Pages:
Author

Topic: 1 BTC = 1.000.000 TL - page 2. (Read 219 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 02, 2023, 03:17:15 PM
Vay be 1 bitcoinden fazla yatırımı olan herkes artık milyoner sınıfına giriyor. Milyonun değersizleşmesine mi üzülsem yoksa bitcoinin milyonu görmüş olmasına mı sevinsem bilemedim, karışık duygular içerisindeyim Cheesy
Tabi ki bir gün milyona ulaşacağını biliyorduk, sadece Türk lirası olarak değil dolar olarak da milyonu göreceğiz. Belki 3 yıl belki 13 yıl ama bunu yaşayacağımızı düşünüyorum. Bütün bunlara şahit oluyor olmak güzel bir his, bakalım dolar bazında yükselişin sonu nereye kadar gidecek de kaç milyonu göreceğiz önümüzdeki bir buçuk senelik süreçte Smiley
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
November 02, 2023, 02:38:14 PM
Eskiden kim 500 bin ister diye yarışma vardı, şimdi güncellendi.Hayat enflasyona yenik düşerken, BTC karşısında TL’nin yenik düşmesini garipsememek gerekiyor.Olacak şey belliydi ve oldu.Kriptoparalarda BTC eski zirvesini tekrar görürse 1 BTC = 2 milyon lira bile olur çünkü lira karşısında değer kazanmayan bir madde yok sanırım.Sanal oyun paraları bile dolara endeksli yani onlar bile TL karşısında değer kazanıyor.O yüzden bunu çokta şey etmemek lazım.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
November 02, 2023, 11:20:53 AM
Çok değil bir ya da iki ay önceki süreçte başka bir konu başlığında bitcoin ile ilgili param olsa alırdım diye bir yorumum vardı o dönem yanlış hatırlamıyorsam 800k civarıydı biraz altı veya üstü olabilir. Kısa bir sürede 200k civarı kazanç azımsanmayacak bir kazanç herkes için sanirim. Bu artış forumdaki deneyimli ve bilgili arkadaşların da beklediği bir durumdu okuduğum kadarıyla. Devamı da gelir mi, bekleyip göreceğiz.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 02, 2023, 08:52:24 AM
Tl olarak bakarsak yakın bir gelecekte 10 milyon lirayı da geçeriz. Zamanında 3 kuruşa alınan btc nin su an 1 milyon tl olması nereden bakarsan bak efsane. Hem dolar hem de tl bazında inanılmaz bir artış.  Buradan alınır mıSmiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
November 02, 2023, 03:42:43 AM
Arkadaşlar 1 btc için 1 milyon barajını geçmiş bulunmaktayız. Hayırlı olsun.  Altlarda şenlendi.
Hocam size hiç yakıştıramadım halen Türk Lirası olarak bakıyorsunuz 🙂 bence dolar bazlı bakmalısınız. Bitcoin 2017 yılında ath seviyesine ulaştığında güzel bir ev yada araba alabiliyordunuz şimdi 35 bin dolar yani 1 milyon tl dediğiniz zaman ne ev nede araba alabiliyorsunuz. Eskiden milyoner olan zengin sayılırdı ama günümüzde öyle değil maalesef.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
November 02, 2023, 03:34:24 AM
Haydi hayırlı olsun derler ya yeni gelişen şeylere. Bu bizim için hayırlımıdır bilmiyorum. 1 Btc = 1000000Tl  devlet büyükleri zamanında bunu neden görmemişler. Elde avuçta ne var satıp garip teorileri test edeceklerine biraz btc alydılar ya. Bak bunu kendim ve forumdaşlar içinde söylüyorum. Keşke bizlerde alaydık. Durun vurmayın olsa zaten alacaktınız. Zaman çok gariptir. Gelecekte bir gün bu gün kaçtı diye baktığımız fırsatların daha ballısını görmediğimizi her zaman gözümüze sokmuştur.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
November 01, 2023, 06:16:37 PM
Eminim bu forumda bulunan eski her üyenin aklına geliyordur ama zamanında elimde olan bitcoinlerin değerini bilemediğim için gerçekten çok üzülüyorum.Keşke demenin ya da üzülmenin bu piyasada hayatta hiçbir karşılığı yok önümüze bakmamız lazım ama insan psikolojisi hep içinde bir pişmanlık burukluk oluyor.  Smiley Türk lirasının geleceği ve bitcoinin geleceğini düşünecek olursak biz bu başlıktaki rakama daha çok sıfır atarız.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
November 01, 2023, 05:55:28 PM
Arkadaşlar 1 btc için 1 milyon barajını geçmiş bulunmaktayız. Hayırlı olsun.  Altlarda şenlendi.
Pages:
Jump to: