Pages:
Author

Topic: 10 comercianti NETOPIA mobilPay accepta plata cu bitcoin in RO - page 2. (Read 12133 times)

member
Activity: 109
Merit: 10
Is John Galt, Satoshi ? or viceversa
Salut,

de la sfarsitul lunii Mai, www.evomag.ro accepta plata cu Bitcoin. Evident prin intermediul platformei NETOPIA.

Merci
legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
Buna, incepand cu 1 martie (adica astazi  Smiley) suntem prima agentie de inchirieri auto din Romania care accepta bitcoin.
Ne puteti vizita pe siteul nostru oficial.
Nice Smiley keep up the good work!
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Buna, incepand cu 1 martie (adica astazi  Smiley) suntem prima agentie de inchirieri auto din Romania care accepta bitcoin.
Ne puteti vizita pe siteul nostru oficial.
full member
Activity: 227
Merit: 100
member
Activity: 109
Merit: 10
Is John Galt, Satoshi ? or viceversa
ain't this cool ? Smiley
full member
Activity: 227
Merit: 100
Salut

din cate inteleg este o problema, uneori, la javascript pe anumite combinatii de browsere.
Daca se poate, data viitoare cand identificati asa ceva, va rog dati un id de tranzactie pentru a putea identifica ce s-a intamplat.

Am facut un update ar trebui sa nu mai existe probleme.
Teoretic Cheesy

Si practic functioneaza. Nu mai face asa.
member
Activity: 109
Merit: 10
Is John Galt, Satoshi ? or viceversa
Salut

din cate inteleg este o problema, uneori, la javascript pe anumite combinatii de browsere.
Daca se poate, data viitoare cand identificati asa ceva, va rog dati un id de tranzactie pentru a putea identifica ce s-a intamplat.

Am facut un update ar trebui sa nu mai existe probleme.
Teoretic Cheesy
member
Activity: 109
Merit: 10
Is John Galt, Satoshi ? or viceversa
Acum vreo 2 zile am incercat sa incarc cartela dar imi zicea din prima ca adresa BTC este expirata. Daca dadeam sa genereze alta la fel zicea. Am incercat pe alt site si acolo a mers, dar cred ca ei aveau sistem de la altii.


OK . Am trimis asta echipei de suport implementare. Revin. Multumesc
full member
Activity: 227
Merit: 100
Acum vreo 2 zile am incercat sa incarc cartela dar imi zicea din prima ca adresa BTC este expirata. Daca dadeam sa genereze alta la fel zicea. Am incercat pe alt site si acolo a mers, dar cred ca ei aveau sistem de la altii.


Exact acelasi lucru am intampinat si eu numai ca nu era la kartela ci la alt site si aparea expirata fara sa fi aparut vreo adresa. Dupa cateva incercari am reusit ,si din aceasta cauza cu expirarea am platit un pic mai scump incercand de 3 ori. Ideea e ca alte siteuri nu te lasa sa faci din nou paymentul trebuie reluat tot procesul cu anularea 1st order.
sr. member
Activity: 471
Merit: 250
BTC trader
Acum vreo 2 zile am incercat sa incarc cartela dar imi zicea din prima ca adresa BTC este expirata. Daca dadeam sa genereze alta la fel zicea. Am incercat pe alt site si acolo a mers, dar cred ca ei aveau sistem de la altii.
member
Activity: 109
Merit: 10
Is John Galt, Satoshi ? or viceversa
Salut

poti sa imi spui mai multe despre problemele intampinate ?

Let me know.

Merci

Antonio
full member
Activity: 227
Merit: 100
Salut,

partenerii nostri de la www.vola.ro si www.fly-go.ro accepta de astazi plata cu bitcoin pentru toate produsele si serviciile din portofoliu.
Acestia se adauga unei liste in continua crestere de comercianti on-line cum ar fi : computergames.ro, pcgarage.ro, kartela.ro, etc

More to come. Njoy

http://www.dailybusiness.ro/stiri-turism/netopia-peste-10-comercianti-din-romania-incaseaza-bitcoin-printre-care-si-agentia-de-turism-vola-ro-106975/

Pacat ca aveti probleme cu sistemul Smiley)))

toate au probleme .
hero member
Activity: 508
Merit: 500
Vesti ca asta sa tot auzi in fiecare zi!
sr. member
Activity: 471
Merit: 250
BTC trader
Bravo!!  Grin

Ma bucur tare! Chiar de la ei obisnuiam sa mai cumpar electronice.

Si daca plec in vacanta pe undeva o sa stiu unde sa ma uit  Grin
administrator
Activity: 3738
Merit: 2948
Chiar, de cand accepta PcGarage BTC? Ca mi-a atras atentia cineva pe FB ca de-abia acum am aflat Cheesy.
member
Activity: 109
Merit: 10
Is John Galt, Satoshi ? or viceversa
Sorry ca nu am spus si pe FB Cheesy
administrator
Activity: 3738
Merit: 2948
Felicitari! Doar ce-am anuntat si pe FB ca PcGarage accepta Bitcoin: https://www.facebook.com/romania.btc/posts/354406111430369
member
Activity: 109
Merit: 10
Is John Galt, Satoshi ? or viceversa
Salut,

partenerii nostri de la www.vola.ro si www.fly-go.ro accepta de astazi plata cu bitcoin pentru toate produsele si serviciile din portofoliu.
Acestia se adauga unei liste in continua crestere de comercianti on-line cum ar fi : computergames.ro, pcgarage.ro, kartela.ro, etc

More to come. Njoy

http://www.dailybusiness.ro/stiri-turism/netopia-peste-10-comercianti-din-romania-incaseaza-bitcoin-printre-care-si-agentia-de-turism-vola-ro-106975/
Pages:
Jump to: