Pages:
Author

Topic: Kripto Parayı Alışverişte Kullandıran Kart: RedotPay - page 2. (Read 211 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Yanlışım yoksa Cypher Card projeside Türkiyede geçerli ve 500 dolar bakiye yüklediğinizde gerçek kartıda gönderiyorlarmış davet kodu gerekli gibi görünsede mail bıraktığınızda kod geliyor. Twitterda birkaç kişinin türkiyede kullandığını gördüm lazım olur diye kyc falan yaptım dursun köşede.
hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
2017'de kripto debit kartlar havada uçuşuyordu. Türkiye'de bile en az 3-4 kart sağlayıcıdan kart alabiliyorduk. Ben o dönem yazılarımdan birinde kartları kıyaslamıştım ( https://onurgozupek.com/bitcoin-hakkinda-en-cok-sorulan-sorular/ )

Kripto para kazancınız olduğunda nakde çevirmeye gerek kalmadan markette, akaryakıt istasyonunda, restoranda ödeme yapabilmek büyük bir ayrıcalıktı. Hatta o dönem bu kartlar ile ATM'lerden Dolar bile çekebiliyorduk. Döviz veren ATM sayısı sınırlı, kartların nakit çekim limitleri düşük olsa da kripto parayı Dolar'a çevirmek oldukça havalıydı 😀

Ancak 2018'de Visa'nın düzenlemeleri nedeniyle, bu kartlar bir bir Türkiye'de hizmet vermeyi durdurdu. En son ADVCash kalmıştı o da Gürcistan bankası ile çalıştığı için hizmet vermekle vermemek arasında gidip geliyordu. Hizmet verebildiği zamanlarda ise astarı yüzünden pahalıya geliyordu.

RedotPay'i yeni keşfettim. Başvurmak, hesabı doğrulatmak, para yatırmak ve sanal kart oluşturm işlemleri sorunsuz gerçekleşti. Apple Pay desteği için istemiştim ancak USDT ve USDC harcayabilmek gerçekten büyük avantaj. Üstelik Binance kullananlarınız varsa, Binance'ten anında para transfer edebiliyorsunuz.

Mesela, restoranda yemeğe otururken bir pozisyon açtınız, 1 saatte 50$ kar edip pozisyonu kapadınız. TRON ağından RedotPay'e USDT yatırıp yemeği bedavaya getirebilirsiniz 😀

Bugün lazım olmazsa da ileride lazım olabilir. Sanal karta vereceğiniz 10$'ın 5$'lık kısmını referans hediyesi olarak geri alıyorsunuz ve ister online ödemede isterseniz de Apple Pay ile iPhone'unuza tanımlayarak anında harcayabiliryorsunuz.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Kullanılır kullanılmaz, bilemem ama kesinlikle el altında bulunması gereken bir alternatif, oldukça ilgimi çekti, bilgilendirme için teşekkürler.
Gerçi fiziki karta çok sağlam iteledikleri için (yurtdışı için de çok yüksek bir rakam ama hele bizde bir banka kart ücreti olarak 3.000 TL istese genel müdürlüğünü ateşe verirler) prensip olarak almam ama sanal olanı bulundurmakta fayda var, burası Türkiye, neyin ne olacağı bilinmez, B planı olması iyidir.
hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
Kripto paralarınız ile ödeme yapmayı mı özlediniz? Overlok makinası ayağınıza geldi 😀 

Hong Kong merkezli Redotpay'in kripto para destekli ön ödemeli kartları Türkiye'de de kullanılabiliyor. Üstelik Apple Pay desteği ile iPhone ve Apple Watch kullanıcıları Apple'ın temassız ödeme seçeneğini Türkiye'de de kullanabiliyor.

Aşağıdaki referans kodu ile üye olursanız, alışverişte kullanabileceğiniz 5$ hediye alabilirsiniz.

https://url.hk/i/tr/7f6h0

Üye ol, kimlik doğrula, hesaba kripto para yatır, sanal kartı al, Apple Pay'e tanımla hepsi 20 dakikada halloluyor.

Ben bugün ilk işlemimi gerçekleştirdim. TRY desteği sayesinde, Türkiye içi harcamalarda kripto paralarınızı Türk Lirası olarak harcayabiliyorsunuz.

Sanal Kart 10$, Fiziksel Kart 100$ olarak ücretlendiriliyor.

Binance Pay desteği ile Binance'teki stabil kripto paranızı RedotPay'e anında gönderebiliyorsunuz.

USDT transferleri için Ethereum, TRON, Binance Smart Chain veya Arbitrum ağlarını kullanabiliyorsunuz.
USDC transferleri için Ethereum, TRON, Binance Smart Chain, Arbitrum veya Polygon ağlarını kullanabiliyorsunuz.

Harcamak istemezsiniz ama yine de ihtiyaç halinde BTC veya ETH de yatırabiliyorsunuz.
Pages:
Jump to: