Pages:
Author

Topic: - - page 2. (Read 2206 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
July 31, 2017, 02:26:49 PM
Bounty ödülü var mı acaba ?
sr. member
Activity: 322
July 31, 2017, 01:45:29 PM
Matthias whitepaper cevrildimi acaba proje ilginc gercekten en azindan buna benzer birsey gormedim.Coinbase de cok ciddi calisan bir platform eger anlasma saglandiysa birseyler vardir
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
July 31, 2017, 01:23:10 PM
Tutar mı tutmaz mi bilmiyorum hep benzer projelerin çıktığı piyasada farklı bi olay görmek güzel. Çeviri için teşekkürler ama yatırım yapmayacağım heralde bir çok ico da olduğu gibi buda borsaya girince ico fiyatı altına düşecektir o zaman alırız
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
July 31, 2017, 12:31:21 PM
Proje gerçekten güzel. Tutacak bir proje.
Ama benim anlamadığım şey nasıl para kazanacaklar?
Yani milyonlarca dolar toplayacaklar.
100.000 kişi hesap açsa, hepsi 5 er dolar verse 500 000$ yapar. Olsun da 2 katı olsun.
Sürekli para kazanacak bir olay olarak düşünemiyorum ben bunu.
İhtiyaç var mı? Evet. Çok düşük bir ücret olursa ben de kullanır mıyım? Evet. Ama sürekli ve düzenli para kazandırır mı, onu bilemem...
sr. member
Merit: 300
July 31, 2017, 11:41:05 AM
Umarım Coinbase ile yaptıklarını söylediği anlaşma doğrudur çünkü piyasadaki borsa / cüzdanların aksine Coinbase gibi platformlar bana daha çok güven veriyor. Eğer şimdi Coinbase ile başlarlarsa önümüzdeki süreçte daha da başarılı ortaklıklar kurabilirler.

Katılıyorum, Coinbase gibi platformlar bulduğu her altcoini kar amacı ile eklemiyor sadece kalitelilere yer veriyor. Bu bile DigiPulse ekibinin oluşturduğu bu uçuk olduğunu düşündüğümüz projenin aslında mantıklı bir proje olduğunu kanıtlıyor.

Gerçekten ilginç ve ilgi çekici bir projeye benziyor. Daha önce böyle bir proje ile ico yapıldı mı bilmiyorum ama gerçekten geliştirirseler on numara proje olur. Özellikle verilerini kaybedenler de önceden tanımlama ile bunu kullanabilirseler dosyaları şifremi kaybettim ne yapacağım düşüncesi yerine eğer bunlar kaybedildi ise önceden tanımlama ile 2. Hesaba 1 sene sonunda coinler aktarılır.

Ben daha önce böyle bir proje görmedim fakat dediğiniz gibi proje sadece ölüm sırasında değil, şifrelerin kaybolması durumunda başka hesaba aktarılacağı şekilde de tasarlanabilir. Yani bu platform hem miras hemde bu tarz durumlara çözüm getirebilir, ekip 2017'nin sonunda halka açık betanın kullanıma açılacağından bahsediyor. Bu projeye yatırım yapıp yapmamak kişinin tercihine kalmış.

oha ya adamlar ihtiyacimiz olan birşeyi cikarmişlar yemin ederim.  daha önceleri konusulan bir  olaya adamlar çözüm sunmuş . yakından takip edeceğim . proje çevirisi içinde ayrica teşekkürler.
sr. member
July 31, 2017, 11:21:28 AM
Gerçekten ilginç ve ilgi çekici bir projeye benziyor. Daha önce böyle bir proje ile ico yapıldı mı bilmiyorum ama gerçekten geliştirirseler on numara proje olur. Özellikle verilerini kaybedenler de önceden tanımlama ile bunu kullanabilirseler dosyaları şifremi kaybettim ne yapacağım düşüncesi yerine eğer bunlar kaybedildi ise önceden tanımlama ile 2. Hesaba 1 sene sonunda coinler aktarılır.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
July 31, 2017, 11:17:54 AM
Umarım Coinbase ile yaptıklarını söylediği anlaşma doğrudur çünkü piyasadaki borsa / cüzdanların aksine Coinbase gibi platformlar bana daha çok güven veriyor. Eğer şimdi Coinbase ile başlarlarsa önümüzdeki süreçte daha da başarılı ortaklıklar kurabilirler.
sr. member
Activity: 420
July 31, 2017, 11:04:33 AM
hah aynen bende kara kara düşünüyordum ölsek kalsak bu coinlere ne olacak diye. ama yine de öldük mü mirasçımızı nasıl bulacaklar acaba?
sr. member
Activity: 518
July 31, 2017, 10:54:33 AM
Bi ara konu dışında ölürsek coinlerimize ne olacak diye konuşuluyordu, projenin fikri aslında bizden çıktı  Roll Eyes
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
July 31, 2017, 10:22:40 AM
-
Pages:
Jump to: