Pages:
Author

Topic: WIREX 2.0 - Card BTC virtual si in format fizic [Support #RO] - page 2. (Read 5896 times)

sr. member
Activity: 363
Merit: 250
BTC will change the world
@andrew2k - Multumim pt aprecieri. Te asteptam sa-ti comanzi primul card de debit, sau cel putin unul virtual  Cheesy

@sorinln - Multumim pt review. Eu unul m-am saturat sa tot vad critici in topicul principal. Nu pot nega ca nu exista mici probleme uneori, dar TOATE se rezolva. Eu personal inainte sa ma gandesc macar ca voi lucra aici, am folosit serviciile E-coin/Wirex foarte mult timp. O singura data am intampinat niste probleme cu o tranzactie dar mi-a fost rezolvata foarte repede dupa ce am explicat totul prin ticket.

Pentru toti ceilalti care nu ati testat platforma noastra, va invitam sa va creati un cont si sa cereti GRATUIT primul card virtual VISA. Aceasta oferta poate fi revendicata o singura data de persoana si este valabila pentru un timp limitat. Instructiuni:

1. Urmati pasii de inscriere de aici: LINK
2. Descarcati-va aplicatia noastra mobila si logati-va in cont.
3. Comandati instant si 100% gratuit primul dvs card virtual!
full member
Activity: 175
Merit: 100
Detin un card wirex de aproape un an. Am facut zeci de tranzactii fara nicio problema. Recomand.
sr. member
Activity: 417
Merit: 252
Foarte interesant proiectul. Tocmai am citit postarea, e o idee de milioane acest card, pot sa apara si altii care sa o copieze dar cum e si cu bitcoin si altcoins, primul aparut va domina mai ales daca e bine pus la punct. Poate o sa-mi iau si eu unul.
sr. member
Activity: 363
Merit: 250
BTC will change the world
Buna ziua, dragi bitcoineri romani ,

Astazi as dori sa va prezint serviciile si produsele Wirex, companie pentru care lucrez in prezent, la sediul din Londra.


Proiectul Wirex a inceput sub forma unui start-up, in urma cu aproximativ 2 ani de zile. Poate unii din voi recunosc brandul cu numele "E-coin". Ei bine, ambele sunt una si aceeasi companie.

In primul an, Wirex a avut 100,000 de inscrieri, a emis 15,000 de carduri de debit, totalizand 2.000.000$ in tranzactii lunare.
Proiectul a fost fondat dupa ce a primit investitii in valoare totala de aproximativ 200.000$ de la 99 de investitori, pe platforma BnkToTheFuture.
In martie 2017 Wirex a primit o investitie in valoare de 3 milioane USD de la SBI Holdings din Japonia.
In prezent avem peste 500,000 de utilizatori inregistrati.


La momentul actual, oferim doua tipuri de carduri, VIRTUALE si in format FIZIC.
Acestea se pot comanda in 3 valute, EURO, LIRE STERLINE si DOLARI.




Cum functioneaza?

1. Va creati un cont, urmand pasii de inregistrare. -> LINK
2. Va descarcati aplicatia din AppStore sau Google PlayStore , sau alternativ va puteti loga pe varianta desktop -> WirexApp Desktop
3. Faceti o depunere in BTC (sau ALTCOINS, prin serviciul ShapeShift direct din website).
4. Comandati primul dvs. card virtual sau de plastic. Cele virtuale sunt emise instant, iar celelalte sunt livrate in termen de pana la 2 saptamani in Romania.
(nota: puteti opta pentru livrare rapida prin curier - DHL , la un cost suplimentar)
5. Alimentati-va balanta noului card folosind bitcoin-ul proaspat depus.

Felicitari! Acum va puteti cheltui bitcoinii la orice comerciant din lume care accepta VISA/MASTERCARD. Puteti efectiv sa achitati orice se plateste cu cardul (facturi, shopping online, atasare la PayPal sau alte servicii similare). In plus, cu cardul FIZIC aveti acces la banii dvs. la orice bancomat din lume si puteti face plati la POS oricand, 24/7.



Beneficii

- acces instant la banii dvs. la orice ora din zi si din noapte

- puteti vinde , dar si cumpara BITCOIN oricand (cardurile suporta LOAD, dar si UNLOAD)
     -> cardul virtual este emis de VISA, asa ca accepta retrageri de la "terte-parti" (de ex. PayPal) - pentru persoanele verificate!

Securitate sporita:

     -> autentificare in 2 pasi
     -> cod PIN pentru login / TouchID pt iOS
     -> protectie pentru tranzactii neautorizate




Taxe si limite

Va recomand sa luati la cunostinta taxele si limitele cardurilor oferite de noi, pentru a nu a avea surprize pe viitor.
Lucram transparent, de aceea aveti toate informatiile necesare pe pagina noastra:
https://wirexapp.com/cards/


Info & Support

Pe site-ul nostru aveti un numar impresionant de tutoriale/articole, la adresa https://help.wirexapp.com/hc/en-us
Pentru informatii generale, ne puteti trimite un e-mail la adresa: [email protected]
Pentru sesizari/probleme/informatii privind contul dvs personal: [email protected]
Ma voi ocupa personal de comunitatea din Romania, asa ca va stau la dispozitie pentru orice neclaritati, probleme samd. Puteti sa-mi scrieti atat in privat cat si aici.



Pages:
Jump to: