Pages:
Author

Topic: 15.09.20 KOMISYON YOK USTUNE 0.5 % EKLEYIP USDT VE BTC ALIYORUZ DOVIZ BUROMUZDA - page 2. (Read 3474 times)

jr. member
Activity: 152
Merit: 1
@Crypto -Age bey merhaba,
 Ziyaretiniz bizi memnun eder . Yeri geldikce yaziyorum burada ticaret onemli degil. Yolu dusen herkesi caya kahveye beklerim . Madem ortak bir konuya ilgimiz var belki biz gelen misafirimizden belki misafirimiz bizden bir kelime duyarda sohbet esnasinda  birseyler ogrenebiliriz birbirimizden konuya bakis acimiz bile degisebilir.

Diger tum okuyan arkadaslar merhaba,

Bu ara gunluk yazmiyorum yine burada cunku usdt eksi oranda seyrediyor. Arti ile alma halinde olmayinca usdt utaniyorum eksi yazmaya. Yinede carsida sanirim eksi oranda en iyi orani ben oduyorum baskalari eksi yuzde 2 ler ile islem yapiyor diye duyuyorum  su gunlerde gunun piyasa durumuna saatine gore eksi 0.9 % en dusuk oran oluyor bu eksi 0.3% lere kadar yukseliyor. Insallah kisa zamanda artili islem haline gelmesini diliyorum usdt nin .

Konuya hakim olan arkadaslara bir sorum olacak yardimci olun olursa sevinirim.  Borsalarda mumkun oldugunca islem disi mal tutmamami soylediler hangi borsanin ne zaman ne yasayacagini bilemeyiz diye ledger aldim .

Ledger da native legacy gibi cesitleri var btc cuzdaninin ben huobiden yada binance dem btc atarken ledgera bunlardan hangisini secip atmaliyim ikisinin farki nedir ?

Hepinize hayirli haftalar bereketli isler dilerim
member
Activity: 129
Merit: 15
İlginç. istanbula geldiğimde yapacağım ilk iş sizle tanışmak olacak. iyi çalışmalar.
jr. member
20.09 da usdt lerinize +02% oduyoruz 
100k ustu usdt bozana +0.3 %
0.2 % acilimi: 1000 usdt bozan 1002 dolar aliyor

TELEGRAM : SYDELBAUM
EMAIL: [email protected]
TELEFON VE WHATSAPP : 00447748875351[/color]

jr. member
Merhaba ,
Subatan beri belini dogrultamayan tether eksilerde oldugu icin buraya  alis yazmaya elim gitmiyordu. Uzun zaman sonra btc nin ani cakilisi ile bugun usdt nizi +02%  ile alabilyoruz.
1000 tether verene 1002 dolar  oduyoruz.
Herkese hayirli isler dilerim.
Kontak bilgilerim yukaridaki mesajlarda mevcut
jr. member
Merhaba Illetyus Bey  Nasilsiniz?
Kusura bakmayin yeni gordum mesaji. Tether subattan beri aylardir bir turlu guclenemedi . Yine dolasimi fazla fakat tam bizim piyasada artiyi bulacak yine geri sariyor. Bende burda arti ile almaya yazmaya alisinca eksi iken cok az girdim foruma . Bugunlerde eskiye gore daha iyi alislarimiz eksi 03 % ile eksi 09% arasinda gunune gore gidip geliyor. Ben munkun oldugunca en az eksiye bozmaya calisiyorum yine. Bugun eksi 05% ile islem yapabiliriz . Tesekkurler hayirli isler dilerim .
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
Daha önce 3 kere işlem yaptım ve memnun kaldım. 4.kez işlem yapmayı düşünüyorum.
Güncel oranlar nedir? % kaç ile alıyorsunuz?
jr. member
Merhaba Arkadaslar
Öncelikle hepinizin gecmis bayramini tebrik ediyorum. Mayis ayindan beri malum tether bir turlu bozum yapilirken  eksi den artiya gececek kuvveti bulamadi bizim piyasamizda o sebeplede arti olmadigi surece buraya ilan hic girmedim. Sizlerden arayan arkadaslara da mecbur degilseniz az sabredip artiyi gorelim oyle bozalim diyordum. Vakticolanlar bekledi olmayanlar icin en uygun eksi orani ile bozumlari gerceklestirdik. Piyasa hareketlendigine gore umarim yarin artik piyasa arti ile acacaktir .

Yarin saat her zaman oldugu gibi 11:30 da gunun kuru cikacaktir. Bende eksi yada umarim arti cikar buraya orani yazacagim .Bir haftalik tatilin ardina hepinize hayirli haftalar bereketli isler diliyorum .
jr. member
@Mueddib Bey Merhaba,
Evet gecen gun bana soyledi 😊 fakat sanirim baska site uzerinden gorustugunuz icin ondaki iletisim bilgisi ve burdaki farkli olunca sohbet sirasinda kim acaba diye dusundumde  bulamamistim😊. Insallah siz musait oldugunuzda mutlaka carsiya bekliyorum. O arkadasimiz da borsa -carsi arasi  farklar  acik olunca bizden borsaya borsadan bizim piyasaya farklar acik olunca islem yapiyor o sebeple haftanin uc gunu neredeyse gorusuyoruz.  Kendiside bize katilir sohbet ederiz insallah.

Baska gelmek isteyen arkadaslarda olursa bu yazimi okuyan nasilsa cumartesileri artik  yasakta kalkti herkesi aramizda gormekten memnun olurum.
Dun gece gordum ekiller isimli uye bana guvensizlik uyarisi na basmis. Nedenler buyul harfle yaziyor olmam . Telefonumun ingiliz olmasi ve dukkan adini gelmeden vermiyor olmam diye belirtmis.
 Gelip calisan arkadaslardan bir kisi suraya benimle is yapip eksik para yada herhangi bir yanlos davranisimi gormus olan dahi varsa bunu yapsa amenna . Ben odeme dahi yaparken tutar kusuratli oldugunda yukari yone yuvarlayip  cogu zaman teslim ediyorum. Burdan kac sefer yazdim ingiliz hattim 1 dolarlik degil her ay 30 gbp odeyip  icinde bir cok ulkeyi kapsayan konusmasi 2000dk  20 gb interneti olan hat. Ayrica dukkan ismi vermeme sebebimide yazdim. Disarda bin turlu kotu niyetli adam var biri birini carpiyor sonra carpilana dukkan adini veriyor hic tanimadigom adm benim dukkana  gelip benim burda odemem varmis diye kendi dukkani gibi giriyor. Bunun gibi bin turlu konu var kimseden korktugumuzdan degil bos islerle ugrasmak istemedigimizden vermiyorum yoksa zaten carsiya pislige gelenin basarip cikma ihtimali yuzde sifir Allah in izniyle. Baska da bir sey demiyorum  her yer klavye delikanlisi dolmus tartisma gereksiz. Ha cok zorlayan olursa kendim pek teknolojiden anlamam ama klavye yigitleri agizlarina geleni soylemeyi hak biliyorsa cimeri var siber subesi var elbet 81 ilde nerde olsa cikar ( yanlis anlamayin yazim trust a eksi verildi diye degil dan dun karsilik alsam bu tip islerle ugrasmayi sevmiyorum onun icin ) takdir uyelerindir. Bence eger burasi artik bir para eden varlik olan btc ve usdt nin mecrasiysa trust da eksi benden her hangi bir dolandirilma durumunda verilmeli.

Yazima son vermeden carsida kalabalik grup agirlayacagimiz guzel bir avlumuz var organizasyon yapacak arkadaslar olursa saati hamgisine uygunsa ogle yemegide olur pastali kekli cayli oturmada olur ben davet edip misafir etmekten memnun olurum .

Saygilarimla
jr. member
Activity: 54
Merit: 4
Ethereum Full Sync Node
Merhaba Mueddib Bey, Merhaba tum Arkadaslar,
Oncelikle size ne kadar tesekkur etsem yine az kalir. Kalben ve tum ictenligimle size minnettarim. Gunumuzde ezbere sirf gormeden bilmeden bazi insanlar sirf elestirmek icin yaziyorken burada tam tersi olan bir yazi ile inanip beni desteklediniz. Allah size akliniza dahi gelmeyen guzellikleri nasip etsin. Ozelden davet etmek icin mesaj atmak istedim fakat burda derece atlama konusu nasil oluyor bilemedigimden ilk gundem newbie oldugum icin mesaj gitmedi. Ramazan ayi sonrasi kapalicarsida birlikte bir ogle yemeginde sizi misafir edip tanimayi cok isterim.
Buraya gecen hafta yazamadim normal zamana gore hareketlilik daha fazlaydi persembe gunu de oglen gunesi gorup bir ince gomlekle durunca usutmusum ( covid testi ve tomografi cektiler cok sukur negatif eski usul usutme cikti) arayada tatil girince simdi az evvel baktim foruma.
Bundan sonra ihmal etmeden gunluk oranlari yazacagim insallah. Bizde gunun orani saat 11:15 ile 11:30 gibi cikiyor en gec o saate yazacagim . Bazen persembenin gelisi carsambadan belli oluyor o vakitler erkende yazabilirim.
Yarin eger bir aksilik olmaz ise alisimiz+0.5 ten asagi olmaz. Daha yuksek odeme imkanim var ise buradan tekrar yazip fiyati revize edecegim. Sagolsunlar burdan cok gelen arkadaslarimiz var gelenler ile tanisiyoruz hatta bir seferinde bir arkadasimiz Marmaristen gelmis  gelirkende zahmet buyurup bal getirmisti kontagi bende olmadigi icin kendisine yedikten sonra tesekkur icin ulasamadim buradan cok tesekkur ediyorum Allah kesesine bereket versin.
Bazi arkadaslarimzda ogrendigi icin artik sistemi direk geliyorlar onlardan ricam kripto isinin gelismesi ile kripto ve bildigimiz doviz isini birbirinden ayri herbirinin kendi sistemi icinde calismasi icin yeni bir duzene gecme karari aldim su an bazen ayni bazen hemen su anki yerimizin 50 metre yakinin da islemlerimizi yapiyoruz.  Sanirim devlet de artik bu isi resmilestirme konusunda adimlarini atiyor. dunku merkez bankasi baskani nin roportajinda okudum iki haftadan lisans gibi yeni duzenlemelerini aciklayacaklarini anlatiyordu  umarim hepimizi daha duzenli bir sistemde rahat ettirecek sonuclar aciklarlar. Bizim durumumuz tabiiki borsalardan farkli biz kimseye coin nini bizde tutmasi gibi bir hizmet vermiyoruz . Gelen musteri atiyor  usdt yi cuzdanda gordugumuz gibi nakit oduyoruz dolarini Insallah devlet iki hafta sonunda yapici kararlar alirda duzene girerse bu isler burdan Ingiliz numarama  soven 😊 arkadaslarda yorulmaz direk adim soyadimi yazar devam ederim . Son bir ricam daha oncedeleride yazdigim gibi benim satis pazarim Moskova daki Konteyner pazarlari ( cinlilerin tahsil etttikleri tutari banka kullanamadiklari icin usdt tercih etmeleri )  Direk gelmeden bana en az 1 saat onceden yazarsaniz ben oradaki ofise toplu gonderim yapiyorum bekler sizinkinide icine katarim boylelikle bazi vakitlerde gun ici oyle olirki az daha ustune odeme firsatimiz olur sizlerde daha avantajli olursunuz.  Size ve tum okuyan arkadaslarima iyi pazarlar dilerim.

Degerli arkadasim merhaba, bende tanismayi isterim ama su anda Istanbul'da degilim ama geldigimde haber verecegim oturur bir cay icer tanisiriz. Dilerim sizin de isleriniz yolunda gider guzel haberlerinizi hep aliriz. Ben de sana farkli bir platformdan birkac musteri yonlendirdim seninle yine iletisim kuracaklar. Ben o gun burada yazanlari okuyup sinirlenip size kefil olmustum. Maalesef insanlarimiz ya henuz cok yeniler ya da bu isten anlamiyorlar ki bu zamanda siz de takdir edersiniz ki bu isleri anlamak guvenmek cok zor. Ben insanlara da hak veriyorum. Benim yonlendirdigim arkdaslar sizinle iletisim kurdu sanirim hatta birisi de sizin tanidik cikti heralde hayirlisi olsun Smiley

Size isinizde basarilar hayirli kazanclar dilerim.
jr. member
MERHABA HERKESE HAYIRLI ISLER DİLERİM ,
KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.4 EKLEYIP ODUYORUZ.

06.01.21 TARIHINDE USDT VE BITCOINLERINIZI BINANCE EKRAN FIYATININ %0.4 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  
ORNEKLE ANLATAYIM:  100.000USDT NIZE KARSILIK 100400  AMERIKAN DOLARI ODUYORUZ.

EMAIL: [email protected]

jr. member

06.01.21 TARIHINDE USDT VE BITCOINLERINIZI BINANCE EKRAN FIYATININ %0.4 FAZLASINI ODEYEREK ALIM YAPIYORUZ. %100 GUVENLI KAPALI CARSI ICINDE DOVIZ BUROMUZDA  

jr. member
 Lips sealed

jr. member
KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.8 EKLEYIP DOLAR ODUYORUZ.

EMAIL: [email protected]
jr. member
KOMISYONU SIFIRLADIK HATTA BUGUN USTUNE +%0.5 EKLEYIP

jr. member
Merhaba ,
Oncelikle hepinize saglik diliyorum . Malum kapatma surecinde Kapalicarsi faal olmadigi icin Nuruosmaniye de odeme yapabilmekteyiz. Daha onceden islem yaptigimiz arkadaslarimiz ile de her iki tarafin musaitligi halinde disarda da gorusebilme durumu olabiliyor.
Kapatmada  firsat tir diyip orani asagi cekmek yerine yine komisyon almayip ustune %0.1 oduyoruz ( oranlar gunluk cikiyor imkan el veridigince ustune daha fazla odemeye calisacagim her gun saat 12 gibi gunluk oranimiz hazir olur.)

Bugun 1000 usdt verene 1001 usd odemekteyiz.

Iyi Calismalar
jr. member
Merhaba Mueddib Bey, Merhaba tum Arkadaslar,
Oncelikle size ne kadar tesekkur etsem yine az kalir. Kalben ve tum ictenligimle size minnettarim. Gunumuzde ezbere sirf gormeden bilmeden bazi insanlar sirf elestirmek icin yaziyorken burada tam tersi olan bir yazi ile inanip beni desteklediniz. Allah size akliniza dahi gelmeyen guzellikleri nasip etsin. Ozelden davet etmek icin mesaj atmak istedim fakat burda derece atlama konusu nasil oluyor bilemedigimden ilk gundem newbie oldugum icin mesaj gitmedi. Ramazan ayi sonrasi kapalicarsida birlikte bir ogle yemeginde sizi misafir edip tanimayi cok isterim.
Buraya gecen hafta yazamadim normal zamana gore hareketlilik daha fazlaydi persembe gunu de oglen gunesi gorup bir ince gomlekle durunca usutmusum ( covid testi ve tomografi cektiler cok sukur negatif eski usul usutme cikti) arayada tatil girince simdi az evvel baktim foruma.
Bundan sonra ihmal etmeden gunluk oranlari yazacagim insallah. Bizde gunun orani saat 11:15 ile 11:30 gibi cikiyor en gec o saate yazacagim . Bazen persembenin gelisi carsambadan belli oluyor o vakitler erkende yazabilirim.
Yarin eger bir aksilik olmaz ise alisimiz+0.5 ten asagi olmaz. Daha yuksek odeme imkanim var ise buradan tekrar yazip fiyati revize edecegim. Sagolsunlar burdan cok gelen arkadaslarimiz var gelenler ile tanisiyoruz hatta bir seferinde bir arkadasimiz Marmaristen gelmis  gelirkende zahmet buyurup bal getirmisti kontagi bende olmadigi icin kendisine yedikten sonra tesekkur icin ulasamadim buradan cok tesekkur ediyorum Allah kesesine bereket versin.
Bazi arkadaslarimzda ogrendigi icin artik sistemi direk geliyorlar onlardan ricam kripto isinin gelismesi ile kripto ve bildigimiz doviz isini birbirinden ayri herbirinin kendi sistemi icinde calismasi icin yeni bir duzene gecme karari aldim su an bazen ayni bazen hemen su anki yerimizin 50 metre yakinin da islemlerimizi yapiyoruz.  Sanirim devlet de artik bu isi resmilestirme konusunda adimlarini atiyor. dunku merkez bankasi baskani nin roportajinda okudum iki haftadan lisans gibi yeni duzenlemelerini aciklayacaklarini anlatiyordu  umarim hepimizi daha duzenli bir sistemde rahat ettirecek sonuclar aciklarlar. Bizim durumumuz tabiiki borsalardan farkli biz kimseye coin nini bizde tutmasi gibi bir hizmet vermiyoruz . Gelen musteri atiyor  usdt yi cuzdanda gordugumuz gibi nakit oduyoruz dolarini Insallah devlet iki hafta sonunda yapici kararlar alirda duzene girerse bu isler burdan Ingiliz numarama  soven 😊 arkadaslarda yorulmaz direk adim soyadimi yazar devam ederim . Son bir ricam daha oncedeleride yazdigim gibi benim satis pazarim Moskova daki Konteyner pazarlari ( cinlilerin tahsil etttikleri tutari banka kullanamadiklari icin usdt tercih etmeleri )  Direk gelmeden bana en az 1 saat onceden yazarsaniz ben oradaki ofise toplu gonderim yapiyorum bekler sizinkinide icine katarim boylelikle bazi vakitlerde gun ici oyle olirki az daha ustune odeme firsatimiz olur sizlerde daha avantajli olursunuz.  Size ve tum okuyan arkadaslarima iyi pazarlar dilerim.

jr. member
Ethereum Full Sync Node
Merhabalar,

bundan bir sure once Sydel arkadasimiza yukarilarda da bahsetmis oldugum uzere bir sorun cikmasi durumuna karsi belirli bir miktarda kefil olmustum. Hem iki haftadir burada mesaj yazmiyor olmasi hem de ben cok zaman ayiramadigimdan bu kefalet durumumu sonlandirmis bulunuyorum.  Bu sure icerisinde Sydel arkadasimiz ile ilgili herhangi bir sorun gormedik duymadik ve kimse de magdur olmadi. Tam aksine buradaki bazi arkadaslar kendisi ile calistilar ve yaptiklari ticaretten memnun kaldiklarini paylastilar. Piyasadan milyar dolarlik vurgun yapan sirketlerin aksine bu arkadasimiz durust bir sekilde ticaretini yapiyor gozukuyor.

Arkadaslar yine de tum finansal islemlerinizde nerede olursaniz olun kim olursa olsun her zaman dikkatli olun tum onlemlerinizi alin ve lutfen magdur olmayin sonra uzulmeyin. Sydel arkadasla ilgili su ana kadar bir sorun yasanmadi bundan sonra da umarim yasanmaz. Ben kendisine de ayrica durust ticareti icin tesekkur ediyorum.
sr. member
Activity: 1148
Merit: 367
bugün 2.kez işlem yaptım. memnuniyetim devam ediyor.
jr. member
Ethereum Full Sync Node
bugün Sydel ile buluştuk ve işlem yaptık. dediği gibi işlek bir yerde bulunan döviz bürolarında işlemi gerçekleştirdik. üzerinede %0.5 fazla verdiler.  Smiley memnun kaldım.

Merhaba daha once bana yorum yazmis idiniz dedikleriniz mantiksiz diye ancak hem memnun kalmaniza hem de mutlu olmaniza sevindim. Ben gercekten arkadasi tanimiyorum ama isi severek yaptigi icin online kefil olmustum kefilligim de bir sure daha gecerli henuz bir sorun cikmadi.

Saygilar
newbie
Activity: 29
Merit: 0
Kristalnach yukariyi oku anlarsin beni. 6 ulkede ofisim var senin 50 liralik hattindan degil biu
6 ülkede ofisin varsa ve buna TR dahilse burada ki müşteri güvenliği için önce gidip kendine TR hattı alacaksın elinde ki yabancı sim kartlar aksaray da fiziki olarak 50 TL ye satılıyorsa bana masal anlatma,gidip bir TR hat çıkarıp iletişimi böyle kurmanın nesi zor yerin mekanın olmuş olabilir yüz yüze işlem yapanlar da olmuş olabilir ama bu ülke neleri gördü tosun mu dersin, kapalı çarşıda tüm esnaflardan para toplayıp yüksek kâr vaadiyle vurgun yapanı mı neler neler,o yüzden size zahmet boş yapmayın gerekli şartları karşılayıp ondan sonra hizmet verin ofisime gelin demekle bitmiyor bu işler.
Pages:
Jump to: