Pages:
Author

Topic: 2015 yılında poloniexte yaşadığım unutulmaz olay - page 2. (Read 334 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Boğa piyasasında buna benzer bir çok anım oldu özellikte DGB beni aldı götür 2 gün içinde x5 mi ne yaptı hatırı sayılır bir para koymuştum bilerek değil tamamen acemi şansı kredimi kapatırım falan derken öakılma sürecine girdi yine kardaydım sattığımda ama kredimi kapatamadım. (Not: Kredi kriptopara ile ilgili değil.)
member
Activity: 233
Merit: 10
abi harbiden ya polo chat cok iyiydi ozmnlar cok egleniodum picin biri vardı acun nickli milleti kekliodu falan elemanın biri harbi harbi inandı survivordan bana selam yolla falan diyodu belki hatırlayanlar vardır polodaki acunu  Smiley Smiley
full member
Activity: 602
Merit: 118
Yobitte chat olayı hala devam ediyor galiba. Artık spekülasyon olayının Chatle olacağını zannetmiyorum. Eğer öyle olsa yobit belli yerlere gelirdi. Adını duyurmak için kendisi pump yaptıracağını duyuruyor
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Pump anıları ilginçmiş  Smiley.Chat kısımları o yüzden borsalardan kaldırılmalı.Yoksa böyle spekülasyonlar olabiliyor ve acemi yatırımcı panik yapabiliyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
ehuhehe yalnız bugün de "geleneksel pump şenliği" var binance'ta! Cheesy dün gece değil evvelsi gece gochain'i 725'ten verdim bugün 1200'ü gördü ben böyle şansın ağzına ediym...millet geç kalır almak için benim hastalığım da malı erken vermek, kademeli çıkış diye bir kavram yok lügatımda ...
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Piyasanın en iyi borsası poloniexti, sonra bittrex çıktı poloniexin support sıkıntısı ve yavaşlığı ve margin trade de oynanan hileler, iyice cazibesini yitirdi poloniex.. Bela da 0.00001000 den 50 katına kadar yükselmişti diye hatırlıyorum.
member
Activity: 406
Merit: 14
O dönemlerde Poloneix çok popülerdi ama sonra ne oldu kendilerini yenileyemediler ve tahtı kaptırdı. Şimdi o tür hareketlenmeler nerde ancak izliyoruz hangisi daha çok eksi yapacak diye.
jr. member
Activity: 73
Merit: 1
dedim bi ara kendimmi yazıyorum hayırdır dejavu oldum, çünkü bende belacoinde paramı 3 e katlamıştım çok güzeldi o zamanlar trolbox pardon chatbox habire mesajlar yazıyorduk arada bot banlıyordu ve yetkili modlar, ama belacoine cidden inanmıştım belacam diye siteside vardı her fotoğraf paylaşıma 1 bela coin felan bayada yükselmişti coin ama sonra tutmadı. yalnız güzel kazançlar elde ettirdi bana belacoin
member
Activity: 1011
Merit: 65
Poloniex chat olayını spekülasyon nedeniyle kaldırdığında kıyamet kopmuştu, hatta şimdi düşünüyorum da, (belki alakası yoktur ama) Polonun gözden düşüp liderliği bırakmasıyla bu olayın arasında çok büyük bir zaman dilimi yok, chat gidince manipülasyon yapan balinaların bazıları çıkmış olabilir.

Polo chati iyiydi. Polonun eski halinden eser yok ama artık baya bir coini delist ettiler pump dump balinaların takıldığı yerken kurumsal yatırımcıyı hedefleri açık artık.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Poloniex chat olayını spekülasyon nedeniyle kaldırdığında kıyamet kopmuştu, hatta şimdi düşünüyorum da, (belki alakası yoktur ama) Polonun gözden düşüp liderliği bırakmasıyla bu olayın arasında çok büyük bir zaman dilimi yok, chat gidince manipülasyon yapan balinaların bazıları çıkmış olabilir.
member
Activity: 1011
Merit: 65
2015 yılı cebimde 200 TL var yokluk yıllarım daha yeni universitedeyim
Poloniexte chat açık full spekülasyon dönüyor
O chatte yaşadığım zevkleri anlatamam uzun konu ben mevzuaya geleyim
Benim 200 TL yi koyduk hacimsiz bir koine adı Belacoindi.
O günün parasıyla 100 dolarım var elimde. Son param. O sıralar belacoin 180 sat falan di hacim sıfıra yakın.
Yarın tatile gideceğiz cepte 200 TL para var bu parayı katlayıp gidecegim 2 gün kalıp döneceğim  birde herkese bira söyleyeceğim mantık bu
Başladık poloniex chatinde spekülasyona
Yarım yamalak ingizliceyle Belocoin hakkında yapmadığımiz yorum kalmadı
Sonra baktım harkeetliniyor gaza geldik o akşam o gazla belayı %80 pump yedirdiler belacoin oldu 350 sat.
400 TL yakın parayı alıp herkese birer bira söyledim
Bu da böyle bir animdir 😁

O günler çok farklıydı dostlar
Her şeyden önce koinlerin hergun X2 X3 yaptığı günlerdi
Para piyasada dolaşıyordu oradan oraya
Kaybetmek yoktu bir nevi.
Bugün üzülen yarın seviniyordu.
Ama şimdi nerdeee.

Bir animi daha anlatayım 80 dolar kadar parayı koydum koinin birine poloda sabah kalktım 800 dolar var hesapta koinin yanında +%1000 yazıyor chatte dönen spekulasyonun haddi hesabı belli değil . Ben sevinçten kopuyorum bilgisayar alacağım diyorum hesap makinesiyle hesap yapmaya başladım . Neyse kahvaltı vaktim geldi kahvaltıdan geldim hesapta 150 dolar var. 800 dolarken satmadim evet.
Pages:
Jump to: