Pages:
Author

Topic: 2. darbe girişimi uyarısı! 2. darbe olur mu? (Read 2151 times)

legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
Bu kadar şeyden sonra olacağını düşünüyomusunuz cidden! Öyle insanlar yakalandı ki inanamassınız bu sefer bi ihtimal olsa bile çok fazla kan döküleceğine adım kadar eminim ama yine gerçekleştiremezler ve türkiyeyi şu anda ekonomik olarak çökeltmeye çalışıyorlar moddys kredi notunu düşürmesi gibi doların yükselmesi gibi..

Darbe olur mu olmaz mı yeni bir tiyatro oynanır mı bilmem ama ekonomisi zaten çökmüş durumda olan ülkenin kredi notunun düşürülmesi şaşırtıcı değil, hatta geç bile kalınmış bir hamledir. Ben yabancı yatırımcı olsam bu ülkeye 1 kuruş yatırım dahi yapmazdım.
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
Bu kadar şeyden sonra olacağını düşünüyomusunuz cidden! Öyle insanlar yakalandı ki inanamassınız bu sefer bi ihtimal olsa bile çok fazla kan döküleceğine adım kadar eminim ama yine gerçekleştiremezler ve türkiyeyi şu anda ekonomik olarak çökeltmeye çalışıyorlar moddys kredi notunu düşürmesi gibi doların yükselmesi gibi..
hero member
Activity: 868
Merit: 502
darbe olur mu olmaz mı bilinmez ama 15 temmuz darbe girişimi gerçekten ekonomiyi çok ciddi anlamda etkiledi. 2 tane evimiz var 1 sene önce kiraya verirken ince eleyip sık dokuyup kiracı seçiyoduk bide yüksek fiyattan, şimdi eli yüzü düzgün olsun aile olsun nerdeyse %30-35 indirdik kirayı yine veremiyoruz..
ekonomi de ne varmıs ahhh öle demeyın canavar gıbı saglam bır ekonomımız var bızım hırsız !!!!!   ole dıyo  .... hangı sehırdesınız bılmem ama bızım trakyada hıc ole bır sey yok daha cok zam yaptılar
member
Activity: 140
Merit: 10
darbe olur mu olmaz mı bilinmez ama 15 temmuz darbe girişimi gerçekten ekonomiyi çok ciddi anlamda etkiledi. 2 tane evimiz var 1 sene önce kiraya verirken ince eleyip sık dokuyup kiracı seçiyoduk bide yüksek fiyattan, şimdi eli yüzü düzgün olsun aile olsun nerdeyse %30-35 indirdik kirayı yine veremiyoruz..
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
yani böyle bir operasyon olacaksa bile bunu sosyal medyadan yayın etmenin mantıklı 2 sebebi olabilir.

1.gerizekalıdır
2.tarihini reklam ettiğim halde hiç bir şey yapamazsınız,ben bu bombaları patlatır, suikastleri yaparım

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Birincisi olmadı ki ikincisi olsun. Birileri bir şeyler planlıyor ve oynuyor. Biz sadece izliyoruz.
Biraz düşününce darbenin nekadar problem yaratacaığını cidden anlıyabilirsiniz. Ben ilk darbe girişimde ciddi anlam istemiştim şu hükümetten kurtulmak açısından. Sonrasında darbe kimin işine yarar die düşününce ortaya Fetullah gibi bir lanet ortaya çıktı. Fetullahın kontrolü ele geçirmesinden se bu hükümetin durmasını daha kabuledilebilir.
"Kuran a gerek yok, siz kuranı anlamazsınız. Benim kitaplarımı okuyun." diyen adamdan ne beklersiniz.
Bir bakıma haklısınız ama bence feto ya bırakmazlardı.Sonuçla oda bir kukla.Hangi kuklacı kuklasına büyük bir yönetim bırakır.İşleri bitince mendil gibi atıp güzel ülkemi parçalayarak yöneteceklerdi dış güçler.
hero member
Activity: 1103
İngilizler asiretlerle gorusup, asiretlerin borclarini oduyorlar, planlar yapiyorlar ve yetkililer bunu izliyorsa kusurabakmayin ama
O yetkililerin darbeyle gitmesi, hapse girmesi, oldurulmesi haktir. Can tatlidir, darbe falan olmaz. Hukumet dersini aldi..
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Tamamen bir komplo, rivayet olan "2023 te gerçekten özgür olacağız" lafı doğru mu acaba.
Çünkü 2023 yaklaştıkça 1. dünya savaşı- kurtuluş micadelesi anlaşmalarının karşı tarafı olan ingilizler saldırdıkça saldırıyor
member
Activity: 90
Merit: 10
Dedikoduyu geçelim bu insanları aramızda neden barındırıyorlar. İngilizlerin uzun zamandır her yerde parmağı var, bunları ülkemizde ellerini sallayarak gezmelerine müsaade edenlerin Allah belasını versin. Ne ülkeymiş bir türlü paylaşamadılar.
sr. member
Activity: 490
bizim memleket dedikoduyu sever

ayrıca cümle aleme evde tutulan yüzde elli'nin kim olduğunu göstermiştir, gören gördü görmeyenler için havaalaninda mermiye kafa atan irade ve ibb önünde kurşuna koşan aslanları göstermiştir. fetö ( cia ) ve bilimum gaza gelen kitleye ibretlik sahneler göstermişler ve direnişin ne olduğuna dair tarihe örnek teşkil etmişlerin kutlu başarısıdır.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bu açıklamayı yapan emekli asker vatan partili, vatan partisi genel başkanı doğu perinçek apoyla kol kola fotoğrafı olan bir dönek, partisinin eski adı işçi partisi, bu açıklamayı yapan asker ise apoyu sorgulayan efsane komutan olarak bilinir.şimdi bu askerin bu dönek eski katı solcu partiye mensup olmasımı daha garip, yoksa lideri apoyla fotosu olan döneğin partisine mensup olmasımı garip.yemin ederim aklımdakileri yazarken ben kör oldum bu adam nasıl olmamış hayret diyorum.

sr. member
Activity: 350
Presale Starts on 30th of November
 Böyle algı operasyonlarına gelmeyin!!!
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
Birincisi olmadı ki ikincisi olsun. Birileri bir şeyler planlıyor ve oynuyor. Biz sadece izliyoruz.
Biraz düşününce darbenin nekadar problem yaratacaığını cidden anlıyabilirsiniz. Ben ilk darbe girişimde ciddi anlam istemiştim şu hükümetten kurtulmak açısından. Sonrasında darbe kimin işine yarar die düşününce ortaya Fetullah gibi bir lanet ortaya çıktı. Fetullahın kontrolü ele geçirmesinden se bu hükümetin durmasını daha kabuledilebilir.
"Kuran a gerek yok, siz kuranı anlamazsınız. Benim kitaplarımı okuyun." diyen adamdan ne beklersiniz.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
hero member
Activity: 518
herkes kimin kimle görüştüğünü biliyor maşşallah ama hiç bişey yapan yok para hareketlerini görüyorlar parayı yatıranları biliyorlar ama kimse bişey yapmıyor...
bence askeri bir darbe olmaz biz güçlü bir devletiz arkadşlar kimse inanmasada bu gösterildi ... biz her yerde her kesimde ayrı gibi görüne biliriz ki öyle sayılırız...
konu vatansa olay başka artık 1960 1980 gibi halk cahil deil okadar ve haberleşme o zamankiler gibi değil illerden illere haber 10 günde gittiği zamanlardan bahsediyorum...
bir arkadaş sivil ayaklanma demiş bu farklı bi olasılık... darbenin mantığına aykırı askeri darbeler hükümetlere halk ayaklanması devlete karşı olur!!!
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
İngilizler aşiretlerle 200 yıldır görüşüyor o yüzden bu haldeyiz madem bi eylem planı var taze istihbarat var git devlete anlat tv üzerinden niye anlatıyorsun?
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Ben olacağını zandetmiyorum ama bu açığa alınan memurların eşleri dostları çoluk çocukları hepsinin kinleri var bunu bir şekilde devletten çıkarmak isteyeceklerdir. Yakın bir zamanda olmasa bile ilerde problem çıkarma olasılıkları var.

Bu konuda size katılıyorum. Tank önüne atlayan zihniyetten bunlarda, ha rte için atlamışlar ha Pensilvanya için. Kendi aralarında iktidar çekişmesi için kendi tabanlarını hırpalıyorlar. Bu taban İngiliz güdümündeki aşiret E tarikatlar aracılığı ile kolayca manüplasyon tabi tutulabilir.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Ben olacağını zandetmiyorum ama bu açığa alınan memurların eşleri dostları çoluk çocukları hepsinin kinleri var bunu bir şekilde devletten çıkarmak isteyeceklerdir. Yakın bir zamanda olmasa bile ilerde problem çıkarma olasılıkları var.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
olursa ordudan değil bu sefer sivil ayaklanma tarzında bir şey olabilir. işid zaten her şehirde tamkıta hazır bekliyor bombalamak için, pkk sınırda pusuda, aşiretler de sivil ayaklanmaya kalkışırsa bu terör örgütleri de destek atarsa sıkıntılı bir dönem geçirebiliriz. ben artık erlerin de herhangi bir darbe girişiminde rol alacaklarını sanmıyorum. itaat etmezler. 15 temmuz günü bile olayı farkedenler hemen gidip polise teslim oluyordu. ülkenin büyük bir kesimi darbe karşıtı. özellikle terörist darbe karşıtı %80 - %90 üzeri bile diyebiliriz bence.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Yani bu habere bakıyoruz ordumuzdan korkuyoruz o kadar personel ihraç edildikten sonra gene darbe yapacak zihniyette insanlar kaldıysa ve bunlar halen alınamıyorsa bu hükümetin suçu olacaktır Türkiyenin başına her ne gelirse bizi 13 yıldır yöneten sihniyetin haberi olmadan gelmez bu böyle biline . Allah ülkemizi feleketlerden korusun diyorum ama yakın gelecekte de çok iyi şeyler görünmüyor darbe bunların içerisinde en basiti kalabilir.
Pages:
Jump to: