Pages:
Author

Topic: 11.11 indiriminden alınabilecek ürünler (Read 302 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
November 13, 2019, 03:24:08 PM
n11'den bir şey almak gerçekten imkansıza yakın, o an girsen bile site çöküyor. Benim anlamadığım bu bana çöken yani sunucunun cevap vermediği sitede, millet nasıl işlem yapıyor. Adamlar arabayı gerçekten fena olmayan fiyata sattılar ama nedense sıradan vatandaşın bu arabaları alabildiğine pek inanasım gelmiyor. Çünkü bu kadar hızlı işlem yapılması insan eliyle çok zor. Belki direk alım yapmak üzere, yüksek limitli kredi kartları ve botları kullanıyor olabilirler.
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
November 13, 2019, 02:14:46 PM
11.11 kampanyalarının mucidi aliexpressmiş geçen bi videoda söylüyordu. anneler günü babalar günü sevgililer günü kara cuma siber pazartesi vs. birçok özel güne ilave bekarlar günü olarak planlanmış. 1lerden oluşması yalnızlığın simgesiymiş 11.11 oradan geliyormuş.
bana oldukça ilginç geldi bilmiyordum Smiley
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
November 12, 2019, 07:32:35 AM
Alınacakları liste yapmıştım bi süredir. Bekliyordum 11.11'i. Hiç bir şey almadan günü kapattım. N11'in çakallığı cidden çok büyük öyle böyle değil. Normalde 2000 lira olan ürünün değerini 3000'den 2200'e düşmüş gibi gösterip normalden de yükseğe satmaya çalışıyorlar. Alan da alıyor işin garibi. Böyle bir saçmalık.
full member
Activity: 840
Merit: 111
November 12, 2019, 03:46:10 AM
dün hepsiburada 1 tl'ye honor marka telefon sattı tam alacakken site hata verdi 1 dk süresince sepetim sayfasını açamadım ve açıldıktan sonra stok bitmiştir dediler. kim alabildi acaba merak ediyorum hatta kaç telefon satıldı?

Bazı ürünlerde güzel kampanya varken bazıları düzmeceden ibaret. Her üründe indirim var diyip atlamamak lazım
hero member
Activity: 1890
Merit: 792
November 12, 2019, 03:27:49 AM
Valla dün bir hata yaptım akıllara zarar Smiley hepsiburada ve n11 den 6 parça ihtiyacım olan şeyleri sipariş verdim sonra iki tane ürün muhtemelen ellerinde yok o nedenle kargo teslim tarihini aralık 3 olarak yazmışlar. hep beni bulur vallahi. 1 yurtiçi kargonun beni evde bulamaması 2 de böyle yaptığım alışverişlerin geç kargolanması en sık yaşadığım şeylerden.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 12, 2019, 12:59:31 AM
Hayır bir de bir arkadaşım var geceden beri uğraşıyorum saat 15.00'da ancak satın alabildim diyor. Siteye giriş yok, girsem ödeme de sorun çıkıyor lanet gelsin deyip duruyordu.

Ben de belki bir şeyler alırım diye bakıyordum gerçekten de site patlamış, anca öğlene açtılar Cheesy müşterilerimizi mağdur ettik diyerek kampanyalarını bugün öğlene kadar uzatmışlar. Bu arada diğer sitelerde n11deki fiyatlara göre çok daha uygun ürünler satıldı. Bir nevi nitelikli dolandırıcılık bu Cheesy
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
November 11, 2019, 05:39:28 PM
Türkiyedeki sitelerde bu tarz tarihler geldiği zaman ilk baş şişirip sonradan indiriyorlar yine aynı fiyata denk geliyor. Trendyol bu konuda çok şerefsiz. Ben de projeksiyon aleti bakıyorum günlerdir bir türlü karar veremedim. Aliexpressten söyleyip riske de girmek istemiyorum
full member
Activity: 700
Merit: 134
November 11, 2019, 01:53:13 PM
Almayı düşündüğüm ürünleri kaydetmiştim, galeyana gelip yersiz şeyler almayayım diye. Bir kaç tane de kupon kapmıştım işe yarar belki diye. Ama ürünlerin hemen hemen hepsinin fiyatları arttırıldı elimdeki kuponlarla aldığımda bir gün önceki halinden 15,20 tl ancak indirimli hale geliyorlar. Bu sene o kadar yaptıkları reklam boşaymış kupon toplamak için ayırdığım vakte üzüldüm gerçekten. Saçma sapan indirim gösterip kandırmaya çalışmalarına sinir olduğum için de hiç bir şey almadım
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
November 11, 2019, 01:47:26 PM
Hepsi kapitalizmin oyunu. İndirimli bile olsa(!) İhtiyacım olmayan ürünleri, beni heveslendirerek aldırmaya çalışan bir sistem.

Gerçekten indirim olduğu zaman en azından birazcık faydasını görebiliyordunuz ama o da yok. Saçma sapan ürünleri sepetime ekledim ve en sonunda siteyi kapattım çıktım. Gerek yok Smiley
1 haftadır indirim bekliyorum, ihtiyacım olan bir kaç ürün acaba daha uyguna gelir mi diye. Fakat ne oldu? Olmadı. Aynı fiyatlar, bir anlamı yok. N11 özelinde konuşuyorum böyle çakal bir firma yok. Sepetime eklediğim ürünlerin fiyatını kaçtan ekledim biliyorum, dün mail atmışlar sepetinizde indirim oldu diye. Fİyatları yükseltip "indirdik" yazıp eski fiyatları yazmışlar Cheesy
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
November 11, 2019, 12:43:45 PM
Birkaç saat aliexpresste dolandım ama almaya değer bir şey bulamadım. Uygun fiyatlı küçük ürünler var ama gümrükten geçişini de ekleyince cazibesi kalmıyor. Türk sitelerinde zaten indirim adına herhangi bir şey yok. Fiyatları arttırıp yüzde elli indirim yaptık demişler. Böyle zamanlarda topladıkları antipati çok büyük.
Ben alınabilir bir ürün bulamadım malesef. Acil ihtiyaç olduğu zaman buradaki herhangi bir siteden satın alırız.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
November 11, 2019, 11:04:12 AM
Hepsi kapitalizmin oyunu. İndirimli bile olsa(!) İhtiyacım olmayan ürünleri, beni heveslendirerek aldırmaya çalışan bir sistem.

Gerçekten indirim olduğu zaman en azından birazcık faydasını görebiliyordunuz ama o da yok. Saçma sapan ürünleri sepetime ekledim ve en sonunda siteyi kapattım çıktım. Gerek yok Smiley
abi hiç bakmadım bile, alışveriş yapma ihtiyacımı markette giderdim Cheesy
bu arada migros'ta 60 tl üzeri alışverişe 150 gr Nescafe Gold 12 TL
migros'un bu tür kampanyaları hoşuma gidiyor, sanal market de güzel bir uygulama, kapıya kadar getiriyorlar.

https://www.bloomberght.com/alibaba-bekarlar-gunu-nde-31-milyar-dolarlik-satis-rekorunu-asti-2237660
alibaba malı götürmüş bu arada Shocked Cool
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
November 11, 2019, 10:48:30 AM

hero member
Activity: 1204
Merit: 630
November 11, 2019, 10:42:41 AM
n11 bunu geçen sene başlattı. Aslında daha öncesinde çok iyi fırsatlar, çekler yakalanıyordu. geçen yıl milleti salak yerine koydu bir de sessizlik muhabbeti insanlardan 10 Kasım için çok tepki çekti... Bu konudaki üstünlüklerini bariz şekilde kaybettiler. Ben sabahtır bugün fırsat yakalamak için yabancı sitelere dalıyorum, n11'i açmadım bile.

Bu seneki indirimler gerçekten kriz sebebi. Geçen hafta 2000 liraya sattıkları ürünü 2300e çıkartmışlar. Herkeste ortalama %10 indirim yapan çek olduğunu biliyorlardı ve hemen hemen her ürünü o oranda zamlandırdılar. Sonra da yalandan indirim yapmış oldular. Hiçbirinden alışveriş yapmadım kimseye de tavsiye etmiyorum, önceden takip ettiğiniz bir ürün yoksa almaya çalışmayın bile Cheesy

Hayır bir de bir arkadaşım var geceden beri uğraşıyorum saat 15.00'da ancak satın alabildim diyor. Siteye giriş yok, girsem ödeme de sorun çıkıyor lanet gelsin deyip duruyordu.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 11, 2019, 09:20:26 AM
n11 bunu geçen sene başlattı. Aslında daha öncesinde çok iyi fırsatlar, çekler yakalanıyordu. geçen yıl milleti salak yerine koydu bir de sessizlik muhabbeti insanlardan 10 Kasım için çok tepki çekti... Bu konudaki üstünlüklerini bariz şekilde kaybettiler. Ben sabahtır bugün fırsat yakalamak için yabancı sitelere dalıyorum, n11'i açmadım bile.

Bu seneki indirimler gerçekten kriz sebebi. Geçen hafta 2000 liraya sattıkları ürünü 2300e çıkartmışlar. Herkeste ortalama %10 indirim yapan çek olduğunu biliyorlardı ve hemen hemen her ürünü o oranda zamlandırdılar. Sonra da yalandan indirim yapmış oldular. Hiçbirinden alışveriş yapmadım kimseye de tavsiye etmiyorum, önceden takip ettiğiniz bir ürün yoksa almaya çalışmayın bile Cheesy
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
November 11, 2019, 07:47:42 AM
Valla arkadaşlar geçen hafta 410 liraya aldım ürün bugün n11 de indirimle 410 TL'ye düşmüş. Afedersiniz de yapacağınız indirime sokayım. En fazla 10-20 TL'lik çek vermislerse indirim olur. Terbiyesizlikten başka bir şey değil bu.

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
November 11, 2019, 07:36:35 AM
Bu şirketlerin marketing departmanları salak olduğu için ürünlere aslında gerçekten indirim yapsalar yada 15-20 türde ürüne şok fiyat verip indirim yapıp gerekiyorsa zararına satsalar tv de günde 5 saat reklam döndürmekten daha ucuza çıkarlar ve agızdan agıza herkes konusur suan yaptıkları ile agızdan agıza negatif konuşmalar oluyor. Herkesi salak sanıyorlar 1 hafta önce 200e sattıkları ürünü 500 yapıp 200e satınca inanacaklar sanıyorlar.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 11, 2019, 07:31:25 AM
Bu indirimlerden bazıları aldatmaca olabiliyor. Eğer indirimde görünen ürünün önceki fiyatını biliyorsanız ve gerçekten de bir düşüş olmuşsa sorun yok... Mesela bir telefon vardı aklımda, takip ediyordum. Fiyatı geçen ay 1,600 liraydı. %15 indirime girmiş ve 1,550 TL olmuş! 1,800 TL'den düşmüş gibi göstermişler. Elbette ki her ürün için sözkonusu değil bu dalavareler. Çoğunluk indirime girmiştir belki de. Fakat işte araya böyle 3-5 ürün sıkıştırabiliyorlar. Buna da dikkat etmek lazım.
Özellikle Trendyol bu çakallığı çok yapıyormuş
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 11, 2019, 07:31:05 AM
Valla arkadaşlar geçen hafta 410 liraya aldım ürün bugün n11 de indirimle 410 TL'ye düşmüş. Afedersiniz de yapacağınız indirime sokayım. En fazla 10-20 TL'lik çek vermislerse indirim olur. Terbiyesizlikten başka bir şey değil bu.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
November 11, 2019, 07:13:56 AM
Bu indirimlerden bazıları aldatmaca olabiliyor. Eğer indirimde görünen ürünün önceki fiyatını biliyorsanız ve gerçekten de bir düşüş olmuşsa sorun yok... Mesela bir telefon vardı aklımda, takip ediyordum. Fiyatı geçen ay 1,600 liraydı. %15 indirime girmiş ve 1,550 TL olmuş! 1,800 TL'den düşmüş gibi göstermişler. Elbette ki her ürün için sözkonusu değil bu dalavareler. Çoğunluk indirime girmiştir belki de. Fakat işte araya böyle 3-5 ürün sıkıştırabiliyorlar. Buna da dikkat etmek lazım.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 11, 2019, 07:06:21 AM
an itibari ile trenyol dan  bot bakıyorum da öyle çok da bi indirim yok gibi. Özellikle bugünü bekledim iyi bir indirim olurda alırım diye ama hayal kırıklığına uğradım . Normal zamanda da bu kadar indirim oluyor zaten. Yine bi tüketim çılgınlığı aldatmacası sanki. Zaten farkındaysanız heryerde sürekli bi indirimler, kampanyalar, festivaller bişiler. Ekonomiyi canlandırmak için ama tırt. Ama yine de almadım mı aldım
Benim trendyol'da "özledik" indirimi mi ne varmış 40 tl'lik bir indirim 100 lira üzerine. Yeğenime bot aldım ordan 110 liralık, geldi 70 liraya. İndirim dediği böyle olmalı. Bot her yerde 100-110 lira arası değişiyor. Bu da tesadüfen fark ettim sepete atayım ne çıkacak dedim, çat diye indirim var kullanır mısın dedi. Dedim ver ver Cheesy
Ben de gece bir tane Kinetix ayakkabı aldım, yüz bilmem kaç liradan 90 liraya düşmüş, ne kadar güvenilir bilmiyorum ama cimri ve akakçeden geçmiş fiyat kontrolü yapınca gerçekten indirim yapılmış ve genel satış fiyatı 120TL görünüyor. Aslında ürün Flodan gönderilecek ve Floda da aynı fiyat ama bir de kargo ekleniyor, Trenyol kargo bedavaydı.
Pages:
Jump to: