Pages:
Author

Topic: Ordinals NFT na sieci Bitcoina - page 2. (Read 217 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
March 25, 2023, 04:24:07 PM
#6
Chyba, ze rozwiązanie na danym blockchainie uzyska status akceptowalnego rozwiazania prawnego (czegos w stylu jak teraz wychodza e-dokumenty) a na innym nie; i tutaj pytanie czy wieksza szansa ze bedzie to BTC czy moze np polygon jak z tymi znaczkami poczty polskiej?
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 25, 2023, 02:02:05 AM
#5
Jak jest różnica na którym chainie posiadamy NFT? To już w ogóle zadaj pytanie jaka jest różnica czy posiadamy Bitcoina, Solane czy Dracula Coina? NFT moim zdaniem na tym etapie w 99% są bezużyteczne, ale wchodzi na coś moda i potrafią wykręcić gigantyczne zwroty. Śmiem twierdzić, że na Ordinalsy może być gigantyczna moda natomiast na NFT na Cardano zerowa.

Mocno infantylna wypowiedź. Twierdzisz że tłum jest na tyle głupi że rzuci się na coś co jest w 99% bezużyteczne jednocześnie nie mając pojęcia czym nft jest. Zwłaszcza że całe nft już dawno się wszystkim przejadło i teraz główne skrzypce grają inne technologie.
Sam się nie znasz ale jesteś przekonany, że inni znają się jeszcze mniej.

I tak, moim zdaniem wszystko jedno czy jestem właścicielem obrazka pieska z potwierdzeniem własności na sieci btc,sol,eth czy cardano. I tak jest to obrazek pieska.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
March 24, 2023, 10:56:29 AM
#4
Jak jest różnica na którym chainie posiadamy NFT? To już w ogóle zadaj pytanie jaka jest różnica czy posiadamy Bitcoina, Solane czy Dracula Coina? NFT moim zdaniem na tym etapie w 99% są bezużyteczne, ale wchodzi na coś moda i potrafią wykręcić gigantyczne zwroty. Śmiem twierdzić, że na Ordinalsy może być gigantyczna moda natomiast na NFT na Cardano zerowa.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
March 24, 2023, 10:15:59 AM
#3
A jaka to różnica na którym chainie posiadam NFT? Skoro nft to tylko zapis cyfrowy aktu własności danego dobra. Wszystko zatem jedno czy mam obrazek psa na solanie, eth, czy btc. Tak samo jak wszystko jedno który notariusz daje pieczątkę pod aktem zakupu domu.

Prawidłowe pytanie zatem nie jest czy pakować się w nft na bitcoinie. Prawidłowe pytanie brzmi jak nowa użyteczność wpłynie na bitcoina.

Btw: przestrzegam przed klikaniem w link. Cała ta dyskusja dziwnie mi wygląda.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
March 24, 2023, 07:54:15 AM
#2
Powiem ci, że dla mnie to nic nie warte obrazki. Wystarczy spojrzeć na stronę ordinalsview.com no przecież to wszystko wygląda dramatycznie. Z drugiej strony logia rynku i poprzednia hossa NFT pokazała, że byle gówno jak złapie trend głównie ten marketingowy to potrafi wykręcić kosmiczne liczby. W dużym skrócie czy bym się w to ładował: NIE! Czy jest szansa, że to będzie dobra inwestycja: TAK!
newbie
Activity: 3
Merit: 0
March 24, 2023, 07:30:03 AM
#1
Cześć, jak się zapatrujecie na Ordinalsy. Rynek trochę młody, ale już staje się konkurencyjny dla ETH, nie mówiąc o Solanie i innych Cardano. Myślicie, że będzie na to boom jak na NFTki na poprzedniej hossie?
Pages:
Jump to: