Pages:
Author

Topic: 19/20 Eylül Cumartesi/Pazar Ankara Buluşması - page 2. (Read 8312 times)

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Abiler merhaba, Çarşamba akşamı Bestekar'da buluşacağız, plan orta halli bir yere gidip bir iki bira devirmek. Uygun olan var mı? Şu aşamada olcaytu2005 ve ben varız. Ders yoğunluğum sebebiyle mhan ile konuşamadım. aliser, goraset, nasitaygun siz ne durumdasınız?

2005 tane olcaytu düşsün kafana Grin Bunu bir ankara buluşması olarak görmeyelim. Starin ile normal buluşmalarımızdan biri. Beni bi kere gören bi daha vazgeçemiyor Tongue Bayramdan sonra uygun bir tarihte hoş sohbet edebileceğimiz , bitcoin konuşabileceğimiz bir ortamda buluşuruz.
Sana en uygun yerler Ulus tarafında diye biliyorum ben Smiley)
Yanılıyor da olabilirim tabi, bilemedim bak şimdi Grin
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Abiler merhaba, Çarşamba akşamı Bestekar'da buluşacağız, plan orta halli bir yere gidip bir iki bira devirmek. Uygun olan var mı? Şu aşamada olcaytu2005 ve ben varız. Ders yoğunluğum sebebiyle mhan ile konuşamadım. aliser, goraset, nasitaygun siz ne durumdasınız?

2005 tane olcaytu düşsün kafana Grin Bunu bir ankara buluşması olarak görmeyelim. Starin ile normal buluşmalarımızdan biri. Beni bi kere gören bi daha vazgeçemiyor Tongue Bayramdan sonra uygun bir tarihte hoş sohbet edebileceğimiz , bitcoin konuşabileceğimiz bir ortamda buluşuruz.
hero member
Activity: 826

Çarşamba çok yanlış bir tarih gibi, bayramdan sonra bir tarih belirlenebilir.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom

2 günlüğe ankaradayım yarın çankırıya dönüyorum , size iyi eğlenceler, foto bekliyoruz😀

Tamamdır abi, kusura bakma, son 1 haftadır bayram tatili öncesi ödev yetiştirmeye çalışıyorum. Forumla da ilgilenemedim, yarından itibaren ancak rahata çıkacağım. Smiley İnşallah tekrar denk geliriz.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

2 günlüğe ankaradayım yarın çankırıya dönüyorum , size iyi eğlenceler, foto bekliyoruz😀
sr. member
Infected Mushroom
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bugün yarın ankaradayım organizasyon varsa katılabilirim
hero member
Activity: 826
Bir Ankara buluşmazı organize edilirse katılabilirim ancak hafta sonu yapılması taraftarı değilim ben de. 18:30'dan sonra yapılacak buluşmalara katılabilirim.
full member
Activity: 210
Merit: 100
ben çalışacağım keşke izin gününe denk gelse benim cikar gelirdim hem bi değişiklik olurdu
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Evet Cuma akşamı da uygun olabilir, lütfen size de uygun olup olmadığını yazın bir görelim. Smiley

Buluşuluyor mu bugün?
Starin organizatör olarak senden açıklama bekliyoruz.
Bence bu hafta yattı buluşma işi araya bayramda girecek. Genelde herkes ailesinin yanına gider, yada kurban filan keser. Yani önümüzdeki haftada bence olmaz. Ondan sonraki hafta ancak olur, bence.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Evet Cuma akşamı da uygun olabilir, lütfen size de uygun olup olmadığını yazın bir görelim. Smiley

Buluşuluyor mu bugün?
Starin organizatör olarak senden açıklama bekliyoruz.
sr. member
Infected Mushroom
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

@Starin bu cumartesi/pazarın çok uygun olacağını sanmıyorum en azından benim için. Eğer 9 günlük bayram tatili kabul edilirse ben pek ankara da takılmam Grin

Adam haklı, evli barklı üstelik çocuklu. 9 günlük bayram tatilinde direk kaçar gider Ankara'dan doğal olarak.
Cuma akşam iş çıkışı yapsak ne dersiniz?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

@Starin bu cumartesi/pazarın çok uygun olacağını sanmıyorum en azından benim için. Eğer 9 günlük bayram tatili kabul edilirse ben pek ankara da takılmam Grin
sr. member
Infected Mushroom
Planlı bir şekilde gerçekleşiyor bu sefer, bu yüzden gelmeye çalışacağım. İnşallah bir sorun çıkmaz. Bu seferde gelenezsem eğer olmaz.

Cumartesi mi Pazar mı uygun size?
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Planlı bir şekilde gerçekleşiyor bu sefer, bu yüzden gelmeye çalışacağım. İnşallah bir sorun çıkmaz. Bu seferde gelenezsem eğer olmaz.
sr. member
Infected Mushroom
Merhabalar, geçen gün aceleye geldiği için son anda haber verebilmiştim. İstanbul'daki buluşma topicine Ankara'da kimse yok mu yazanları bekliyoruz. Smiley

İş durumunuzu bilmediğim için Cumartesi/Pazar yazdım. Ne zaman müsait olursunuz? Pazar daha mı uygun olur?
Pages:
Jump to: