Pages:
Author

Topic: 15.09.20 KOMISYON YOK USTUNE 0.5 % EKLEYIP USDT VE BTC ALIYORUZ DOVIZ BUROMUZDA - page 3. (Read 3501 times)

newbie
Activity: 29
Merit: 0
Kristalnach yukariyi oku anlarsin beni. 6 ulkede ofisim var senin 50 liralik hattindan degil biu
6 ülkede ofisin varsa ve buna TR dahilse burada ki müşteri güvenliği için önce gidip kendine TR hattı alacaksın elinde ki yabancı sim kartlar aksaray da fiziki olarak 50 TL ye satılıyorsa bana masal anlatma,gidip bir TR hat çıkarıp iletişimi böyle kurmanın nesi zor yerin mekanın olmuş olabilir yüz yüze işlem yapanlar da olmuş olabilir ama bu ülke neleri gördü tosun mu dersin, kapalı çarşıda tüm esnaflardan para toplayıp yüksek kâr vaadiyle vurgun yapanı mı neler neler,o yüzden size zahmet boş yapmayın gerekli şartları karşılayıp ondan sonra hizmet verin ofisime gelin demekle bitmiyor bu işler.
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
bugün Sydel ile buluştuk ve işlem yaptık. dediği gibi işlek bir yerde bulunan döviz bürolarında işlemi gerçekleştirdik. üzerinede %0.5 fazla verdiler.  Smiley memnun kaldım.

İletişimi nasıl sağladınız ? Türk hattı yok kendisinin. Bende İstanbuldayım güvenilir bir yer arıyorum.

whatsapp'tan sağladık.
tavsiyem küçük miktar bozmak için gidip işleyişi görmeniz.

Cevap için teşekkürler. Bende İstanbuldayım o tarafa yolum düşerse çok çok düşük bir miktarda olsa gidip işlem yapacağım.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
bugün Sydel ile buluştuk ve işlem yaptık. dediği gibi işlek bir yerde bulunan döviz bürolarında işlemi gerçekleştirdik. üzerinede %0.5 fazla verdiler.  Smiley memnun kaldım.

İletişimi nasıl sağladınız ? Türk hattı yok kendisinin. Bende İstanbuldayım güvenilir bir yer arıyorum.

whatsapp'tan sağladık.
tavsiyem küçük miktar bozmak için gidip işleyişi görmeniz.

sr. member
Activity: 812
Merit: 252

jr. member
Activity: 152
Merit: 1
Illetyus Bey burada paylaşımınız için çok teşekkür ederim abi sanırım full member olarak sizin yazdığınızı bundan sonra okurlar ve artık bana insanların bitcoinini   çalmaya tenezzül edecek bir insan olmadigimizi anlayacaklardir. Gelip görmeyenler suçlama yapamayacaklar dır.  Tekrar cok tesekkur ederim.
sr. member

jr. member
Kristalnach yukariyi oku anlarsin beni. 6 ulkede ofisim var senin 50 liralik hattindan degil biu
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Türkiye'de adınıza kayıtlı bir telefon kullanmak istemediğiniz için yabancı numara kullanıyorsunuz gibime geliyor lakin bahsetmiş olduğunuz yabancı fiziksel sim kartlar 50-60 TL arası satılıyor zaten yani o numaranın aramalara açık olması hiçbir şeyi değiştirmiyor hadi söylediklerinizi yedik bu yabancı numarayı bağlantılarınız için kullanıyorsunuz diyelim ama TÜRKİYE'DE işlem yaptığınız müşteriler için neden TR hattı almıyorsunuz sebebi nedir?
jr. member
MERHABA HERKESE HAYIRLI ISLER DİLERİM ,
KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.5 EKLEYIP ODUYORUZ.

08.04 .21 TARIHINDE USDT +%0.5 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  
ORNEKLE ANLATAYIM:  100.000USDT NIZE KARSILIK 100500  AMERIKAN DOLARI ODUYORUZ.

TELEGRAM : SYDELBAUM
EMAIL: [email protected]
TELEFON VE WHATSAPP : 00447748875351[/color]
jr. member

MERHABA HERKESE HAYIRLI ISLER DİLERİM ,
KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.5 EKLEYIP ODUYORUZ.

05.04 Wink.21 TARIHINDE USDT +%0.5 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  
ORNEKLE ANLATAYIM:  100.000USDT NIZE KARSILIK 100500  AMERIKAN DOLARI ODUYORUZ.

EMAIL: [email protected]
TELEFON VE WHATSAPP : 00447748875351[/color]

sr. member
Merhaba,

burada uzun suredir uyeyim ancak sadece okurum genelde yazmam. Bu arkadasi da tanimam etmem kendisi ile hic islemim olmadi hic gorusmedim.

Saygilar  

Çok mantıksız bir yorum yazmışsınız. İşlem yapmadan adama kefil oluyorsun. Bu tarz yorumlar daha çok şüphe duymama yol açtı.

Forumda herhangi bir yüksek rütbeli üye gittim işlem yaptım şeklinde bir geri dönüş yapmamış.
Konu sahibi olan arkadaşa mesaj attım. İşlem yapmaya gideceğim.

Sorunsuz şekilde işlem yapabilirsek, konuya yazarım.

jr. member
Mueddip Bey Merhaba,
Yazdiklariniz beni inanilmaz duygulandirdi . Cok tesekkur ederim . Baba ogula kefil olmuyorken bu devirde sizin bu sekilde yazdiklarinizi okumak  cok sevindirdi.  Buradan gelen cok arkadasimiz oldu bu surecte neredeyse hemen hemen hepsi ile guzel bir diyalogumuz var. Ticaret hic onemli degil istanbuldaysaniz ne zaman dilerseniz ,Istanbul disinda iseniz geldiginizde mutlaka carsida sizi misafir etmek ten memnuniyet duyarim sizi . Allah islerinizde size kolaylik versin. Iyi pazarlar.
jr. member
Activity: 54
Merit: 4
Ethereum Full Sync Node
Merhaba,

burada uzun suredir uyeyim ancak sadece okurum genelde yazmam. Bu arkadasi da tanimam etmem kendisi ile hic islemim olmadi hic gorusmedim. Ama burada ara ara mesajlarini goruyorum ve bir yildan fazladir burada sanirim. Simdi soyleyeceklerim su ben bu arkadasa 10 kisiye kadar zarariniz 100$ limitli olmak uzere kefilim oylesine icimden geldi cunku bu adam gorundugu kadari ile sadece isinin ekmeginin pesinde ve boyle insanlari severim.

Kurallar ise soyle mutlaka gecerli kanitlariniz olacak mutlaka bu foruma uye olacaksiniz zaten olmasaniz mesaj atamazsiniz bana ve her uye icin 100$ limit koydum yani bir uyenin ancak 100$ kadar zararini karsilarim toplamda 10 farkli uye ile 1000$ olmak uzere ben bu arkadasa kefilim.

Bir sorun yasarsaniz bana mesaj atin gecerli kanitlarinizi sunun gerekirse whatsapp gibi bir ortamdan da goruselim bu arkadasla da goruselim ve ben zararinizi belirledigim limite kadar tanzim edecegim. Birakin herkes isini yapsin parasini kazansin ve ticaretini yapsin. Zaten dolandirici ise 3 5 islemden sonra bu ortaya cikar ve bir daha da kimse islem yapmaz. Farkli hesapla geldiginde kendini ele verecektir.

Son olarak yine de her zaman kendi aklinizi kullanin kendinizi guvene alin ve guvenmediginiz herhangi bir adim atmayin ben sadece buradaki 10 uyeye kadar belirli bir limite kadar bu arkadasa sanal kefil olmus oldum.

Edit olarak zararinizi nasil karsilayacagimi da soyleyeyim eger tum kanitlar zarar ettiginiz yonunde ise isterseniz hesabiniza nakit olarak isterseniz de rig sistemlerimden birini sizin wallet ayarlayarak madencilik yaparak 100$ olana kadar kripto para seklinde odemis olacagim.

Saygilar  
jr. member
HERKESE IYI HAFTA SONLARI DİLERİM ,
BUGUN USDT ALISIMIZDA KOMİSYON ALMIYORUZ.  HATTA USTUNE BİNDE İKİ EKLEYİP ODUYORUZ ( 1000 TETHER BOZUNCA BIZ SİZE 1002 DOLAR ODUYORUZ)

DAHA ÖNCE GELMEMİS ARKADASLAR İÇİN NOT DÜŞÜYORUM ; DOVİZ BUROMUZ KAPALI CARSI NIN ISLEK BİR CADDESİNİN USTUNDEDİR. OYLE HAN İÇİ OFİS GİBİ BİR YER DEGILIZ. %100 GUVENLİ ŞEKİLDE TİCARETİMİZ GERCEKLESMEKTEDİR.

TELEFON VE WHATSAPP : 00447748875351

İYİ ÇALIŞMALAR
jr. member
Erc-20 den kabul ediyoruz. Usdc Husd  ve bunlar gibi ana kalem stabilleri de aliyoruz.
jr. member
Activity: 69
Merit: 2
USDT'yi hangi network üzerinden kabul ediyorsunuz? Ek olarak usdc gibi diğer stabiller de işlem yapıyor musunuz?
jr. member
MERHABA HERKESE HAYIRLI ISLER DILERIM
BUGUN 1 USDT = 1 USD OLARAK ALISIMIZ DEVAM  ETMEKTEDIR.  BASKA HIC BIR KOMISYON YOK . 1USDT  = 1 USD

500K UZERI ISLEMLER ICIN FARKLI FIYAT UYGULUYORUZ. 500K DOLARLIK VEYA USTU USDT BOZUMLARINIZA USTUNE BINDE BIR ODUYORUZ

EMAIL: [email protected]
jr. member
Hepinize hayırlı işler dilerim,
23.02.21 tarihinde usdt lerinizi komisyonsuz üstüne binde bes ödeyerek alıyoruz.

örneğin bize 1000 usdt gönderdiğinizde biz size 1005 amerikan doları ödüyoruz.

İyi Çalışmalar
jr. member
HERKESE HAYIRLI İŞLER DİLERİM
TETHER ( USDT) ALISIMIZ BUGUN BİNDE ÜÇ EKSİGİNE YAPILMAKTADIR.

1000 USDT BİZE SATTIGINIZDA 997 AMERIKAN DOLARI BİZDEN ALIYORSUNUZ.

jr. member
HERKESE HAYIRLI İŞLER DİLERİM
TETHER ( USDT) ALISIMIZ BUGUN BİNDE ALTI EKSİGİNE YAPILMAKTADIR.

1000 USDT BİZE SATTIGINIZDA 994 AMERIKAN DOLARI BİZDEN ALIYORSUNUZ.

SAGOLSUN BURDAN GELEN ARAYAN YAZAN ARKADASLARIMIZ OLUYOR BANA DAIMI OLARAK USTUNE ORAN ALIYORDUK BUGUNDE USTUNE ODESEN OLMAZMI DIYENLER CIKIYOR.
YUKARIDAKİ KUTULARA BAKARSANIZ EĞER GORECEKSİNİZ BİZİM PAZARIMIZ ÇİN Lİ TUCCARLAR OLDUGU İÇİN HER DAIM YUKLU MİKTARDA USDT IHTIYACIMIZ OLUYOR OZELIKLE MOSKOVA VE DUABI OFISIMIZDE KULLANMAK ICIN.

ARASTIRAN BAKSA YERLERE BAKAN ARKADASLARIMIZ BILIRLER USTUNE ORAN ODEYEN BIZDEN BASKA DA FIRMA OLDUGUNU SANMIYORUM.

MESELA BUGUN BINDE ALTI ORANINDA EKSIGINE ALIYORUZ. SEBEBI ISE BTC YUKSELDIGINDE TETHER TALEBINDE OLAN AZALMA VE BIZIM SATIS PAZARLARIMIZDADA MALIN EKSIYE DUSMESIDIR.

SATIS PAZARLARIMIZDA CINLILER SU AN KENDI YILBASI TATILLERINDELER DONUSLERINDE TEKRAR TETHER TALEBI ARTACAK VE PAZARDA GUNLUK ORAN ARTIYA GECECEKTIR. BEN ELIMDEN GELDIGINCE INSANLARINDA AYAGI ALISSIN DIYE UYGUN ORANLAR YAZIP MUMKUN OLDUGU GUNLERDE ARTI ILE ALIP USTUNE VERMEYE GAYRET EDIYORUM.

HEPINIZE SAGLIKLI GUNLER BEREKETLI ISLER DILERIM .

Pages:
Jump to: