Pages:
Author

Topic: In ce ICO sa investim in 2018 - page 3. (Read 644 times)

member
Activity: 266
Merit: 27
January 28, 2018, 10:44:11 AM
#6
ADAMANT își lansează ICO-ul în 30. Eu deja un working product, Whitepaper decent, idee bună. Am avut norocul să traduc chestiile lor și mamăă, băieții aștia chiar au potențial (mai ales că nu este atâta hype în jurul lor, momentan)
newbie
Activity: 112
Merit: 0
January 28, 2018, 05:36:39 AM
#5
Salutare !

Intrebarea e simpla: in ce ICO se merita investit anul acesta?

Personal am mers cu Electroneum anul trecut si am avut un ROI excelent. Greu de crezut ca voi mai gasi ceva atat de profitabil.

Voi in ce credeti ca se merita investit?

Au fost multe ICO-uri profitabile anul trecut. Anul acesta eu as miza pe ArcBlock sau Cube. Ambele sunt proiecte de viitor.
jr. member
Activity: 224
Merit: 3
January 27, 2018, 08:54:13 PM
#4
Intr-unul care are macar produs beta, echipa transparenta, nu prezinta "parteneriate" false. Care iti ofera cat mai multe informatii la dispozitie. ICO-uri care nu au un Hard-Cap de peste $50.000.000. Care nu au un whitepaper lipsit de raspunsuri. In general, un ICO in care lumea isi arata interesul si interactioneaza cu compania pe retelele de socializare, nu doar dau like si share pentru ca au un bounty bogat in monezi.
newbie
Activity: 5
Merit: 1
January 27, 2018, 03:44:48 PM
#3
Cât de mult ai avut ROI? Informează-te! Mie, cam, toate mi se par țepe, dar dacă masa mare de oameni bagă bani....

Pai am bagat aprox 120$ in septembrie (am prins si un bonus de 20%), iar la valoarea actuala am aproximativ 1500$ (valoarea etn pe cryptopia). Eu zic ca s-a meritat.
newbie
Activity: 49
Merit: 0
January 27, 2018, 02:00:05 PM
#2
Cât de mult ai avut ROI? Informează-te! Mie, cam, toate mi se par țepe, dar dacă masa mare de oameni bagă bani....
newbie
Activity: 5
Merit: 1
January 27, 2018, 11:33:36 AM
#1
Salutare !

Intrebarea e simpla: in ce ICO se merita investit anul acesta?

Personal am mers cu Electroneum anul trecut si am avut un ROI excelent. Greu de crezut ca voi mai gasi ceva atat de profitabil.

Voi in ce credeti ca se merita investit?
Pages:
Jump to: