legendary
All-Star paketleri sonunda geliyor Twitter'dan duyurdular.

NBATopShotNews @NBATopShotNews1
”All-Star Game” Rare series, releasing tomorrow at 12 PM PDT!

https://twitter.com/NBATopShotNews1/status/1372397790551105538
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bunda 4 paket almaya calıstım suana kadar alamadım. dun gece 5bın tane vereceklerınden emindim ama 11de uyumusum. sabah önce 25bın daha dagıttıklarını duyunca uzuldum ama 150bınden fazla kısı sıraya girmiş yani tahminim yine alamıcaktım.
bunda sıstemı degıstırmelerı lazım. örnegin 3 kere sırada bekleyip alamazsanız bir sonraki pakette garanti alma sansı gibi.. ve dikkat ediyorum bir kısım hic paket alamamıs bir kısım ise 2-3 paket dusurmus. ilk bastan beri olanları hesaba katmıyorum son 1 ayda girenler icin konusuyorum. yada soylede yapabılırler en az 3 moment sahıbı olanlar cekılıse gırebılır bolelıkle bot sayısı baya bir duser. tahmınım dun gece en az 20-30bın kısı bottur yada multidir. moment sayısı artırıp hem momentları alım tesvıkı olusturup hemde multı sayısı iyice azalır.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1214
Biraz talihsizlik yaşadım dün gece ama en azından common paketti.Paket açma keyfini yaşamak istiyordum kısmet degilmiş, en azından öğrenmiş oldum.Saat 3ten önce join drop yaptım sıra almak için bekliyordum ardından saat geldi hala sıraya koymamıştı ve sonrasında sayfayı yeniledim,sayfayı yeniledikten sonra sıranın en sonuna attı..

Satışa girebilen ve paket alabilen arkadaşlara hayırlı olsun umarın güzel anlar cıkarmışlardır Smiley
legendary
Gece 2'de stress test adı altında önce 5 bin paket satışa çıkarttılar, ardından bir saat sonra 9 dolardan base set satışı yaptılar. 160 bin kişiden fazla sıra vardı 25 bin paket satıldı.

Paketlerden #15000 limited edition 3 moment çıktı. Alabilen olduysa tebrikler.

Yine kaçırdım satışı haberim olsa saat kurar beklerdim başında. Direk bir duyuru kanalı lazım bu konu hakkında sohbet kanalı olmaz çünkü bildirimleri açacağım.

Ayrıyetten şuan çıkanların ederi ne kadar bilen var mı?
hero member
Activity: 2100
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Valla satış saati bize uymadığı için ben dün gece yapılan satışı kaçırdım çünkü o saatlerde fosur fosur uyuyordum, sabah bi uyandım paket satışı yapılmış, uyuduğum uykunun da tadına varamadım böyle olunca Smiley
legendary
Gece 2'de stress test adı altında önce 5 bin paket satışa çıkarttılar, ardından bir saat sonra 9 dolardan base set satışı yaptılar. 160 bin kişiden fazla sıra vardı 25 bin paket satıldı.

Paketlerden #15000 limited edition 3 moment çıktı. Alabilen olduysa tebrikler.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

Flow Blockchain ile birlikte #NFT trendini baştan sona takip eden biri harika para kazanacak. Gruptan bir arkadaşa #1 seri numaralı moment çıktı, en az ~$100.000 eder diye tahmin ediyoruz.

Çekiliş sistemiyle mi çıkıyor?
"Join drop" ekranı geldiği zaman tıklıyorsunuz, beklemeye başlıyorsunuz. Saati gelince sistem rastgele bir sıra numarası veriyor. 30k paket varsa ve 50 bininci sıradaysanız almanız zor. 10 bininci sıradaysanız kesin alıyorsunuz.
Sıra numarası rastgele çıkıyor. 9, 14 ve 25 dolarlık satışların hiç birinde sıra gelmedi bana ama son 199 dolarlık satışta sıra geldi ve satın aldım. Çıkan kartlar şu an 4-5 bin dolar civarında. Yakın zamanda satmayı da düşünmüyorum.

Satış olacağı zaman herhangi bir duyuru falan oluyor mu nerden haberimiz olacak satışla alakalı işlemler?
Ben girmek istiyorumda işte satış ne zaman oluyor nasıl oluyor hiç bir bilgim yok maalesef.

Tabii ki. Sitede duyuru yapılıyor. Sürekli takip edip grupta paylaşan TRNFT grubunu tavsiye ederim; https://t.me/trnft
Marketplace'den de istediğiniz kartları alabilirsiniz. Bu özel satışlar ilk satış oluyor, sıfırdan yeni seriler alınıyor.
legendary

Flow Blockchain ile birlikte #NFT trendini baştan sona takip eden biri harika para kazanacak. Gruptan bir arkadaşa #1 seri numaralı moment çıktı, en az ~$100.000 eder diye tahmin ediyoruz.

"Join drop" ekranı geldiği zaman tıklıyorsunuz, beklemeye başlıyorsunuz. Saati gelince sistem rastgele bir sıra numarası veriyor. 30k paket varsa ve 50 bininci sıradaysanız almanız zor. 10 bininci sıradaysanız kesin alıyorsunuz.
Sıra numarası rastgele çıkıyor. 9, 14 ve 25 dolarlık satışların hiç birinde sıra gelmedi bana ama son 199 dolarlık satışta sıra geldi ve satın aldım. Çıkan kartlar şu an 4-5 bin dolar civarında. Yakın zamanda satmayı da düşünmüyorum.

Satış olacağı zaman herhangi bir duyuru falan oluyor mu nerden haberimiz olacak satışla alakalı işlemler?
Ben girmek istiyorumda işte satış ne zaman oluyor nasıl oluyor hiç bir bilgim yok maalesef.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334

legendary
Bir şey sormak istiyorum üye olduk tamam hadi sırada geldi ödemeyi nasıl yapıyoruz o ara nbatopshot hesabımızda para mı olması lazım yoksa metamask cüzdanı falan mı bağlıyoruz ödeme geldiğinde?

Kredi kartı ile ödeyebilirsin henüz Flow ağına bağlanmadı. Coinbase altyapısıyla BTC, ETH, USDC gibi kripto paralarla da ödeme yapılabiliyor.

https://flowturkiye.medium.com/nba-top-shot-hesap-açma-ve-bakiye-yükleme-c4af79b3e1a7

Hocam teşekkürlerde link çalışmıyor malesef dm den yollayabilir misiniz?
Ordan belki geçerli olur komple denedim yine olmadı maalesef.

Şimdiden teşekkürler.

Tıkla hocam.

Çok teşekkürler hocam bu link çalışıyor burdan bakıp devam edeceğim.
İnşallah yakın bir zamanda olurda bizde girmeyi deneriz bu şeye bakalım neler kazanacapız veya kaybedeceğiz.
sr. member
Activity: 959
Merit: 292
Bir şey sormak istiyorum üye olduk tamam hadi sırada geldi ödemeyi nasıl yapıyoruz o ara nbatopshot hesabımızda para mı olması lazım yoksa metamask cüzdanı falan mı bağlıyoruz ödeme geldiğinde?

Kredi kartı ile ödeyebilirsin henüz Flow ağına bağlanmadı. Coinbase altyapısıyla BTC, ETH, USDC gibi kripto paralarla da ödeme yapılabiliyor.

https://flowturkiye.medium.com/nba-top-shot-hesap-açma-ve-bakiye-yükleme-c4af79b3e1a7

Hocam teşekkürlerde link çalışmıyor malesef dm den yollayabilir misiniz?
Ordan belki geçerli olur komple denedim yine olmadı maalesef.

Şimdiden teşekkürler.

Tıkla hocam.
sr. member
Activity: 959
Merit: 292

Pages:
Jump to: