Pages:
Author

Topic: Pospekulujmy o aktualnej i przyszłej cenie BTC. - page 2. (Read 15448 times)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Crypto Swap Exchange
Bitcoin po raz pierwszy w historii przekroczył dziś poziom 70000 USD Cool
podobnie jak we wtorek, nastąpiła jednak niewielka wyprzedaż ze względu na dużą liczbę pozycji sprzedaży zajętych na starym rekordowym poziomie i wysoki potencjał likwidacji. w rezultacie cena Bitcoina szybko spadła do nieco ponad 66000 USD

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Ale nie wiem czy jest jeszcze sens sugerować się poprzednimi cyklami, skoro już wiemy że ETFy mocno zamieszały i niejako złamaliśmy cykliczność dobijając do ATH jeszcze przed halvingiem.

moim zdaniem jest i to bardzo duży, zapytasz a czemu, a odpowiedziałeś po części sam sobie, właśnie dla tego że BTC i jego cykle cenowe są bardzo powtarzalne,

Bitcoin co jakiś czas robi cos dziwnego i to jest dobre, ale ogólnie bull runy wyglądały bardzo podobnie

oczywiście zawsze jest szansa ze ten raz właśnie będzie inny, ale patrząc na prawdopodobieństwo procentowo szanse sa lepsze

właśnie przebiliśmy główną linię trendu, na miesięcznym wykresie BTC, zawsze po przebiciu tej linii, kolejna miesięczna świeca jest potwierdzeniem i przy okazji wybija kolejne ATH...



legendary
Activity: 2436
Merit: 1561
Mamy ATH na BTC, ciekawe co teraz?

zazwyczaj faza numer 2 rajdu konczy sie na ATH, potem korekta i faza numer 3

BTC walczy na ATH właśnie, potężna siła rynku możemy je przeskoczyc,

chociaz zdrowszy był by pull back teraz, zeby sie potem nie zachciało cenie wracac i domykac niepozamykanych tematów

Mówisz i masz  Grin. Prawie 12% w dół w przeciągu kilku godzin.

Zdaje się że w 2020 nie było żadnego pull-backu po przekroczeniu poprzedniego ATH z 2017 roku. Dopiero gdy cena przebiła stary ATH dwukrotnie to mieliśmy ok 3 tygodni korekty a potem ostro do góry.
Ale nie wiem czy jest jeszcze sens sugerować się poprzednimi cyklami, skoro już wiemy że ETFy mocno zamieszały i niejako złamaliśmy cykliczność dobijając do ATH jescze przed halvingiem.

full member
Activity: 211
Merit: 105
Dr WHO on disney+
no i pulback nastąpił - pytanie czy wystrzeli w góre czy pójdzie w dół? jakie macie przemyślenia?
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Mamy ATH na BTC, ciekawe co teraz?

zazwyczaj faza numer 2 rajdu konczy sie na ATH, potem korekta i faza numer 3

BTC walczy na ATH właśnie, potężna siła rynku możemy je przeskoczyc,

chociaz zdrowszy był by pull back teraz, zeby sie potem nie zachciało cenie wracac i domykac niepozamykanych tematów
legendary
Activity: 2436
Merit: 1561
Do ATH (w USD) juz naprawde niedaleko. Nie wiem dokladnie ile wynosi obecne ATH, pierwszy wynik w google mowi mi ze $68,990.90 (wg. Wall Street Journal), wg. coinmarketcap: $68,789.63. Najwyzsza cena dzisiaj to $67,791.37, czyli brakowalo tylko 1.5%.
Mysle ze jest bardzo prawdopodobne ze przebijemy to bardzo szybko. To powino spowodowac duze zwiekszenie relacji w mediach, co z kolei moze zwiekszyc zainteresowanie tzw ulicy. Ale kto wie, moze bedzie to dla wielu sygnalem do sprzedazy, choc raczej watpie.
full member
Activity: 211
Merit: 105
Dr WHO on disney+
jak obstawiacie? kurs w ciągu 30 dni?
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Crypto Swap Exchange
no i dzisiaj, mamy również nowe ath w naszej walucie EUR Cool
kilka godzin temu przebite zostało 60000 euro i jak widzie mielismy €60400 na Kraken
poprzedni ath na poziomie €59700 z 10 listopada 2021 r. jest już historią
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Crypto Swap Exchange
oto miesięczny przegląd za miniony miesiąc luty. i jak widzimy (i już mogliśmy się domyślić), zamknął się on aż 43,55% na plusie!
jest to najwyższy wzrost od grudnia 2020 - kiedy ten miesiąc zamknął się na zielono na poziomie 46,92%
należy również wspomnieć, że jest to już szósty miesiąc z rzędu - ostatni raz mieliśmy 6 zielonych miesięcy między 10/2020 a 03/2021 - dopiero drugi raz w historii BTCitcoina.
do wszystkich, którzy posiadają BTC w swoich portfelach - zrobiliście wszystko dobrze! Smiley

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Jeżeli będzie 100-150k$ ->  to będzie wyśmienicie

słyszę o wiele bardziej optymistyczne predykcje, nawet 400 czy 500K $ za 1BTC

ale wydaje mi się ze jeszcze nie teraz az tak wysoko, ale i tak jest super, bull run to jak świeta dla inwestorów/trejderów  Smiley
full member
Activity: 211
Merit: 105
Dr WHO on disney+
właśnie spadlismy z $64k do $60k...

już znowu 62$ to dopiero początek rajdu, nie chcę być zbyt duzym optymista ale myśle ze mamy przed nami jeszcze jakies 2 miesiace maksymalnie bull runu i możemy zobaczyć 100-150K za BTC?

jestem ciekaw co Wy na to?

to bedzie szczyt potem spadnie pewnie w granice 60K znowu, takie moje wróżby z fusów  Cool Smiley

Jeżeli będzie 100-150k$ ->  to będzie wyśmienicie

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
właśnie spadlismy z $64k do $60k...

już znowu 62$ to dopiero początek rajdu, nie chcę być zbyt duzym optymista ale myśle ze mamy przed nami jeszcze jakies 2 miesiace maksymalnie bull runu i możemy zobaczyć 100-150K za BTC?

jestem ciekaw co Wy na to?

to bedzie szczyt potem spadnie pewnie w granice 60K znowu, takie moje wróżby z fusów  Cool Smiley
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Crypto Swap Exchange
właśnie spadlismy z $64k do $60k
jak dla mnie, dzieje się to trochę za szybko - ale czego nie widzieliśmy w przeszłości w BTCitcoinie
być może bedą dwie pompy, jak już napisał pawel7777 - jedna przed i jedna po halvingu...

legendary
Activity: 2436
Merit: 1561
Juz prawie $63k...
Wyglada na to ze atakujemy poprzednie ATH. Troche to chyba zaburza cykliczosc Bitcoina (pisze "chyba" bo to nie moja bajka i tyle wiem co gdzies przeczytam), bo pompa miala bys dopiero po halvingu a nie przed.
Nie wiem na jakim poziomie to sie zatrzyma, ale jakas korekta na pewno bedzie. Pytanie, jak duza.
Byc moze bedziemy miec dwie pompy, jedna teraz, spowodowana ETFami, druga po halvinhu. A moze obie sie na siebie naloza.
full member
Activity: 211
Merit: 105
Dr WHO on disney+
no i jest.


pytanie co dalej będzie się dziać.

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Crypto Swap Exchange
$60k do konca tygodnia jest jak najbardziej realne,


z ogromną prędkością zbliżamy się do poziomu $60k USD, który z pewnością przekroczymy w ciągu najbliższych kilku godzin... Shocked
fomo dla mnie jeszcze się nie rozpoczęło, a jak z wami?

edit: doczekaliśmy się $60k USD Cool
legendary
Activity: 2436
Merit: 1561
$60k do konca tygodnia jest jak najbardziej realne, juz dzisiaj najwyzszy punkt to $57.4. Tylko nasuwa sie pytanie czy to sie utrzyma czy tez czeka nas korekta...
Czytajac na szybko, ponoc wszystko jest zasluga niespodziewanie duzych wolumenow na spot ETFach. A moze byc jeszcze lepiej gdy duze platformy tradingowe dorzuca je do swojej oferty.
Dobrze przeczuwalem ze BlackRock nie zawracalby sobie glowy aplikowaniem o ten ETF gdyby nie uwazali ze bedzie na niego spory popyt.

Bitcoin passes $57,000 as BlackRock ETF hits ‘insane’ volume record

Pojawiaja sie jednak glosy ze to moze byc sygnal do sprzedazy:

95% Of Bitcoin Now In Profit: Why This Could Be A Signal To Sell
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
Crypto Swap Exchange
a wczoraj chciałem jeszcze zapytać, czy ktoś się spodziewa, że 50k nie zostanie utrzymane w najbliższych dniach. nawet w przeliczeniu na EUR cena jest teraz powyżej 50k.
a mamy dopiero początek tygodnia... możemy zobaczyć atak na 60k w tym tygodniu - zobaczymy Cool
legendary
Activity: 2436
Merit: 1561
BTC JUZ PRAWIE 55k!!!
(...)

Wow, czlowiek odejdzie na chwile od kompa a tu takie niespodzianki Smiley
Sa jakies powody tego skoku? Prawie 8% rajd w gore w przeciagu godzin nie wyglada do konca naturalnie nawet jak na bitcoina.

Dominacja tez lekko w gore, obecnie na 51.4%, chociaz jeszcze nie az tak dawno sporo bylo glosow twierdzacych ze to niemozliwe i ze bitcoin nigdy juz nie przekroczy 50%. A tu prosze, najlepszy wynik od 2021 roku.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
BTC JUZ PRAWIE 55k!!!

właśnie podskoczyło dość mocno i wygląda na to że rajd się może zacząc lada moment

jak w każdym cyklu i podczas takich ruchów, którys dzień będzie rekordowy dla tego po dzisiejszym kilkuprocentowym skoku mamy przedsmak tego co będzie

nadal warto kupowac, ja takie akcje lubie najbardziej, kupic, poczekac pare dni i sprzedac z zyskiem
Pages:
Jump to: