Pages:
Author

Topic: Grupa za trading strategije - page 13. (Read 2946 times)

jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 11, 2020, 08:20:43 AM
#12
Jel se može vidjeti kolika je uspješnost?
Od početne banke jel račun porastao ili pao i za koliko(ROI)?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 11, 2020, 07:46:38 AM
#11
pratiti cu vas iducih mejsec dana, bas me zanima koliko cete trejdova pogoditi u ovom totalno nestabilnom trenutku burze
trejdate samo BTC/USD ili i ostale coine koje nudi bybit?

edit:
dali postoji kakav reff kod s kojim mogu kakav bonus dobiti kod registracije?
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 11, 2020, 04:58:59 AM
#10
Koristite samo bybit platformu?
Sto se tice margin trade - da, ali koristimo i binance za neke mid term varijante trejda bez margine.
Do skoro smo koristili bitmex, ali zbog nedavnih promjena njihovog statuta smo iz predostroznosti presli ovamo.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 11, 2020, 04:49:01 AM
#9
Koristite samo bybit platformu?
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 11, 2020, 04:43:16 AM
#8
Ma to su letve, to ti je jako rizican nacin trejdanja
Prakticki se kladis na buduci scenario, recimo da das stavis da ce BTC pasti za 100$ do 23:00 i ako to pogodis napravis x5 ili x10
Eto ukratko, ali rizik je ogroman, jer ako ne pogodis trend kojeg si predvidio izgubis glavnicu, pojede te krivulja
Ako si ikad se igrao sa forexom, shvatiti ces sta je letva.
Da jeste, rizik je povelik, ali mozete skrolovati ranije objave i primijetiti uspjesnost.
Uvijek ce biti nevjernih toma, pa za one koji bi rekli da se brisu loss tradinzi - zamolio bih takve da isprate objave koje ce se objaviti ubuduce.

hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 10, 2020, 01:06:27 PM
#7
Ma to su letve, to ti je jako rizican nacin trejdanja
Prakticki se kladis na buduci scenario, recimo da das stavis da ce BTC pasti za 100$ do 23:00 i ako to pogodis napravis x5 ili x10
Eto ukratko, ali rizik je ogroman, jer ako ne pogodis trend kojeg si predvidio izgubis glavnicu, pojede te krivulja
Ako si ikad se igrao sa forexom, shvatiti ces sta je letva.
jr. member
Activity: 136
Merit: 3
April 10, 2020, 12:37:49 PM
#6
Cini mi se kao zanimljiva stvar. Malo sam pogledao kako to funkcionira ali nazalost buduci da se sa trejdom nisam susretao neznam kako bi namjestio te sve margine.
Ima li tko volje da objasni kako da to radim? Undecided
Tnx
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 10, 2020, 03:16:18 AM
#5
Pa stavi telegram group username @nestonesto pa cemo pogledat.
Rekao si da he grupa free, pa da bacimo oko
Mozete nas pronaci na telegramu: t . me / dragon_calls
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
April 10, 2020, 02:53:19 AM
#4
Pa stavi telegram group username @nestonesto pa cemo pogledat.
Rekao si da he grupa free, pa da bacimo oko
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 10, 2020, 02:38:38 AM
#3
O kojoj pump’n’dump grupi je rijec?   Roll Eyes
Linkove ne mozes sherati, jasno, ali @.... something mozes, pa da vidimo o cemu se tu radi

Nisu u pitanju nikakvi pump & dumpovi, trgovina se svodi najvise na btc a sporadicno i ostali top coini...
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 09, 2020, 11:04:10 AM
#2
O kojoj pump’n’dump grupi je rijec?   Roll Eyes
Linkove ne mozes sherati, jasno, ali @.... something mozes, pa da vidimo o cemu se tu radi
jr. member
Activity: 49
Merit: 2
April 09, 2020, 10:23:15 AM
#1
Pozdrav,
S obzirom na sve vecu nestabilnost marketa, otvara se rupa/prilika za, zargonski receno "hvatanje razlike".
Sigurno da nije profit zasiguran, jer cijenu opet diktiraju veliki igraci i pored svih analiza i indikatora je nemoguce biti siguran u uspjeh, ali opet postoji mogucnost zarade. Nemojte me pogresno shvatiti - ne zelim nikoga nagovarati da udje u ovu pricu, ali mislim da je sigurno veca sansa za zaradom u odnosu na sportsko kladjenje.
Od nedavno sam jedan od administratora jedne da kazemo signal grupe u kojoj smo, nas par ljudi, objedinili svoje izvore informacija i postavljamo free tipove.
Svako ko je zainteresovan da pogleda - moze slobodno da me kontaktira, jer nisam siguran da li je podjela linkova zabranjena. Trenutno imamo telegram grupu a mobile aplikacija je pri kraju sa izradom.

Srdacan pozdrav.
Pages:
Jump to: