Pages:
Author

Topic: 1η συνάντηση / καφές - bitcoin talk - Θεσσαλονίκη - page 3. (Read 8160 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1000
Tί ακριβώς θες να μάθεις?

Απ: Bitstamp
newbie
Activity: 4
Merit: 0
 Καλη ιδεα!!! Ποτε με το καλο? Τελικα δεν υπαρχει κανεις απο τα μελη να μου δωσει τις πρωτες πληροφοριες που θελω?
legendary
Activity: 1498
Merit: 1000
Θεσσαλονίκη - Καλαμαριά!

Μήπως να ανοίγαμε κανά Bitcoin-cafe όλοι μαζί? Τι σόι φραπεδούπολη είμαστε...  Grin
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Καλημερα παιδια,μολις εκανα εγραφη στο forum.Ειμαι απο Θεσσαλονικη-Καλαμαρια και ενδιαφερομαι να συναντηθουμε να μου πειτε μερικα πραγραμματα για το bitcoin και πως να κανω αγορα.Ειμαστε πολλοι απο Θεσσαλονικη?
full member
Activity: 147
Merit: 100
Make world a better place to live!!!
Καλησπέρα στα παιδιά απο Θεσσαλονίκη, θα σας είμαστε υπόχρεοι αν μπορείτε να κάνετε ενημέρωση και στους υπόλοιπους για το όποιο θέμα θα συζητήσετε, πόσα άτομα μαζευτίκατε, ποιές απορροίες υπήρξανε και ότι άλλο κρίνετε εσείς ενδιαφέρον. Ετσι θα έχουμε μια δυναμική παρουσία στην Ελλάδα και θα βοηθήσετε τους νέους χρήστες του Bitcoin.Όπως θα δέιτε η συνάντηση της Αθήνας δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω του τριημέρου και ευχαριστώ τον pazor για την υποστήρξη.
legendary
Activity: 966
Merit: 1000
ups....
το μπέρδεψα, σωστά το kitchen bar εννοούσα.
 Grin
member
Activity: 63
Merit: 10
π.χ. hells kitchen στο λιμάνη ή κάπου αλλού...

Τι είναι το hells kitchen;
Μήπως εννοείς το kitchen bar;
full member
Activity: 165
Merit: 100

Ας κάνουν ένα post εδώ όσοι είναι Θεσσαλονίκη ή είναι διατεθειμένοι να ταξιδέψουν και ενδιαφέρονται για συνάντηση.

Να δούμε αν υπάρχει ενδιαφέρον από κανέναν άλλο και μετά κανονίζουμε. Και 2-3 άτομα είναι μια καλή αρχή  Smiley
legendary
Activity: 966
Merit: 1000
καλημέρα!

επειδή λείπω τώρα από τη πόλη, θα πρότεινα να αρχίσουν οι συναντήσεις χωρίς εμένα.
οπότε συντονίζεστε, ενημερώνετε με posts εδώ στο forum και όταν είμαι πάλι in town έρχομαι και σας βρίσκω...

καλή συνέχεια!
full member
Activity: 165
Merit: 100

Εγώ καθυστέρησα πολύ παραπάνω αλλά και εγώ είμαι παρόν για μελλοντικές συναντήσεις.  Smiley
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Μονο..11 μερες καθυστερημενα το reply μου.
Απλα δηλωνω παρον για μελλοντικες προσπαθειες Smiley
legendary
Activity: 966
Merit: 1000
γειά σας,

τις επόμενες δύο εβδομάδες θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη.
Αν υπάρχει ενδιαφέρον και φυσικά χρόνος θα χαιρόμουν να οργανώναμε κάποια συνάντηση με φίλους / υποστηρικτές / miners / ενδιαφερομένους του bitcoin και γενικά των crypto coins.
είμαι σίγουρος πάνω στη συζήτηση θα υπάρξουν πολλά θέματα που θα ενδιαφέρουν όλους μας.

Πρόταση:
Τρίτη, 10.09.2013 μετά τις 6 μ.μ.
κάπου χωρίς βαβούρα, με free wifi και αρκετό χώρο για πές 5 άτομα (είμαι πολύ αισιόδοξος ; )
π.χ. hells kitchen στο λιμάνη ή κάπου αλλού...

από την άλλη αν υπάρχει ήδη κιόλας κάποια ομάδα στη Θεσσαλονίκη, η οποία που έχει τακτικτές συναντήσεις, ας την αναφέρει κάποιος.

χαιρετώ
pazor
Pages:
Jump to: