Pages:
Author

Topic: 1 Nisan Şaka Günü :):):) (Read 290 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
April 05, 2024, 05:43:02 PM
Herkesin birbirine bir günlüğüne eksi merit verebildiği bir arınma gecesi güzel bir şaka olurdu. Theymos bunu düşünmeli bence.

1 Nisan şakaları foruma hoş bir hava katıyor. Üstelik her zaman güldürmelerine de gerek yok bence. Bizim için ne hazırlandığını görmek bile heyecan veriyor bana. Keşke senede birkaç gün buna benzer etkinlikler düzenlense forumumuzda. Senede bir gün olması bence çok az. Başka özel günleri de olabilir forumumuzun.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
April 02, 2024, 04:00:58 AM

Şakasına merit gönderende olmadı Smiley

oldu Smiley
Bu gece 00.00 da bal kabağına dönüşmezse iyi 🙂 tam tamına 3 sene sonra gelen yanıt şahane cidden aşırı şaşırdım 🙂

Bu gün forumun şakası nedir acaba diye baktığımda meritlerden biraz azalmış olduğu hemen fark ettim ve bunun şaka için yapılmış olduğunu anlamış oldum.

Biz yine iyiyiz @totti67 hep eksi meritte el insaf korkutucu bir şaka olmuş.

Ben biraz kaçırdım dünkü olayı. Sanırım mesaj atınca merit eksiliyor bekleyince aktif süreyle merit artıyormuş. Değişik ama vasat olmuş sanki önceki senelere göre. Daha yaratıcı olabilirlerdi. Neyse en azından senelik etkinliği görmüş olduk bu sene de böyle. Hadi bakalım seneye neler olacak konu hortlamış ama güzel şeyler varmış geçmişte.

Forumdaki ilk dönemimde de yaşamıştım bu enstantaneleri, o zaman pek uyanamamıştım da mevzuya, bu sene Allahtan biraz erken şarj etti kafa  Grin Lan yorum yazıyorum şaaak diye meritler gidiyor, bir iki derken ekranın sağ alt tarafında tarih denk geldi gözüme, gereksiz bir aydınlanma yaşadım şuursuzca Grin Ben bir gün önce yapılmış daha büyük şakanın tesirinde olmanın verdiği huzurla, lan gerekirse alın bütün meritleri sizin olsun diyecek moddaydım hatta Grin

İlk mesajı attım sonra gözüme meritlerim takıldı aha dedim vispillo hocamın sayfasından birileri bana merit atmış hemde epey çok biraz arkadaşlara dağıtayım diye o sayfaya geçtim. Kimi tıklasam gönderecek merit yok diyor. Bakıyorum merit çok. Acaba kim göndermiş diye merit sayfasına girdim baktım gönderen yok. Peki nerden geldi diye düşünüyordum sonra sayfa değiştikçe mesaj attıkça azaldığını gördün başladığım zaman merit 645 falandı mesaj atmaya devam ettikçe 180 merite kada düştü. Olsun keşke şakadan da olsa birilerine şöyle çat diye bonkör bir merit yollasaydım.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
April 02, 2024, 03:56:14 AM

oldu Smiley
Bu gece 00.00 da bal kabağına dönüşmezse iyi 🙂 tam tamına 3 sene sonra gelen yanıt şahane cidden aşırı şaşırdım 🙂

Bu gün forumun şakası nedir acaba diye baktığımda meritlerden biraz azalmış olduğu hemen fark ettim ve bunun şaka için yapılmış olduğunu anlamış oldum.

Ben biraz kaçırdım dünkü olayı. Sanırım mesaj atınca merit eksiliyor bekleyince aktif süreyle merit artıyormuş. Değişik ama vasat olmuş sanki önceki senelere göre. Daha yaratıcı olabilirlerdi. Neyse en azından senelik etkinliği görmüş olduk bu sene de böyle. Hadi bakalım seneye neler olacak konu hortlamış ama güzel şeyler varmış geçmişte.

Forumdaki ilk dönemimde de yaşamıştım bu enstantaneleri, o zaman pek uyanamamıştım da mevzuya, bu sene Allahtan biraz erken şarj etti kafa  Grin Lan yorum yazıyorum şaaak diye meritler gidiyor, bir iki derken ekranın sağ alt tarafında tarih denk geldi gözüme, gereksiz bir aydınlanma yaşadım şuursuzca Grin Ben bir gün önce yapılmış daha büyük şakanın tesirinde olmanın verdiği huzurla, lan gerekirse alın bütün meritleri sizin olsun diyecek moddaydım hatta Grin
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
April 02, 2024, 03:55:10 AM
Ben konuyu bile açtığımı unutmuşken nereden buldunuz gündeme getirdiniz alemsiniz yahu 🙂 açıkçası bu güne hazırlıklıydım o yüzden özellikle foruma baktım bu sene nasıl bir etkinlik yapıldı diyerek ve hemen gözüme çarptı. Daha farklı bir şeyler bekliyordum ama beklediğim gibi olmadı.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
April 02, 2024, 02:09:38 AM
Bana kalırsa adminimizin performansı düşüyor bi miktar. Eski yıllarda daha bi iyi şakalar hazırladığını hatırlıyorum. Gerçi pek çoğunu yaşamadım. Eski mesajları okuyunca gördüm. Ama daha bi yaratıcı bişiler yapmasını beklerdim. Şaşırtmadı bu kez. 1 Nisan olduğunu hemen hatırladım. Tabiki fazla eleştirel de yaklaşmak istemiyorum. Sonuç olarak burası bi forum. Ve yapabilecekleri sınırlı baya. Ben onun yaptıklarını düşününce. Ondan daha bi fazla yaratıcı olabileceğimi düşünmüyorum pek. Bütün forumdaşlarımın 1 Nisan şaka günü kutlu olsun.

İlk gördüğümde herhalde bug oldu düzelir yakında dedim. Yazı yazdıktan sonra çıktım tam o an aklıma geldi 1 Nisan Smiley Forum gibi bir yerde her sene farklı etkinlik yapabilmek ve bunu sürdürmek hem eğlenceli bir durum hem de başarılı bir iş. Ben olsaydım farklı ne yapabilirdim diye düşünüyorum ama önceki yıllara baktığımda hepsi farklı ve güzel fikirler olduğunu gördüm. Olması gerektiği gibi şakalar ve her sene unutan ve panik yapanların olduğu bir durum. Bu da şakanın amacına ulaştığını gösteriyor.

Seneye neler olacak nasıl farklı fikir ortaya çıkacak göreceğiz. Hayatınızda sizi eğlendiren güzel şakalar olması dileğiyle forum sakinleri.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
April 02, 2024, 01:59:16 AM

oldu Smiley

hero member
Activity: 1162
Merit: 719
April 01, 2024, 03:42:24 PM
Bana kalırsa adminimizin performansı düşüyor bi miktar. Eski yıllarda daha bi iyi şakalar hazırladığını hatırlıyorum. Gerçi pek çoğunu yaşamadım. Eski mesajları okuyunca gördüm. Ama daha bi yaratıcı bişiler yapmasını beklerdim. Şaşırtmadı bu kez. 1 Nisan olduğunu hemen hatırladım. Tabiki fazla eleştirel de yaklaşmak istemiyorum. Sonuç olarak burası bi forum. Ve yapabilecekleri sınırlı baya. Ben onun yaptıklarını düşününce. Ondan daha bi fazla yaratıcı olabileceğimi düşünmüyorum pek. Bütün forumdaşlarımın 1 Nisan şaka günü kutlu olsun.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
April 01, 2024, 01:06:43 PM
Telegram botundan Banned! diye mesaj geldi. 1 Nisan şakası olduğu hiç aklıma bile gelmedi. Çok üzülmüştüm.
Sabah baktım ki şakaymış  Cheesy
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
April 01, 2024, 01:05:53 PM

oldu Smiley

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
April 01, 2024, 11:18:47 AM
1 Nisan işini seviyorum ya. Foruma her sene farklı bir şekilde renk katıyorlar. Her sene birilerinin düşünüp şaka fikri buluyor olması da ayrı güzel. Forumda birbirimize biraz daha bağlanıp muhabbet fırsatı bulmuş oluyoruz.
Mesaj attıkça merit düşüyor, kalitemiz bu kadar mı düşük ya aşk olsun Cheesy buraya uzun uzun 50 satırlık mesaj atıp merit durumunu test edesim geldi ama çöplüğe çevirmeye gerek yok. Millet birkaç harflik mesajlar atıp deneyler yapmış ana konuda Cheesy
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
April 01, 2024, 10:45:20 AM
Haber kanallarının hepsi 1 nisan şakası olsun diye haritayı kırmızıya boyamış gibi renk cümbüşü içinde yerel seçim sonuçlarını açıklıyorlar. Yarın 2 nisan olunca yine eski solgun sarı yüz ilemi karşılaşacaz. Şaka bitecekmi. Yok bitmesin. 1 nisan hep devam etsin.

Birde bizim sistem hackelnmiş gibi davranıyor. Elimde pek çok gönderecek merit varmış gibi gösterip bir merit göndermek isteyince yok diyor. Şakadan da olsa bu gün birilerin ebir 100 merit göndere bilmek isterdim. Yarın geri alsın sistem.
hero member
Activity: 1285
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
April 01, 2024, 10:33:45 AM

oldu Smiley
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
April 01, 2024, 09:21:36 AM
Foruma girip yukarıdaki haberi ilk gördüğümde ve konuyu incelediğimde baya şaşırdım. Sonra birden bugünün 1 Nisan olduğu aklıma geldi benim de.  Grin  Klasik olarak her 1 Nisan tarihinde forumda böyle şakalar oluyor ve günü unutup hazırlıksız yakalanınca da böyle oluyor işte. Foruma biraz eğlence katmak adına bence böyle şeylerin gelenekselleştirilmesi güzel yine de.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
April 01, 2024, 08:17:19 AM
Güzel ve yaratıcı bir şaka olmuş. Yine de geçmiş yıllarda daha iyilerinin olduğunu itiraf etmeliyim. Özellikle bazıları varmış nft gibi durumlarda forumda bayağı vakit geçirilmiş. Her 1 Nisan’da başka bir şey bekleniyor ve yapılıyor. 1 Nisanlar artık forumda klasikleşmiş bir etkinlik oldu.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
April 01, 2024, 08:11:19 AM
bana da forumdaki çoğu kişinin kullandığı telegram botundan sabah sabah mesaj gelmişti. lan dedim bir ban yemediğimiz kalmıştı aha onu da yedik diye düşündüm. tarihin 1 nisan bile olduğunu unutmuşum. artık günler o kadar anlamsızlaştı ki takip bile etmiyorum.
Ben de 1 Nisan olduğunu unutmuşum ama bu başlıkta görünce şaka olayını gördüm bir de zaten merit kısmına tıklayınca gerçek meritiniz yazıyor onu güncellemeyi unutmuşlar galiba  Grin yine klasik forum 1 Nisan etkinliğine hoşgeldiniz
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 01, 2024, 08:08:27 AM
bana da forumdaki çoğu kişinin kullandığı telegram botundan sabah sabah mesaj gelmişti. lan dedim bir ban yemediğimiz kalmıştı aha onu da yedik diye düşündüm. tarihin 1 nisan bile olduğunu unutmuşum. artık günler o kadar anlamsızlaştı ki takip bile etmiyorum.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
April 01, 2024, 03:22:35 AM
31 mart seçimleri ile yapılabilecek en baba şakaların bile önü kapandığı için pek de tadı tuzu kalmadı birçok şakanın zaten Grin Ben oldum olası şaka sevmeyen, dahası sürpriz de sevmeyen bir olduğum için zaten olaya bakış açım belli, şaka yapmam, yaptırmam ama bazen belirli alışkanlıkların, tek düzeliklerin değişmesi için dün yapılan şekilde olan şakalara hiiiiç ses etmiyorum  Cheesy
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
April 01, 2024, 02:05:12 AM
Bana telegram botundan banned diye bir mesaj geldi
Dedim aq ne yaptım. Sebebinr bakayım diye linke tıkladım aklıma 1 Nisan geldi. Şaka ama ben yine de bakayım dedim. Şükür şakaymış. 😂
Aslında bana legendary oldun diye mesaj gelse daha büyük şaka olurdu 😂😂
Benim meritleri de yürütmüşler. Geri verirken fazla verse bari 😂

Habire de düşüyor. Acayip dump yiyor merit sayım.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
March 31, 2024, 08:58:23 PM
Yeni şaka gününde sanırım meritlerimiz silinmiş.Bunu ben yeni farkettim ve sonradan meta içeriğine bakınca gerçeğimsi bir şaka olacağını düşünüyorum.Bir bakıma uyarı niyetinde olabilir.30-40 küsür meritim gitmiş benim sizden kaç gitmiş Cheesy
Bu attığımız postlarla alakalıymış ve ne kadar kalitesiz olursa merit o kadar fazla gidecekmiş yani yazdığımız kelimenin azlığına çokluğuna ve kalitesine göre bir değer kaybı olacakmış. İlginç bir 1 nisan şakası olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 454
Merit: 37
April 02, 2021, 08:44:14 PM
etrafımda şaka yapacak kadar mutlu insan ılk defa göremedım
Pages:
Jump to: