Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 297. (Read 3495181 times)

legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
January 13, 2016, 04:09:20 AM
Ну нічого собі, нарешті, нашу гілку закріпили, з чим усіх і вітаю, а також з Новим роком і Різдвом усіх Smiley

може філіпінцям складемо конкуренцію? )

Це наврядчи, проте усяке трапляється, тому все можливо, цікаво де україномовна спільнота біткоіна взагалі спілкується?
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
January 11, 2016, 08:01:40 AM
Ну нічого собі, нарешті, нашу гілку закріпили, з чим усіх і вітаю, а також з Новим роком і Різдвом усіх Smiley

може філіпінцям складемо конкуренцію? )
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
January 10, 2016, 01:25:34 PM
Давно це я не заходив на хфорум, доречі з новим роком усіх, кажуть рік біткойна  Grin

Христос Народився! Айя, кожен рік то рік біткоіна ) Може нижче 500 не буде у 2016 році

То хай так і буде BTC наше усе  Wink

Quote
Ну нічого собі, нарешті, нашу гілку закріпили, з чим усіх і вітаю, а також з Новим роком і Різдвом усіх

ото так, невеличкий подарунок на Різдво для української спільноти bitcointalk Smiley
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
January 07, 2016, 10:41:25 AM
Ну нічого собі, нарешті, нашу гілку закріпили, з чим усіх і вітаю, а також з Новим роком і Різдвом усіх Smiley
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
January 06, 2016, 02:36:30 PM
Давно це я не заходив на хфорум, доречі з новим роком усіх, кажуть рік біткойна  Grin

Христос Народився! Айя, кожен рік то рік біткоіна ) Може нижче 500 не буде у 2016 році
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
January 03, 2016, 07:26:24 PM
Давно це я не заходив на хфорум, доречі з новим роком усіх, кажуть рік біткойна  Grin
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
December 28, 2015, 03:08:53 PM
Ну хтось вже користувася сервісом Приватбанку при покупці за біткоіни, яка там комісія і все таке?

я так зрозумів, що поки що це лишень розмови. На Пріваті видно лише курс біткоіна до доллара, а на сайті Ало - який би товар не вибирав не має вибору оплати за біткоіни.

Up:
Для оплаты заказа криптовалютой Bitcoin при оформлениии заказа необходимо выбрать Оплату платежной картой Visa и MasterCard Указать получателя заказа Во время оплаты платежной картой заказа на сайте необходимо выбрать платеж Bitcoin и подтвердить транзакцию сканированием QR-кода Сумма покупки автоматически конвертируется по текущему курсу bitcoin

Віза і Мастеркард має бути не нульовим чи як?
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
December 26, 2015, 12:36:55 PM
Ну хтось вже користувася сервісом Приватбанку при покупці за біткоіни, яка там комісія і все таке?
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
December 18, 2015, 03:28:10 PM
Хто через які обміники виводить біткоін і чи не було питань від податкової, коли сумма поступлень була більше 5 тисяч гривень в місяць?

через вебмані, питань поки що не було, та і суми такі не дуже часті
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
December 16, 2015, 02:48:16 AM
Хто через які обміники виводить біткоін і чи не було питань від податкової, коли сумма поступлень була більше 5 тисяч гривень в місяць?
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
December 03, 2015, 08:23:21 AM
Биткоин-агентство KUNA объявило о краудсейле первой украинской биткоин-биржи. Аукцион по продаже 10% доли в новой платформе стартует 13 декабря. http://forklog.com/kuna-zapuskaet-bitkoin-birzhu-obyavlen-kraudsejl/

Не зовсім зрозуміло, чому Перша? Ця біржа вже давно функціонує https://btc-trade.com.ua
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
December 02, 2015, 07:05:54 AM

ну подивись скільк мов у цьому розділі і скільки мають підрозділи, он у філіпинців активність яка і мовнв гілка тільки закріплена без усяких підрозділів

так, філіпінці непогано розігнали свою сітку. Напевно, все залежить від модераторів і іх активності у спілкуванні з головними форуму

подивився уважніше, а у філіпінців не одна мовна гілка, а ще паралельно 2 теми є, так і у нас можна зробити тему по новинах, тему про різні фортки біткоіна на українській мові і т.п., але вони будуть серед інших мовних підрозділів в Other languages

Можна, ніхто ж не забороняє, якщо є бажання звісно і є що туди постити і обговорювати на українській мові
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
December 02, 2015, 02:52:13 AM

ну подивись скільк мов у цьому розділі і скільки мають підрозділи, он у філіпинців активність яка і мовнв гілка тільки закріплена без усяких підрозділів

так, філіпінці непогано розігнали свою сітку. Напевно, все залежить від модераторів і іх активності у спілкуванні з головними форуму

подивився уважніше, а у філіпінців не одна мовна гілка, а ще паралельно 2 теми є, так і у нас можна зробити тему по новинах, тему про різні фортки біткоіна на українській мові і т.п., але вони будуть серед інших мовних підрозділів в Other languages
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
November 28, 2015, 02:22:08 AM

ну подивись скільк мов у цьому розділі і скільки мають підрозділи, он у філіпинців активність яка і мовнв гілка тільки закріплена без усяких підрозділів

так, філіпінці непогано розігнали свою сітку. Напевно, все залежить від модераторів і іх активності у спілкуванні з головними форуму
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
November 27, 2015, 06:34:33 PM

та ні, наврядчи, народу дуже мало щоб хтось створював окремий підрозділ для цього


Цікаво, а якою має бути активність в розділі, щоб українська гілка отримала підрозділи? Я вважаю, що то взаємопов'язані речі, народу не цікаво писати каскадом ось і нема активності.

ну подивись скільк мов у цьому розділі і скільки мають підрозділи, он у філіпинців активність яка і мовнв гілка тільки закріплена без усяких підрозділів
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
November 27, 2015, 06:32:48 PM
дякую, є в мене твіттер, це мені підходить, красно дякую, вдачно зайшов  Smiley

друже сайт виявився скамом так що краще видаля твіти, якщо робив

Quote
Beware all, this site is a scam!  They take you to webpages that are not the real thing.  The first offer is for the SP50 from Spondoolies, but it takes you to sqondoolies.

BIG SCAM, DO NOT SEND ANYTHING HERE.

EDIT: Please stop advertising for them and delete anything you have tweeted for them.

^This

Promoting a known scam site could earn users negative trust.
legendary
Activity: 1190
Merit: 1001
November 27, 2015, 08:34:12 AM

та ні, наврядчи, народу дуже мало щоб хтось створював окремий підрозділ для цього


Цікаво, а якою має бути активність в розділі, щоб українська гілка отримала підрозділи? Я вважаю, що то взаємопов'язані речі, народу не цікаво писати каскадом ось і нема активності.
sr. member
Activity: 263
Merit: 250
November 26, 2015, 05:54:12 PM
дякую, є в мене твіттер, це мені підходить, красно дякую, вдачно зайшов  Smiley
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
November 26, 2015, 05:40:49 PM
О дивлюсь тут новенькі з`явились, може кто підкаже може якась компанія нова є, чи за дурно роздають BTC, бо взагалі голяк

О щось давно тебе не було тут  Cheesy, мабуть зароблені біткоіни витрачав
за підписними компаніями зараз не слідкую, проте якщо в тебе є твіттер акк можеш спробувати це

sr. member
Activity: 263
Merit: 250
November 26, 2015, 05:08:55 PM
О дивлюсь тут новенькі з`явились, може кто підкаже може якась компанія нова є, чи за дурно роздають BTC, бо взагалі голяк
Jump to: