Pages:
Author

Topic: [İCO]Atonomi Projesi Türkçe Whitepaper - page 4. (Read 1058 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Gruptaki ilk güzel sonuç Atonomi oldu çok hızlı şekilde çevrildi elinize sağlık hirozaki, girelim icosuna bakalım uzun zaman sonra ilk gireceğim ico olcak o kısımları çok boşladık, proje çok güzel takım da öyle hayırlısı olsun bakalım.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Hocam eline sağlık gerçekten emek verilerek yapılmış bir iş bunun dışında Atonomi projesini bende beğeniyorum Amazix ile birlikte çalışarak iyi bir reklam kampanyası yürütüyor bu herifler..
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Projeyi çok da sevmesemde bilgilendirme ve hizmetiniz çok iyi hocam . Devamını bekleriz .
full member
Activity: 322
Merit: 112
Atonomiyi bi süredşr bende izliyorum ama ne ico tarihi belli nede whitelist tarihi.öyle haybeye bekliyoruz yani.bununla birlikte bide openmoney diye bi proje telegram kanallrı 30k yı aşmıştı en son yanlış hatırlamıyorsam ama hala onunda tarihi belli değil.iki projeninde yatırımcısına kazandıracağını düşünüyorum o yüzden takip etmekte fayda var arkadaşlar
full member
Activity: 490
Merit: 193
Proje benimde takibimdeydi fakat ne zamandır girip bakıyorum sitelerine halen ico tarihi falan belli değil.çeviri içinde teşekürler gerçekten karşılıksız ve faydalı paylaşım olmuş o yüzden bende merit gönderdim.konunun yukarıda kalmasında fayda görüyorum gözümüzden kaçmasın aklımızdan gitmesin ico zamanını kaçırmayalım.burdan görür hatırlarız en azından
full member
Activity: 406
Merit: 100
Sağolasın hirozaki yine yaptın güzelliği, proje güzel zaten boş projeyi çevirmekle uğraşmazsınız kafadan pozitif baktım ilk bakarken de. İco zamanına yakın buralarda konuşuruz, 1-2 eth ayırabilicem en azından diye düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
elinize sağlık hocam.uzun zamandır takip ettiğim bir proje atonomi.türkçeye çevrilmesi çok güzel bir çalışma olmuş.

Sağolun.

Güzel ve bilgilendirici yorumlarınızı dökümanın altına ekleyebilirim arkadaşlar.
member
Activity: 105
Merit: 10
Türkce çeviri için teşekkür ederim hocam elinize sağlık mutlaka takipte oldugum bır proje fikirleri insanın ılgısını cekıyor ve istedigi yere ulaşacagını dusunuyorum ama tedbiri elden bırakmamak lazım daha da bı arastırmak gerekıyor
member
Activity: 378
Merit: 11
teşekkürler ve elinize sağlık hocam, birazda total supply, kyc/aml süreçlerinden bahsedermisiniz. Min ve max yatırımlar hakkında görüşleriniz nelerdir
full member
Activity: 392
Merit: 101
elinize sağlık hocam.uzun zamandır takip ettiğim bir proje atonomi.türkçeye çevrilmesi çok güzel bir çalışma olmuş.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Eline sağlık.
Bu tür çalışmaları gerçekten desteklemeliyiz.
Umarım hevesin kırılmadan devam edersin.
member
Activity: 378
Merit: 11
ellerine sağlık hocam yakından takip ettiklerimden birisi sensin atonomiye azda olsa yatırım yapmayı düşünüyorum umarım dediğiniz gibi 2x 3x leri görür
full member
Activity: 476
Elinize sağlık ne sıklıkla paylaşım yapacaksınız ve girdiğiniz icoların listesini yayınlayacakmısınız. Ara ara takip ediyorum güzel başlıklar açıyorsunuz, atonomi de eğer girilcekse biz de kaçırmayalım derim, bir miktar yatırım yapabilirim gibi görünüyor.
sr. member
Bu şekilde anma hizmeti yaptığı için haketmiş gerçekten .

Atonomi, milyarlarca IoT cihazının hem veri hem de ticaret için güvenilir bir birlikte çalışabilirliğe sahip olmasını sağlamak için yeni bir güvenlik protokolü ve altyapısı sağlar. Cube projesnin daha kapsamlılı hali gibi duruyor .

Ayrıca token fiyatı da ucuz total supply üzerinden marcetcap yaparsak eğer 50 milyon dolar bir marcet yapıyor, sirkülasyondaki tokenlere göre hesaplarsak bu 35 civarına kadar sarkabilir. Gayet ucuz geliyor bana bir hype ile 2-3x alınır gibi düşünüyorum. Tabii yinede belli olmaz. Daha detaylı inceleme yapacağız.
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
çeviri için teşekkürler , demek ki böyle kaliteli icoların bounty si olmuyor belki ileride yaparlar.
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Presale starts on 28th of April!
Sr. Member içinde meritlerin benden olsun . Acaba hemen yükseliyormusun yoksa belli bir aktivite dönemini beklemek zorundamısınız .
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
Bu şekilde anma hizmeti yaptığı için haketmiş gerçekten .

Atonomi, milyarlarca IoT cihazının hem veri hem de ticaret için güvenilir bir birlikte çalışabilirliğe sahip olmasını sağlamak için yeni bir güvenlik protokolü ve altyapısı sağlar. Cube projesnin daha kapsamlılı hali gibi duruyor .
full member
Activity: 336
The World’s First Blockchain Core
Hiro gerekeni yapmissin su cocuga meritlerini verin sr olsunda hak etti bunu artik ama gerci sr olursa foruma faydali bise yapmaz.
sr. member
 Merhaba arkadaşlar birçok ico hunterın listesinde top5'te olan ve kurucusu olduğum Voltron Dynamics araştırma grubunun da beğendiği Atonomi projesinin whitepaperını Türkçe'ye çevirdik. Türkçeye çevirmemizin sebebi projeye daha çok hakim olup üzerine daha detaylı konuşmaktı, Türkçe çevirisini twitterdaki iyi ico analiz edebilen, kripto para ve blockchain ile ilgili uzman insanlara gönderdik, diğer mecralardaki tanınan insanlara gönderip fikirlerine başvurduk onlar da en yakın zamanda geri dönüş yapacaktır hepsinin analizini dökümanın en altına ekleyip içeriği zenginleştireceğiz. (26 sayfalık ingilizceyi pdf olarak atıp yorumun ne demek insanlara biraz küstahlık ve kolaycılık olurdu işte birazda bu yüzden Türkçeye çevirdik.) Grup içinde aldığımız kararla da bu çeviriyi insanların kimsenin tesiri altında kalmadan kendi araştırmalarını kendileri yapmaları için paylaşma kararı aldık. Kaliteli İCO'ların Türkçe çevirisi olmadığı için ne yazıkki insanlarımız İCO'lara yatırım yapma konusunda başka insanların doğru bilgi verme merhametine, onları yönlendiren insanların doğru yönlendirmeme ihtimaline kalabiliyorlar ve buda mağduriyetlere sebep olabiliyor ekipçe bunun önüne geçmek istedik umarım başarılı da oluruz. Bu başlık altında Atonomi ile ilgili dikkat çekici ve bilgilendirici yorumları da dökümanın en altına ekleyeceğim. Son editlemeler bitince bu mesaja editler haberdar ederim.

Atonomi Türkçe Whitepaper link: https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vR1NK_nRf8iSoKVQgI6ZwlygHDJPDzbAGUtQ0UZQKpv2S_bg4XPgr8CR-JBGuVwuP2_eDXdMgbH88e4/pub
Atonomi İco drops sayfası: https://icodrops.com/atonomi/

*yatırım tavsiyesi değildir.
Pages:
Jump to: