Pages:
Author

Topic: Εγγραφες ανταλλακτηριων σε αναστολή - page 2. (Read 595 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
παιδια απο που μπορώ να αγοράσω ripple με paysafe με σχετικά γρήγορο verify?
newbie
Activity: 11
Merit: 0
Έχουμε κάποιο νέο σε σχέση με τα ανταλλακτήρια που ανέστειλαν νέες εγγραφές ;
Μήπως άνοιξαν καθόλου ας ενημέρωσει κάποιος αν μπορεί .Ευχαριστω

Μόνο το Binance τις ενεργοποίησε σε περιορισμένο αριθμό.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Έχουμε κάποιο νέο σε σχέση με τα ανταλλακτήρια που ανέστειλαν νέες εγγραφές ;
Μήπως άνοιξαν καθόλου ας ενημέρωσει κάποιος αν μπορεί .Ευχαριστω
hero member
Activity: 690
Merit: 500
από τι μου λένε τώρα το hitbtc έχει γενικά προβλήματα κυρίως με καθυστερήσεις στο withdraw. Εγώ πάντως παλιότερα που το είχα χρησιμοποιήσει δεν είχα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα.
Πολυ μεγαλο προβλημα.. Ethereum δεν επετρεπε να κανεις withdraw και ετσι αναγκαστηκα και το μετετρεψα σε BTC 4 μερες εκανε για το withdraw.
hero member
Activity: 690
Merit: 500

Καπου διαβασα αυτο ..

Η Binance ανοίγει ξανά τις εγγραφές για νέα μέλη, με καθημερινό όριο για να μπορεί να λειτουργεί εύρυθμα!

Επίσης, προειδοποίησε η πώληση account απαγορεύεται & ότι θα κλείσει λογαριασμούς που μπορεί να έχουν πουληθεί αυτό το διάστημα.

Επίσημη ανακοίνωση: https://support.binance.com/hc/en-us/articles/115003834812
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
από τι μου λένε τώρα το hitbtc έχει γενικά προβλήματα κυρίως με καθυστερήσεις στο withdraw. Εγώ πάντως παλιότερα που το είχα χρησιμοποιήσει δεν είχα ποτέ το παραμικρό πρόβλημα.
legendary
Activity: 3402
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
και το bitstamp φυσικά που δέχεται κανονικά εγγραφές η και το hitbtc για altcoin που και αυτό δέχεται εγγραφές αλλά και δεν ζητάει εδώ που τα λέμε κανένα έγγραφο μονο email Tongue
hero member
Activity: 815
Merit: 500
Ριξτε μια ματια στο αυστριακο bitpanda.com μήπως κανετε καμια δουλεια

(δεν το εχω χρησιμοποιήσει απο τοτε που λεγότανε coinimal οποτε με δικη σας ευθυνη Tongue)

newbie
Activity: 6
Merit: 0
Για αρχή 100 ευρώ και μόλις δω ότι μπήκαν safely θα βάλω κανά 700αρι σκέφτομαι. Θα ήθελα να αγοράσω τα πιο μικρά σε αξία νομίσματα.

Κι εγω καπως ετσι το σκεφτομαι,απλα οταν λες τα μικροτερα σε αξια εννοεις αυτα που ειναι υποδιαιρεσεις του cent?Αυτο δεν θελει προσοχη μηπως ειναι μουφα και τζαμπα τα παρεις?Κι εγω μην νομιζεις στα τυφλα παω τωρα ξεκιναω και με απασχολει το θεμα.

Οχι τοσο χαμηλα. Προς το παρον βλεπω βιντεο στο youtube και προσπαθώ να καταλάβω πώς δουλεύει το πραγμα αλλά θα ηθελα να ειχα ολοκληρωσει και την εγγραφη μου παραλληλα.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Για αρχή 100 ευρώ και μόλις δω ότι μπήκαν safely θα βάλω κανά 700αρι σκέφτομαι. Θα ήθελα να αγοράσω τα πιο μικρά σε αξία νομίσματα.

Κι εγω καπως ετσι το σκεφτομαι,απλα οταν λες τα μικροτερα σε αξια εννοεις αυτα που ειναι υποδιαιρεσεις του cent?Αυτο δεν θελει προσοχη μηπως ειναι μουφα και τζαμπα τα παρεις?Κι εγω μην νομιζεις στα τυφλα παω τωρα ξεκιναω και με απασχολει το θεμα.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Για αρχή 100 ευρώ και μόλις δω ότι μπήκαν safely θα βάλω κανά 700αρι σκέφτομαι. Θα ήθελα να αγοράσω τα πιο μικρά σε αξία νομίσματα.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
ΚΑλημέρα!
Εμείς οι καινούριοι τι να κάνουμε;
Προσπαθώ εδώ και 5 μέρες περίπου να ξεκινήσω.
Τι προτείνεις;
Ευχαριστούμε για το μήνυμα!

Σαν κι εμενα κι εσυ θελεις να ξεκινησεις και δεν μπορεις,αντε να δουμε τι θα γινει.Θα κατεθετες μεγαλο ποσο η σαν κι εμενα ενα 50αρικο για αρχη να δεις πως δουλευει το συστημα?
newbie
Activity: 63
Merit: 0
Γιατί συμβαίνει αυτό το πράγμα; Πολλά ανταλλακτήρια και όλα σχεδόν ταυτόχρονα σταμάτησαν την αναστολή εγγραφών. Αν είναι πράγματι ότι είναι λόγου φόρτου των servers τους και θέλουν να αναβαθμιστούν για να μπορούν να διαχειρίζονται την κίνηση τότε ετοιμαστείται για ένα τρελό 2018.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
ΚΑλημέρα!
Εμείς οι καινούριοι τι να κάνουμε;
Προσπαθώ εδώ και 5 μέρες περίπου να ξεκινήσω.
Τι προτείνεις;
Ευχαριστούμε για το μήνυμα!
sr. member
Activity: 617
Merit: 253
Σημερα παρατήρησα ακομη ενα ανταλλακτήριο που δε δεχεται νέες εγγραφες και ειναι το cryptopia.

Μια λίστα για αρχή και αν ξερει κάποιος κι αλλο να το προσθέσουμε.
Προς το παρον 7/1/18 δε δέχονται νέους πελάτες τα:
Kraken
Bittrex
Binance
Cryptopia
Bitfinex
Pages:
Jump to: