Pages:
Author

Topic: 2 yıldan uzun süredir madencilik yapan asic/BTC kaç kişi var - page 2. (Read 418 times)

legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Kazancınızı % olarak ta yazacaksınız hesabıyla

hocam bu şekilde bir dil kullanırsanız kimse cevaplamayacaktır diye düşünüyorum.

herkes yapıyoruz diyor ne kadar kazandırdığını yazmıyor ben hesaplıyorum külliyen zarar çıkıyor, benim bilmediğim birşey mi biliyorlar yazsınlar görelim.% olarak kazanç yazmasa bir anlamı olmuyor 1000 dolar kazandın ama giderini yazmıyorsun cihaz bedelini yazmıyorsun kimse sorsam böyle söylüyor net % kazancını yazmazsa bir kazanç anlaşılmıyor. Kimseyi zorlamıyoruz , 5 senedir diyorum madencilik kazandırmıyor ha sen kazandırıyor diyorsan % kazanç yaz net görelim.Yeni giren insanlar para kazanırız zannediyorlar halbuki yerel fiyatlar ve elektrik giderlerini düşününce hiçbir mantığı kalmıyor işin, e yapanlarda mecburen yapıyor almış giderler gelirleri geçene kadar devam ediyor yani kazanç falan yok. Belki yanılıyorumdur biri desinki rakamlar bunlar millet kazanıyor falan yok göremedik, yani kazanan yok ki gelsin desin , o açıdan diyorsan evet cevap alamam zaten pek beklemiyorum da yolunu hazırlıyorum.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Kazancınızı % olarak ta yazacaksınız hesabıyla

hocam bu şekilde bir dil kullanırsanız kimse cevaplamayacaktır diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Selam bu forumda ve sizin çevrenizde 2 yıldan uzun süredir madencilik yapan ve kazanç sağlamış olan kaç kişi biliyorsunuz.
Kazancınızı % olarak ta yazacaksınız hesabıyla.Aldığınız cihaz maliyetleriniz 2 yıl yada daha uzun süreçte neler oldu. Neden hala yapıyorsunuz.
Her aldığınız cihazın roi zamanınıda yazarsanız , istatistik toplama açısından faydalı olur.Rakam vermeyecekseniz boşuna yazmayın, bir arkadaşın bu işi yapması bizi ilgilendirmiyor, kaça aldı kay ayda çıkardı. TR içi TR dışı maliyetleri yaklaşık şu oldu gibi durumları arıyoruz.
Ben ne zaman hesap yapsam iflas çıkıyor da 2 yıldan uzun süredir yapıp hala ayakta olanlar nasıl yapıyor bilemedim.Bugün itibariyle alsan elektrik parasını çıkarmayan cihaz 18bin tl ye sahibinden de satılıyor falan , kafa yapısını çözmeye çalışıyorum. 2017 de btc fiyatı fırladı ama zorlukta fırladı bu durumda ne yaptı madenci
Pages:
Jump to: