Pages:
Author

Topic: 1 Ocak 2019 Bitcoin Fiyatı Ne Olur? - page 3. (Read 1239 times)

member
Activity: 143
Merit: 10
Benim tahminim 10 bin doların üstünde olacağı yönünde. Bu kadar uzun süreli tahmin yapmak mantıksızca ama en alt değer bu yani.
member
Activity: 224
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Ben de 14.000 dolar ile anket başlığına adımı yazdırıyorum. Seviyorum böyle katıksız manası sallama yapılan işleri hoşuma gidiyor doğrusunu söylemek gerekirse.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Bitcoin fiyatı 25 bin doları geçecektir
Düşme safhasından çıktıktan sonra Bitcoin yine dik yükselişe geçecektir bence
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Şuanki gibi artışta olursa 30 bin doları da geçebilir ama ayı sezonuna girilirse 5 bin dolara da düşebilir yani daha uzun zaman var.
newbie
Activity: 140
20k olacağını düşünüyorum çünkü şuan da yükseliş devam ediyor 10k oldu
Devam etmesi de muhtemel
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Yılın neredeyse yarısına geldik ve hala 9500 seviyelerindeyiz. Yıl içinde gene 13000 görürüz ama yıl sonundaki beklentim 7000 seviyeleri olacak.

Yılın neredeyse yarısına geldik ve henüz herhangi bir pump dönemine girmedik. Şu anda her şey stabil, göze batmadan yükselen ya da sert düşüşler içeren grafikler çiziyoruz. Sene sonuna nasıl gireceğimizi görmek için önümüzde daha 6 ay var, eğer büyük bir dump görürsek 10 bin dolar bile hayal olabilir.
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
Yılın neredeyse yarısına geldik ve hala 9500 seviyelerindeyiz. Yıl içinde gene 13000 görürüz ama yıl sonundaki beklentim 7000 seviyeleri olacak.
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Şuan Bitcoin fiyatı 9633 Dolar.  Ben sene sonunda yine bu civarlarda yada maximum 15K civarlarında dolanacağını düşünüyorum. Umarım daha yüksek olur. Bu hepimizin işine gelir.
member
Activity: 210
Dogru pumplar gelirse en kotu ihtimalle 50 bin dolara kadar cikacaktir. Ama dedigim gibi dogru sicramalara ihtiyac var.
jr. member
Activity: 168
Umarim 35 bin dolar gibi bir degere yukselir. Insallah yani. Beklenti yok degil.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Bitcoinin sürekli artıp azaldığını görüyoruz hepimiz o yüzden şu an bir tahmin yapmak için çok erken bence.  Öylesine söylenmiş bir şey olur.
member
Activity: 238
35 binle 60 bin dolar arasi oldukca olasi bence. Zaman gosterecek bunun cevabini.
jr. member
Activity: 252
bugünlerde fiyat tahminim hep yukarılarda. 6'ya gelirse tekrar bu tahminler yine dump yönünde olacak. marta kadar dump nisan, mayıs pump ayımız oldu. hadi hayırlısı. iyice bizi sarsacak hamleler yapıyorlar. yeni rekorlar gelmesinden yana yürek.
newbie
Activity: 171
30 bin dolar olması muhtemel, yani ihtimal dahilinde bir durum, bakalım ne olacak hep birlikte göreceğiz
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
10-20bin dolar arası diyorum. 1 ocak 2019 yani bu sene sonu işte. 20 bini aşabilme ihtimali var. çok olağandışı senaryo oluşmazsa artık hemen hemen tüm ülkelerden kötü haberler gelmiyor. sustu kaldılar. o dillerini tutarlarsa bitcoinin gideceği yer belli.
newbie
Activity: 4
20000 dolar üzeri bir fiyatta olacağını düşünüyorum.
newbie
Activity: 126
25bin dolar olacak diyenler var. Ben de bu fiyatlara yükseleceğini tahmin ediyorum. Zaten şimdiki fiyatı bile çok çok iyi daha da iyi olacak
member
Activity: 476
Aslında içimden geçen 40-50k dolar civarında olması ama gerçekten nasıl bir tahmin yapılabilir hiç bir fikrim yok çünkü bitcoin resmen bir delibaş, kafasına göre bakarsın 5k ya iner bakarsın 100k ya uçar.
member
Activity: 336
Merit: 11
Bu biraz da yatirimciya bagli birsey hatta direk yatirimciya bagli ne kadar cok para girisi o kadar buyuk hacim. Yani 35 50 arasi bir deger imkansiz degil
member
Activity: 182
Bence bu sene kendi rekorunu egale edecek ve ardından çok iyi rakamları görecek tabi bu rakamlar da kalabilmesi biraz zor görünüyor 2019için tahminim ise 25bin dolar civarlarında
Pages:
Jump to: