Pages:
Author

Topic: . - page 2. (Read 1976 times)

sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
January 08, 2017, 03:06:09 PM
Ben sisteme giriyorum ama LITHIUM adresim boş gösteriyor.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
January 06, 2017, 01:56:51 PM
scam diye dedi kodu var projeyle alakalı sayfa yönetici konuyu incelemiş mi yada takip ediyor mu bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim.
sadece ruslar değil bu sayfadaki fotoların bir çoğu çevriliyoru beyinsi örn Cheesy eleştirmek için söylemedim zaten Cheesy

Hocam öncelikle çeviriye cevap vereyim, bu coinin diğer çevirilerine bakmanızı önermiştim kimsenin çevirmediğini örneklerken. Zaten ben de genelde çeviriyorum resimleri. Ayrıca dediğiniz gibi şöyle bir dedikodu var özet geçeyim;

Craig isimli bir newbie diyorki: "Ben ve partnerim 2016 senesi boyunca bir proje üzerinde çalışıyorduk ve yatırım alıyorduk, bu coinin developer'ı bizimle bu coini çıkartmadan önce noel gecesi iletişime geçti. Skype aracılığıyla proje hakkında daha fazla bilgi istedi, biz de bunu zaten yakında herkese sunacağımız için kodları ve projenin hepsini göstermekten çekinmedik. Biz projeyi onunla paylaşır paylaşmaz hoşçakal bile demeden çıkıp gitti, ardından ona ulaşmayı denedik ama başaramadık. Sonrasında ise bu coini gördük çok üzgünüz neden böyle yaptın, umarım mutlusundur bla bla..."

Şimdi herkes adminden github'da paylaşacağı kodları ve buna vereceği yanıtı bekliyor. ICO için de escrow kullanılmadığı göz önüne alınınca da herkes kaçıp gittiğini düşünüyor. Son postta ise şöyle bir şey var;

adjiadjo isimli bir hero member şöyle diyor: "Daha sitenin whois aramasını yapmadan bile dev'in erkek değil kadın olduğunu biliyordum.(Craig yazısında dev'den "he" diye basederek erkek olduğunu belirtiyor" Kendisi de benim gibi senelerdir altcoingiveaway forumunu takip eden bir endonezyalı. Craig skypetaki konuşmaların ekran görüntüsünü atabilirdi. Bir kanıt olmadan böyle bir iddianın yapılması çok kötü. Ama ben yine de dev'den cevap gelmedikçe insanların para yatırmaması gerektiğini düşünüyorum. Tabi para sizin paranız ne yaparsanız yapın"

Ç.N: Ben de kendi görüşümü belirteyim bari o kadar çevirdik Cheesy Diğer coinlerin trolleri güzel bir senaryo hazırlayıp sunmuş. Dev'in çok bedava coin değıtması ve escrow'suz ico başlatması ise dev'i 2-0 geride başlatmış. Belki de parayı alıp gider belki de gelip bu işi çözer, ona kalmış.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
January 06, 2017, 08:53:37 AM
scam diye dedi kodu var projeyle alakalı sayfa yönetici konuyu incelemiş mi yada takip ediyor mu bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim.
sadece ruslar değil bu sayfadaki fotoların bir çoğu çevriliyoru beyinsi örn Cheesy eleştirmek için söylemedim zaten Cheesy
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
January 06, 2017, 03:52:26 AM
Ben coin in ismini değendim.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
January 02, 2017, 01:08:02 PM
En azından newbie lere imza kampanyasına katmışlar arkadaşlar.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
January 02, 2017, 10:55:14 AM
lütfen bana tercüme yaptım deme Cheesy bu nedir yaa 
bari kopya sayfa linkini silseydin.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
January 02, 2017, 09:05:10 AM
.
Pages: