Pages:
Author

Topic: 15.000₺ ENİGMA ( ENG) NEYE GÜVENEREK ALDIM ? (Read 352 times)

jr. member
Activity: 116
Merit: 4
Simple Liquidity – Fueled by NEO
Bir süre daha beklenilseydi daha iyi olmaz mıydı? Gerçi riskin de boyutu büyük. İyi etmişsin kardeş  Cool
full member
Activity: 224
Merit: 100
işin içerisinde neo nun ismi geçiyorsa gözüm kapalı içerisinde olurum. halen bir alım fırsaı var mıdır? alıp saklamak için uygun fiyatlarda mı yoksa geç mi kaldık? ne dersiniz arkadaşlar ?
member
Activity: 266
Merit: 11
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
ENIGMA gibi projeler hakkında olumsuz haber yayıp uzman geçinen adamlar yüzünden treni kaçırdım. Düşme sürecinde biraz alsam iyi olurdu. Maalesef mangır kalmadı. Hareket edecek imkan yok.
O yazılar nerede acaba ?
member
Activity: 217
Merit: 10
ENIGMA gibi projeler hakkında olumsuz haber yayıp uzman geçinen adamlar yüzünden treni kaçırdım. Düşme sürecinde biraz alsam iyi olurdu. Maalesef mangır kalmadı. Hareket edecek imkan yok.
member
Activity: 210
Güzel hareket açıklamasınıda yazmış almak isteyen ama kafasında soru işareti olanları enigmaya yönlendirmiş, kendi aldığınıda belirtmişsin iyi yapmışsın
member
Activity: 378
Bence dogru hareket etmiş hazır düşmüşken enigma neden alınmasın ki bence en başırılı coinlerden biri kendisi zaten sebepleride yazmış neden aldığını belirtmiş işte
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Ayrıca takımında gerçekten iyi eğitimli bir Türk bulundurması da bende projeye dair ekstra bir sempati uyandırıyor.
member
Activity: 266
Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..
Proje bazlı düşünüldüğün de zarar ettirecek bir yatırım değil bana kalırsa . Yeni parlayacak olan tokenimiz NEO . ETH / Neo zincirine uygulanabilirliği olduğu için ileri vadede bile değer üstüne değer katacaktır . Güzel bir yatırım olmuş . Tebrikler.
Teşekkürler dostum
newbie
Activity: 112
Merit: 0
kaç dolardır maliyetin kim bilir 1 dolarlardayken kimse yüzüne bile bakmıyordu bende araştırmıştım bir türk sitesi oldukca kötülemişti oyle olunca araştırma gereği duymamıstım velhasıl tren coktan kactı be kardeş
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Proje bazlı düşünüldüğün de zarar ettirecek bir yatırım değil bana kalırsa . Yeni parlayacak olan tokenimiz NEO . ETH / Neo zincirine uygulanabilirliği olduğu için ileri vadede bile değer üstüne değer katacaktır . Güzel bir yatırım olmuş . Tebrikler.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Fiyat biraz artmış gözüküyor. Biraz daha ucuz bir fiyata denk gelse ben de düşünmeden alırdım. Belki ilerde bu fiyatlardan almadığımız için de pişman olacağız ama kısmet bu işler.
member
Activity: 490
Sempati duyduğum bir coin. MIT dünyada en sampati duyduğum ve takdir ettiğim kurum. Belki bu yüzden seviyorum enigmayı. Çok yüklü olmasada bende yatırım portföyünde değerlendiriyorum Smiley umarım güzel kazandırır.
member
Activity: 448
Bu kadar yatırıcaktında keşke ico'dan girseydin çok kazançlı olursun ama yinede projesi sağlam bir coin kazandırır her türlü
member
Activity: 111
Enigma'nın icosu kapış kapıştı sağlam bir proje geleceği var keşke 1 ay daha önce alma şansınız olsaydı 1 doların altında çok rahat toplardınız.
member
Activity: 448
Merit: 17
Önü açık bi coin umarım tek coine yatırım yapmamıssındır tek coin yatırımı sıkıntılı olur çünkü sepet yapmışsındır umarım daha iyi olurdu
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
hayırlı olsun hocam. umarım istediğiniz fiyattan satabilirsiniz. bence güzel proje. gideri var gibi duruyor. yeterli zamanda iyi kar bırakabilir.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Bende Eng aldım ama tam sayı olarak aldım binancedan 0.995 küsüratı kaldı sadece tam sayı olarak alıp satabiliyormuşuz o 0.995 kaldı orda çok üzülüyorum şuanda Sad
full member
Activity: 378
altcoinler çok hızlı çıkıyor yada düşüyor. baya bir risk almışsın. 15bini kaybettiğinde üzülmeyeceksen eğer iyi yapmışsın.
full member
Activity: 350
Bu almalar bitmiyor da enigma neden alınır arkadasım hiç bakıyor musunuz ne oluyor ne bitiyor diye ayrıca tüm paransa yazık olmuş diyebilirim hepsiyle girmeseydin
full member
Activity: 728
Merit: 151
maşallah onu aldım bunu aldım şunu aldım..başlıklar konular bişeyler bişeyler... para da bitmiyor ne güzel..  Grin şimdi de 15.000 öyle mi  Grin Grin
Pages:
Jump to: