Pages:
Author

Topic: 12.000 RFR Ödüllü OKEx Oylaması (CREDITS Kazandı) - page 3. (Read 530 times)

full member
Activity: 1050
Merit: 152
bu coinlerin Türkiye'de çok fazla yatırımcısı var. Özellikle Pundix'te. Çok dikkatli olmak lazım. Aynı senaryo defalarca yaşandı. Tron, verge, Bitwhite ve diğerleri. Odül kampanyası tabi ki risksiz ama yatırım yapacaksanız kesinlikle tek bir coine değil de, riski paylaştıracak şekilde bölerek yatırım yapın.
full member
Activity: 406
Merit: 102
Eyvallah paylaşım için ben pundix e verdım oyumu bakalım ne olucak
member
Activity: 210
Merit: 16
Ben oyumu credits'ten yana kullandım. Bilmiyorum vaad ettiklerini yapabilceklermi ama bana credits daha sağlam bir yapı gibi duruyor oyumuzu verdik bakalm hayırlısı Smiley
full member
Activity: 602
Merit: 118
ben de pundix e oy verdim. umarım hayırlısıyla kazanır. twitin altına biraz baktım ve sanki yarışma pundix ile cs arasında geçecek gibi...
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
çekişme olsun diye cs ye verdim oyumu
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Credits icodan sonra bir hype yaratmayı başardı ve saniyede 1 milyon tx vaadinden dolayı insanlar bunun gerçek olacagını sanıyor ama yok öyle bir şey. bence geleceğin yıldızı falan da değil. oyum bu listede tabiki pundix e. zaten ikisi rakip görünüyor ama pundix kazanacaktır.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
RFR ödül ne nasıl alıyoruz.
newbie
Activity: 210
Merit: 0
https://twitter.com/OKEx_/status/993440169435906048

Yukarıdaki linkte, OKEx'in düzenlediği bir oylama. Daha önce düzenlenen oylamadan son 5'e kalan coinlerin birincilik yarışı. Son 5'e kalan coinler şu şekilde;

1- Dentacoin (DCN)
2- Zebi (ZCO)
3- DeepOnion (ONION)
4- CREDITS (CS)
5- Pundi X (NPXS)

Nasıl oy vereceğim?

https://twitter.com/OKEx_/status/993440169435906048 adresine gir. OKEx'i takip et, ilgili tweeti retweetle. Kazanmasını istediğin coini ve neden listelenmesini istediğini yaz.

Örn. $CS  CREDITS, fastest platform so far.

Benim oyum geleceğin yıldızı CREDITS'e.
Pages:
Jump to: