Pages:
Author

Topic: 20.000 $ Yatırım Yapmak Mantıklı Olurmu - page 2. (Read 914 times)

full member
Activity: 252
Merit: 105
November 12, 2017, 06:04:37 AM
piyasa bir durulunca uzun vadeli coin satın almak daha mantıklı.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
November 12, 2017, 02:22:03 AM
Olmaz, bekle piyasa durulsun.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
November 11, 2017, 09:16:54 PM
Bence 10 bin dolar kadar btc geri kalanını altcoinlerde tutabilirsin 1 senede bi aksilik olmazsa cok güzel para katlarsın Smiley
newbie
Activity: 28
Merit: 0
November 11, 2017, 08:15:55 PM
20.000 dolar paran varsa sen işin mantığını arama. yatırımını yap. bak geçen sene ki bitcoin fiyatına birde şimdi ki fiyatına.
işin mantığını o zaman net bir şekilde görmüş olursun zaten. kararsızım diyorsan ya da 20.000 doların yoksa kuru gürültüye de gerek yok.

kararsız değilim şuan hem bilgi topluyorum hemde şuan gördüğüm kadarıyla btc düşüşde biraz daha bekleme taraftarındayım bakalım bügün yarın paylaşırım
full member
Activity: 406
Merit: 101
November 11, 2017, 04:48:21 PM
20.000 dolar paran varsa sen işin mantığını arama. yatırımını yap. bak geçen sene ki bitcoin fiyatına birde şimdi ki fiyatına.
işin mantığını o zaman net bir şekilde görmüş olursun zaten. kararsızım diyorsan ya da 20.000 doların yoksa kuru gürültüye de gerek yok.
newbie
November 11, 2017, 04:44:10 PM
Arkadaşlar ben birşeye yatırım yapmayı düşünüyorum fakat şuan çiflik'emi yapsam bitcoinemi kararsızım yani bana 20.000$'ın 1 senede getirisi ne olur

Çiftlik dediğin çiftlik bank mı yoksa?
Ha öyleyse forumda onunla ilgili okadar konuşma geçti bı oku.

Evet yani nebilim noterden sözleşme falanda yapılıyormuş yani sadece sanal değil reelde olması falan düşündürmüyor değil

Gel ver bana 20 bin dolar i noterden de sözleşme yapalım.

Maddesinide söyleyeyim herhangi bir fesih durumunda kalan ödemelerin 1 gün ila 6 ay içinde yapılacaktır

Alabilirsen al. Şirket dağdaki çobanın üstüne bulabilirsen bul. Bu sadece bi örnek.

Ha ponzi olduğunu anlamamissan 20 bin dolar değil bı 20 bin daha kredi çek onu da yatır.

Az düşünün artık kim kime veriyor havadan para bu oturduğum yerden zengin olacağım hayallerinden vazgeçin

Hocam sözleşme şartları avukatım tarafından değiştirilebilir.Kabul edilirse edilmezse girmem tabiki saf değilim para kaybetmek sorun değil ortada bir şözleşme var ve bu işin sonunda mağdur olursam 20.000$ ı 50.000 100.000 $ da alırım emin olun Wink bu parada kazandığım bir para değil bana havadan 2 yıl önceki bir olaydaki sigorta şirketinin verdiği para sadece kendime meşgale arıyorum işi bıraktığım için. SAYGILAR.
newbie
November 11, 2017, 04:39:04 PM
Arkadaşlar ben birşeye yatırım yapmayı düşünüyorum fakat şuan çiflik'emi yapsam bitcoinemi kararsızım yani bana 20.000$'ın 1 senede getirisi ne olur

Evet yani nebilim noterden sözleşme falanda yapılıyormuş yani sadece sanal değil reelde olması falan düşündürmüyor değil

Maddesinide söyleyeyim herhangi bir fesih durumunda kalan ödemelerin 1 gün ila 6 ay içinde yapılacaktır

Alabilirsen al. Şirket dağdaki çobanın üstüne bulabilirsen bul. Bu sadece bi örnek.

Ha ponzi olduğunu anlamamissan 20 bin dolar değil bı 20 bin daha kredi çek onu da yatır.

dostum derdim kısa yoldan zengin olma hayali falan değil çok şükür kendime ve aileme bakıyorum ve 1 hafta önce işimi bıraktım kenarda bi miktar param var miktar söylemenin lüzümü yok yani anlatmak istediğim hem kendimi oyalayıp hemde paramı katlamak para riske atabilceğim bir para yani sigortadan aldığım kendi emeğim olmayan bir para riske atabilirim 2 katı olursa veya %100 kar edersem sevinmezmiyim tabiki sevinirim ama yani o parıyı geri 5.000 $ olarak geri çekebilicekde olsam koymaz.
Az düşünün artık kim kime veriyor havadan para bu oturduğum yerden zengin olacağım hayallerinden vazgeçin
member
Activity: 364
Merit: 20
November 11, 2017, 11:59:08 AM

çiftliğe yatır en iyisi sen sonra da dua et. Allahım bu yıl patlamasın da seneye patlasın Allahım şu zararımı çıkartayım da birdaha böyle şeylere girmeyeceğim diye Smiley
member
Activity: 322
Merit: 14
November 11, 2017, 07:14:06 AM

member
Activity: 148
Merit: 10
November 11, 2017, 06:45:50 AM
çiftlik bank hakkında o kadar yazıldı...biraz okuyun kardeşim.ponzi bir sistem..paranı yatırırsan 6-7 aydan önce amorti edemezsin..eğer ponzi patlamazsa 6. aydan sonra 12. aya kadar taksit taksit olacak şekilde para kazanmaya başlarsın.12.ayın sonunda elindeki toplam para x2 olur.

bir miktar btc bir miktar altcoinlere gir çık yaparsan 3-4 ayda çok daha fazla kazanırsın...ancak bilgi ve araştırma şart
sr. member
Activity: 812
Merit: 252
Free Crypto Faucet in Trustdice
November 11, 2017, 06:19:10 AM
20k dolar kimseye emanet edilecek kadar az bir rakam değil. Yarın çiftlik bank tüm malvarlığına el konulsa el elde baş başta kalırsınız. Eğer btc ye geçip bir kısmı btc den ve kalanı  ilk 20 coine rastgele dağıtım yaparsanız uzun vadede daha iyi olur düşüncesindeyim.
newbie
November 11, 2017, 06:01:04 AM

member
Activity: 322
Merit: 14
November 11, 2017, 05:15:20 AM

newbie
November 11, 2017, 04:24:10 AM
Pages:
Jump to: