Pages:
Author

Topic: Bitcointalk Türkçe Bölümü Rehberi - Meta - page 5. (Read 71157 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Güzel kaynak olmuş.
member
Activity: 207
Merit: 10
...Our goal is being human in the world...
Her konuda farklı bilgiler öğreniyoruz. Uçsuz bucaksız okyanus gibi, bilgilerin sonu yok Smiley emeğinize sağlık teşekkürler.
newbie
Activity: 50
Merit: 0
Teşekkürler. Belki açıklamalar daha da geliştirilebilir
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Yol gösterici açıklamalar olmuş, teşekkürler  Wink
newbie
Activity: 8
Güzel bir rehber teşekkür.
full member
Activity: 163
Merit: 100
güzel bir rehber. incelenmek üzere işaretlendi
member
Activity: 140
Merit: 10
September 19, 2016, 06:23:56 PM
rehber için gerçekten teşekkürler hani toplu olarak ne var ne yok direk görüyosun bu güzel olmuş ulaşım kolaylığı ve forum kırlılıgını onlemek amacıyla. bu konuda su onlıne cuzdan konusuna gectım baya bı baktım bende blockchaınden multıbıte gecme kararı aldım. Bide adamlar usb gibi bişey yapmış ama 99 dolar fiyatı onu da alırsan çalınması ımkansıza yakın oluyo sanırım ıyı para yaparsam su bıtcoın olayında hatrı sayılır o usbyide alırım heralde.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
arkadaşlar btctürkden ya da koinimden başka adreslere yaptığımız bitcoın transferleri ya da btcturke ya da koinime yaptığımız bitcoin transferleri takıp edilebiliyor mu yok takip edilemez mi ,gizli mi?

Takip edilebilir bu herkese açık blockchain üzerinden kontrol edebilirsiniz sadece 1 adresinizi bilmemiz takip için yeterlidir, Yalnız bitcoin adreslerinin kime ait olduğu konusunda halka açık olarak not belirtilmediyse bulmak zordur
newbie
Activity: 1
arkadaşlar btctürkden ya da koinimden başka adreslere yaptığımız bitcoın transferleri ya da btcturke ya da koinime yaptığımız bitcoin transferleri takıp edilebiliyor mu yok takip edilemez mi ,gizli mi?
hero member
Activity: 546
Merit: 501
Şu çeviriler neden daha fazla yaygınlaşmıyor. Adamlar ingilizce forumda kod paylaşıyor biz daha btc ne yeni öğreniyoruz.
newbie
Activity: 14
Merhaba bir sorum olacak paypal hesabımda iyi bir mebla var. Ben bunu bter'e aktarıp sonra çekmek istiyorum. Ama paranın izi sürülemesin istiyorum. Yani çektirten sonra bana ulaşılamasın istiyorum. Eğer anlıyorsan bana akıl verebilir misin ?

Yalnış anlamadıysam, PayPal aracılığı ile Bitcoin almak istiyorsun ve daha sonra bu BTC' lerini para olarak çakmek istiyorsun ve izim sürülmesin istiyorsun.

Doğru anlamışsam şayet şöyle cevap vereyim...

PayPal hesabındaki para ile bitcoin alabileceğin servisler var. Bu servislerden biri aracılığı ile Bitcoin aldıktan sonra Bter' e aktarabilirsin. Bterden BTC lerini çekerek paraya çevirebileceğin ve çekebileceğin servisler de  var. Temel düzeyde yabancı bir dil biliyorsan bu işlemleri yapabilirsin.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
İnternet ortamında TAMAMI BÜYÜK HARFLE YAZMAK "bağırmak" olarak algılanır. Bu forumda da BAĞIRMAK yasağa yakın bir harekettir.
Tamamı büyük harfle yazılmış postları reportlayınız.

ilgili kural: https://bitcointalksearch.org/topic/forum-moderation-policy-20333
full member
Activity: 398
Merit: 118
bu konuyu görmem iyi oldu cok işime yariyacak Smiley
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
Merhaba bir sorum olacak paypal hesabımda iyi bir mebla var. Ben bunu bter'e aktarıp sonra çekmek istiyorum. Ama paranın izi sürülemesin istiyorum. Yani çektirten sonra bana ulaşılamasın istiyorum. Eğer anlıyorsan bana akıl verebilir misin ?

PayPal ile böyle birşey mümkün değil.
newbie
Activity: 1
full member
Activity: 280
Merit: 101
Proof-of-Stake Blockchain Network
boyle bi konumu varmis anca goruyom.
newbie
Activity: 4
Hayırlı olsun, forum gerçekten faydalı ve dolu dolu gözüküyor. Öğreneceğim çok şey var Smiley Emeği geçen herkese teşekkürler
newbie
Activity: 3
Teşekkürler hayırlı olsun
sr. member
Activity: 629
Merit: 259
hayırlı olsun   Cool
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065