Pages:
Author

Topic: 16 Aralık - 16 Şubat 2017 Altcoin ve BTC/USD Fonu / Ana-para Korumalı / 70-30 - page 7. (Read 9827 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 553
10 Kasım - 15 Aralık Kaldıraçlı İşlem Fonu / Ana-para Korumalı fonundan geleni kârıyla beraber buraya devredebiliriz.

Teşekkürler
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Bob,
anladığım kadarıyla bu sefer tek bir fon açıyorsun. hem altcoin hem btc/usd birlikte mi olacak?
Neden bu şekilde yapıyorsun?
her ne kadar ana para korumalı da olsa, ben şahsen btc/usd pozisyonlarını riskli bulduğum için, BTC/USD fonlarına arkasından ağlamayacağım bir rakamla giriyorum.

Bu bağlamda,
eğer tek fon açacaksan yatırım yapmayacağım yada katılımım 0.1 BTC civarını geçmeyecektir.

BTC/USD için pozisyon açmayacağım. Daha doğrusu kaldıraçlı işlem olmayacak. Ekim-Aralık fonunda BTC dalgalanmaları altcoinleri çok vurduğu için maalesef çok büyük karlardan olduk.

Bir daha böyle hareketler gelirse (gelecektir elbet) BTC-USD geçişleri yaparak bu dalgalanmalardan zararsız, hatta karla çıkmayı planlıyorum.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Bob,
anladığım kadarıyla bu sefer tek bir fon açıyorsun. hem altcoin hem btc/usd birlikte mi olacak?
Neden bu şekilde yapıyorsun?
her ne kadar ana para korumalı da olsa, ben şahsen btc/usd pozisyonlarını riskli bulduğum için, BTC/USD fonlarına arkasından ağlamayacağım bir rakamla giriyorum.

Bu bağlamda,
eğer tek fon açacaksan yatırım yapmayacağım yada katılımım 0.1 BTC civarını geçmeyecektir.

member
Activity: 66
Merit: 10
Bob yeni rekorlar gelicek belli oldu  ..bu sefer fazla btc toplanacak bende kar payi ve ana payla bu forma katilmak istiyorum
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
0.05 ya da 0.1 civari katilacagim
legendary
Activity: 1153
Coin-Turk.com
mevcut fondan buraya aktarım olsun.

teşekkürler
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Ben de katılacağım.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Mevcutların tahsilatından hemen sonra buraya da katılmayı düşünüyorum.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
15 Ekim - 15 Aralık 2016 Altcoin Yatırım Fonu / Anapara Korumalı ve 10 Kasım - 15 Aralık Kaldıraçlı İşlem Fonu / Ana-para Korumalı Fonlardan gelen miktarları karı ile birlikte buraya aktarabilirsiniz.

Bol Kazançlar Teşekkürler.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
15 ekim 15 şubat içerdeki yatırımımı karıyla beraber buraya aktarabilirim.
legendary
Activity: 1232
Altcoin yatırım fonlarının 9.su ile karşınızdayım. Ekim-Aralık altcoin ve BTC/USD kaldıraçlı işlem fonunu da karla kapatacağım 15 Aralık gününde.
Her fonda olduğu gibi bu fonda da yıllık banka faizinin birkaç katını bulmak hedefim. Ancak bu sefer kar paylaşımı yatırımcılar lehine de değişmiş durumda. Fonun toplam büyüklüğünü tek bir fon açtığım için 2 katına çıkardım.

Geçmiş dönemde altcoin ticaretindeki en büyük handikapımız BTC/USD'deki dalgalanmalarının altcoin piyasasını kötü etkilemesi oldu. Bu fonda kaldıraçsız BTC/USD işlemleri de yaparak bu dalgalanmaları lehimize çevirmeyi umuyorum.

Bu fonun gelir kalemleri şu şekildedir;

1- Altcoin İşlemleri
2- BTC/USD İşlemleri (kaldıraçsız)

Minimum Yatırım Miktarı: 0.050 BTC
Maksimum Yatırım Miktarı: 20 BTC
Minimum Fon Büyüklüğü: 5 BTC
Maksimum Fon Büyüklüğü: 20 BTC
Kar Paylaşımı: %70 Yatırımcılar, %30 BOB şeklindedir.

Fon kuralları diğer fonlarla aynıdır, zaten katılımcıların çoğu ilk fonlardan beri bizimle birlikteler. Teşekkür ediyorum.

Yatırımlar: https://blockchain.info/address/1JBcC6GYgJAogPKCrddYGBH2UfmTG7eWkM

Lütfen 16 Aralık gününü geçirmeyiniz.

Fon ilk fonlar gibi ana-para korumalıdır.

detaylı bilgi için ise bobfunds.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkürler, bol kazançlar.

Altcoin ve BTC piyasası, fonlar hakkındaki sorularınızı özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

Yatırımcılar

mhanbostanci: 472 mBTC
koinsever: 343 mBTC
HartmaniA: 714 mBTC
quwera: 1214 mBTC
aspor: 1322 mBTC
mstfprcn: 1095 mBTC
modsa26: 540 mBTC
goraset: 500 mBTC
kenanzz: 236 mBTC
udonmez: 150 mBTC
lider34: 152 mBTC