Pages:
Author

Topic: . - page 2. (Read 1026 times)

newbie
Activity: 21
Merit: 0
December 06, 2017, 02:53:38 PM
Sonuna kadar destek!

AI dunyada yeni olmasa da henuz emekleyen bir trend, emegi gecenlerin ellerine saglik.

Bence de Akche ile baglantiya gecin, ortak bir payda bulunacaktir...
jr. member
Activity: 45
Merit: 1
December 06, 2017, 02:46:59 PM
Umarım başarılı olursunuz projenizde destek amaçlı birşeyler gönderdik
sr. member
Activity: 383
Merit: 272
Legend is back.
December 05, 2017, 02:00:15 PM
Böyle atılımları görmek çok güzek başarılar...
member
Activity: 163
Merit: 10
December 05, 2017, 11:46:15 AM
Umarım başarılı olursunuz zor bir proje pes etmeyin ne olursa olsun.
member
Activity: 61
Merit: 100
December 05, 2017, 07:41:47 AM
Helal olsun arkadaşlarım, bu arada size sürekli gençler gençler diye ezmeye çalışanlar olursa onlara hiç aldırmayınız, efendiliğinizi bozmadan hedeflerinize odaklanın, diğer boş konuşan insanları dinlemeyin. tebrik ederim.
sr. member
Activity: 346
Merit: 250
December 04, 2017, 07:16:17 PM
genç kardeşlerimiz heveslenip ufak tefek bir proje koymuşlar ortaya onların hevesini kırıp üzmek anlamsız olur. keşke ethereumu nakite çevirmeseydim bende bir miktar para atabilirdim size.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 04, 2017, 04:41:56 PM
Hemen muhalefet yapmaya soyunmaktansa  imam eriğini papaz eriğine çevirmekle övünen sikiklerin rağbet gördüğü tübitak önderliğindeki bilim camiasında(!), bu yaşları 14-16 arasındaki genç kardeşlerimizin geleceğin teknolojisine bu kadar inanç ve disiplinle kafa yormasından gurur duymayı yeğlerim şahsen.
member
Activity: 139
Merit: 10
December 04, 2017, 04:20:17 PM
Şimdiden kolay gelsin,umarım başarılı olursunuz.
newbie
Activity: 19
Merit: 7
December 01, 2017, 11:42:49 AM
hiç darılmayın ama şu kripto camiasında yapay zeka kelimesi kadar kıl olduğum bir şey yok
arkadaşım google facebook gibi firmalar ai ile uğraşıp daha sonuç alamışken çıkıp blockchain üstünde yapay zeka diye proje başlatılması gerçekten hiç mantıklı değil
tam olarak yapay zeka işlevi değilse o zaman da adına başka bir şey de ama yapay zeka diye çıkıp durmayın lütfen.
koyun ortaya bir yarı değil hatta çeyrek çalışan bir şey olsun ama ios taki siriye bile yapay zeka demiyor adamlar.

Anladığım kadarıyla sanal asistan özelliği ile ilgili bu yorumu yaptınız, şimdi size basit bir örnekle bunun yapay zeka olduğunu kanıtlamaya çalışacağım. Siz bir çalışansınız patronunuzun verdiği dosyaları düzenleyip doldurmanız gerekiyor Relium'a verdiğiniz komutlarda sonuçta size verilen emirler gibi. Sizin bir zekanız var ve bu zekayı bu görevi tamamlamak için kullanıyorsunuz Relium'da aynen bu şekilde sizin emrettiğiniz işi kendi YAPAY ZEKASINDA işleyerek gerçekleştiriyor. Düşünme ve işleme yeteği yalnızca zekada vardır.

Basit matematik işlemlerle kastınızın aritmetik olduğunu varsayarak, aritemetik işlem sonuçlarını ve saati bilebilmek için neden yapay zekaya ihtiyaç duyduğunuzu anlayamadım. Ya da ben yapay zekanın ne işe yaradığını bilmiyorum. Siz aritmetiği öğretiyorsunuz, Rellium integral almayı mı öğrenecek? Öyle ise de buna ne gerek var? Aydınlatırsanız sevinirim.

Bir diğer sorum, projenin mi fonlanmaya ihtiyacı var, geliştiricilerin mi? Eğer proje ise hangi alanlarda ne şekilde harcamayı düşünüyorsunuz fonu?

Başarılar.

Bizim Relium'da ki amacımız bir hesap makinesi yapmak değil o yıllar önce zaten icat edildi bizim amacımız aynı bir insan gibi düşünebilen bir robot oluşturmak ve bunu mobilize ederek internet erişimi bulunan her yere taşımak istiyoruz (Kolay eğitilebilen bir evcil hayvan gibi ancak bir hayvana göre daha nitelikli)

Projenin fonlanmaya ihtiyacı var. Biz 4 arkadaş olarak bu işi gönüllü olarak yapmaktayız. Fonlamanın %40'si Relium'un fiziksel hale getirilmesi %30'u Mobil aplikasyon %20'si MLH 2018 için %10'u ise diğer ihtiyaçlar için ayrılacak.

Bağışları beklemektense ciddi iseniz Akche ile iletişime geçin ilgileneceklerdir. Proje eğer fonlamaya değer bulunursa ico açılır. Hem bundan siz kazanır projeyi tamamlama imkanı bulursunuz hemde insanların ortaklıklarını sağlayabiliirsiniz, onlarda kazanır.
Akche.. Onur Gözüpek ile iletişime geçin veya projenin diğer üyeleri de olabilir. Ama bu kadar az bilgi ile bağış toplamaya çalışmak hem sizin için yorucu olur hem proje aksar hem de burda pek hoş karşılanmayabilir..

https://twitter.com/onurgozupek
https://twitter.com/DijitalAkche

twiter dan daha hızlı olur.

Ekibim ile değerlendireceğim öneri için teşekkürler.

Hayırlı olsun Türkiye'den yeni projelerin çıkması gerçekten iyi oluyor. İyi ya da kötü projenin içeriği hakkında yorum yapmıyorum ama hiç değilse bir şeyler deneniyor.

Teşekkürler.

Bu yaştaki gençlerimizin bu tarz şeylere kafa yorduğunu görüyorum ya artık ölsemde gam yemem. Bu ülkeden ve yeni nesilden ümidini kesmiş birisi olarak gerçekten mutlu oldum ve gençliğe inanmam gerektiğini bir kez daha kendime borç bildim. Yolunuz açık olsun çocuklar, inşallah her şey gönlünüzce olur..

Teşekkürler Smiley

h2o.ai sitesinden de mutlaka haberiniz vardır o zaman açıkçası böyle güzel şeyler duydukça iştahımız kabarıyor Umarım siz de güzel şeyler başarabilirsiniz Yolunuz açık olsun bol şans

Yeterli imkanlara ulaşabilirsek 2018 yılında yapılacak olan turnuvalarına katılmak isteriz teşekkürler.

Helal olsun gençler, başarılarınızın devamını dilerim, yapay zeka sadecegeleceğin teknolojisi değil aslında günümüzün de teknolojisi, yani şimdiden hayatımıza yavaş yavaş girdi ileride ivmesini arttıracaktır.

Bu konuda çok haklısınız yapay zeka bazı iş kollarının körelmesine sebep olurken yeni iş kollarının oluşmasına neden oluyor. Bana sorarsanız yapay zeka sanayi devriminden bu yana yapılan en önemli şey olabilir. Yorumunuz için teşekkürler.

Zor konu ama denemeden bilinmez. Umarım başarılı olursunuz Smiley

Teşekkürler Smiley

Çıktığınız bu yolda başarılar dilerim. Umarım başarılı olursunuz akche ile iletişime geçerseniz gerekli yardımlar yapılacaktır. İnşallah başarılı olursunuz

Yorumunuz için teşekkürler Akche konusunu ekibim ile görüşeceğim.
member
Activity: 180
Merit: 11
December 01, 2017, 10:25:33 AM
Çıktığınız bu yolda başarılar dilerim. Umarım başarılı olursunuz akche ile iletişime geçerseniz gerekli yardımlar yapılacaktır. İnşallah başarılı olursunuz
full member
Activity: 266
Merit: 108
December 01, 2017, 01:25:20 AM
Zor konu ama denemeden bilinmez. Umarım başarılı olursunuz Smiley
full member
Activity: 350
November 30, 2017, 06:08:27 PM
Helal olsun gençler, başarılarınızın devamını dilerim, yapay zeka sadecegeleceğin teknolojisi değil aslında günümüzün de teknolojisi, yani şimdiden hayatımıza yavaş yavaş girdi ileride ivmesini arttıracaktır.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
November 30, 2017, 02:57:28 PM
h2o.ai sitesinden de mutlaka haberiniz vardır o zaman açıkçası böyle güzel şeyler duydukça iştahımız kabarıyor Umarım siz de güzel şeyler başarabilirsiniz Yolunuz açık olsun bol şans
sr. member
Activity: 402
Merit: 250
November 30, 2017, 01:27:56 PM
Bu yaştaki genç arkadaşlarımzın desteklenmesi gerektiğnii düşünüp ufak bir miktar bağı şyaptım ben çalışmaya devam edin çocuklar başaramazsanız bile bir şeyleri denemiş olursunuz.
full member
Activity: 196
November 29, 2017, 09:23:07 PM
Bu yaştaki gençlerimizin bu tarz şeylere kafa yorduğunu görüyorum ya artık ölsemde gam yemem. Bu ülkeden ve yeni nesilden ümidini kesmiş birisi olarak gerçekten mutlu oldum ve gençliğe inanmam gerektiğini bir kez daha kendime borç bildim. Yolunuz açık olsun çocuklar, inşallah her şey gönlünüzce olur..
hero member
Activity: 910
Merit: 503
November 29, 2017, 05:52:35 PM
Hayırlı olsun Türkiye'den yeni projelerin çıkması gerçekten iyi oluyor. İyi ya da kötü projenin içeriği hakkında yorum yapmıyorum ama hiç değilse bir şeyler deneniyor.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
November 29, 2017, 03:53:09 PM
Bağışları beklemektense ciddi iseniz Akche ile iletişime geçin ilgileneceklerdir. Proje eğer fonlamaya değer bulunursa ico açılır. Hem bundan siz kazanır projeyi tamamlama imkanı bulursunuz hemde insanların ortaklıklarını sağlayabiliirsiniz, onlarda kazanır.
Akche.. Onur Gözüpek ile iletişime geçin veya projenin diğer üyeleri de olabilir. Ama bu kadar az bilgi ile bağış toplamaya çalışmak hem sizin için yorucu olur hem proje aksar hem de burda pek hoş karşılanmayabilir..

https://twitter.com/onurgozupek
https://twitter.com/DijitalAkche

twiter dan daha hızlı olur.

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
November 29, 2017, 02:46:08 PM
Basit matematik işlemlerle kastınızın aritmetik olduğunu varsayarak, aritemetik işlem sonuçlarını ve saati bilebilmek için neden yapay zekaya ihtiyaç duyduğunuzu anlayamadım. Ya da ben yapay zekanın ne işe yaradığını bilmiyorum. Siz aritmetiği öğretiyorsunuz, Rellium integral almayı mı öğrenecek? Öyle ise de buna ne gerek var? Aydınlatırsanız sevinirim.

Bir diğer sorum, projenin mi fonlanmaya ihtiyacı var, geliştiricilerin mi? Eğer proje ise hangi alanlarda ne şekilde harcamayı düşünüyorsunuz fonu?

Başarılar.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
November 29, 2017, 02:36:02 PM
hiç darılmayın ama şu kripto camiasında yapay zeka kelimesi kadar kıl olduğum bir şey yok
arkadaşım google facebook gibi firmalar ai ile uğraşıp daha sonuç alamışken çıkıp blockchain üstünde yapay zeka diye proje başlatılması gerçekten hiç mantıklı değil
tam olarak yapay zeka işlevi değilse o zaman da adına başka bir şey de ama yapay zeka diye çıkıp durmayın lütfen.
koyun ortaya bir yarı değil hatta çeyrek çalışan bir şey olsun ama ios taki siriye bile yapay zeka demiyor adamlar.
newbie
Activity: 19
Merit: 7
November 29, 2017, 01:20:30 PM
Doğmak haricine başarısı olmayan insan yavrularına projeyi beğendiremediğimiz için konu kapatılmıştır. İyi forumlar
Pages:
Jump to: