Pages:
Author

Topic: Χρειάζομαι δάνειο 0.0011 BTC (Read 3072 times)

full member
Activity: 294
Merit: 101
February 02, 2017, 04:24:16 PM
#32
καθολου σκαμερ!
ο προεδρος ζητεισε δανεικα και αγυριστα και του τα δωσαμε Wink
αν περιμεναμε να τα γυρισει τοτε θα ηταν σκαμερ, αλλα δεν το περιμεναμε Tongue

Καλή δικαιολογία για όσους την πατησουν με scam ...    Grin Grin Grin Grin
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
February 02, 2017, 02:25:52 PM
#31
καθολου σκαμερ!
ο προεδρος ζητεισε δανεικα και αγυριστα και του τα δωσαμε Wink
αν περιμεναμε να τα γυρισει τοτε θα ηταν σκαμερ, αλλα δεν το περιμεναμε Tongue
hero member
Activity: 728
Merit: 500
Βεβαια θα γινει, θελει υπομονή όμως. Ελπιζω να είμαστε ακομη νεοι τοτε.
hero member
Activity: 690
Merit: 500

 Cheesy Δεν πιστευω τα 100κ satoshi που του εστειλα να ειναι ποτε μερικες χιλιαδες ευρω.

Ούτε αυτός με τις πίτσες το περίμενε. Αυτό το thread θα δεις θα έχει πολύ επισκεψιμότητα σε μερικά χρόνια Smiley

 Cheesy Cheesy λες να γινει ο πανικος για τα 100κ satoshi??  Cheesy Cheesy Cheesy
hero member
Activity: 690
Merit: 500
τωρα ειναι μερικα σατοσακια. σε καμια δεκαρια χρονια 8α ειναι χιλιαρικακια Wink

 Cheesy Δεν πιστευω τα 100κ satoshi που του εστειλα να ειναι ποτε μερικες χιλιαδες ευρω.
δεν μιλησε κανεις για ευρω! για δραχμουλες  Wink

 Cheesy Cheesy Cheesy Σε δραχμουλες ναι ενταξει ..  Wink
sr. member
Activity: 577
Merit: 314

 Cheesy Δεν πιστευω τα 100κ satoshi που του εστειλα να ειναι ποτε μερικες χιλιαδες ευρω.

Ούτε αυτός με τις πίτσες το περίμενε. Αυτό το thread θα δεις θα έχει πολύ επισκεψιμότητα σε μερικά χρόνια Smiley
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
τωρα ειναι μερικα σατοσακια. σε καμια δεκαρια χρονια 8α ειναι χιλιαρικακια Wink

 Cheesy Δεν πιστευω τα 100κ satoshi που του εστειλα να ειναι ποτε μερικες χιλιαδες ευρω.
δεν μιλησε κανεις για ευρω! για δραχμουλες  Wink
hero member
Activity: 690
Merit: 500
τωρα ειναι μερικα σατοσακια. σε καμια δεκαρια χρονια 8α ειναι χιλιαρικακια Wink

 Cheesy Δεν πιστευω τα 100κ satoshi που του εστειλα να ειναι ποτε μερικες χιλιαδες ευρω.
sr. member
Activity: 577
Merit: 314
τωρα ειναι μερικα σατοσακια. σε καμια δεκαρια χρονια 8α ειναι χιλιαρικακια Wink


ειναι το ιδιο με το φαινομενο σωρας Cheesy

Ο Θεούλης και οι θεϊκές ατάκες  Wink
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
αν και είμαι σίγουρος ότι όταν το έδωσες δεν περίμενες ότι θα πληρωθεί. Δλδ τόσο μικρό ποσό μόνο για ελεημοσύνη είναι. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί ο τύπος δεν έλεγε ανοιχτά ότι θέλω να μου χαρίσετε τόσα btc και έλεγε σαχλαμάρες για δάνεια.
ειναι το ιδιο με το φαινομενο σωρας Cheesy
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
τωρα ειναι μερικα σατοσακια. σε καμια δεκαρια χρονια 8α ειναι χιλιαρικακια Wink
hero member
Activity: 690
Merit: 500
Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι.. Ουτε περιμενα να μου το πληρωσει. και εαν τα ζηταγε χωρις να γραφει δανειο κτλ παλι θα τα εστελνα.. Δεν πειραζει αστον να νιωθει οτι εκανε μπομπα μερικα satoshakia.. χαλαλι του. Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
αν και είμαι σίγουρος ότι όταν το έδωσες δεν περίμενες ότι θα πληρωθεί. Δλδ τόσο μικρό ποσό μόνο για ελεημοσύνη είναι. Δεν μπορώ όμως να καταλάβω γιατί ο τύπος δεν έλεγε ανοιχτά ότι θέλω να μου χαρίσετε τόσα btc και έλεγε σαχλαμάρες για δάνεια.
hero member
Activity: 690
Merit: 500
Μπα οχι δεν πληρωθηκε.
hero member
Activity: 728
Merit: 500
Τι εγγυηση δινεις?
full member
Activity: 294
Merit: 101
τελικά το δανειο πληρώθηκε ή έγινε κόκκινο;
sr. member
Activity: 617
Merit: 253
Προφανώς ο κύριος παραπάνω δεν γνωρίζει ποσο εύκολο ειναι πλέον να μετατρέψει κάποιος τα ψηφιακά του νομισματα σε ευρω χωρίς να χάσει ουτε cent
Δε θα βρεις άτομο ουτε σε 100χρονια που να θελει να σου πουλήσει στη μιση τιμη, οχι μονο Litecoin, ουτε το ποιο τελειωμένο νόμισμα που υπάρχει Smiley
legendary
Activity: 1274
Merit: 1006
Trainman
Ίσως δεν κατάλαβα καλά ο κύριος παραπάνω ζητάει να του πουλήσει κάποιος ltc στην μισή τιμη ?
hero member
Activity: 815
Merit: 500
αγοραζω αμεσα litecoins στη μιση τρεχουσα τιμη και λιγο  πιο πανω περιπου 10% πανω
παραδειγμα αν τρεχει τωρα στα 4 ευρω το 1 litecoin θα το αγορασω 2.40  οποιον συμφερει ας επικοινωνησει
ξερω ειναι μικρο κερδος αλλα θελω κι εγω να ξεκινησω χαμηλα την αγορα και συλλογη litecoins  οποιος δν εχει litecoins μποερει να μετατρεψει ανετα τα bitcoin se litecoin αν κανει χρονια εξορυξη σιγουρα θα ειναι κερδισμενος ευχαριστω πολυ
Περισσότερα LTC θα μαζέψεις αν ζητήσεις να σου τα χαρίσουνε παρά με το καπέλο 40% που ζητάς  Tongue
hero member
Activity: 1111
Merit: 584
αγοραζω αμεσα litecoins στη μιση τρεχουσα τιμη και λιγο  πιο πανω περιπου 10% πανω
παραδειγμα αν τρεχει τωρα στα 4 ευρω το 1 litecoin θα το αγορασω 2.40  οποιον συμφερει ας επικοινωνησει
ξερω ειναι μικρο κερδος αλλα θελω κι εγω να ξεκινησω χαμηλα την αγορα και συλλογη litecoins  οποιος δν εχει litecoins μποερει να μετατρεψει ανετα τα bitcoin se litecoin αν κανει χρονια εξορυξη σιγουρα θα ειναι κερδισμενος ευχαριστω πολυ

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh??
Καλο αυτο , αλλα το καλυτερο ειναι να σπασει καποιος btc για να του τα αγορασεις 40% φθηνοτερα . Και σιγουρα δεν ειναι "μικρο κερδος" οπως αναφερεις αλλα ΤΕΡΑΣΤΙΑ χασουρα .
Pages:
Jump to: