Pages:
Author

Topic: 2017 Yılında bu coinler içinde en çok hangisi kazandıracak? (Read 3514 times)

hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Zcash den ümidim kalmadı . İconomi yi seçtim.
member
Activity: 112
Merit: 10
Zcash suan diplerde tam alim zamani ama 2 gundur surekli ayni tempoda hic yukseliste olmadi alacaksaniz suanda alin derim ben 10 dolarlik aldim.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
member
Activity: 105
Merit: 10
Belacoin'i, BelaCam'i incelemek lazım gibi, ben oldukça umutluyum şu anda.
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
Arkadaşlar bu arada Qtum coin'in 1 martta satışı başlıyor. Karlı olabilir mi ne dersiniz? Ben bir miktar alım yapmayı ciddi olarak düşünüyorum. Şu an için Çin borsalarında olacak (henüz hangileri açıklanmadı) ama resmi sitelerindende alım yapılabilinecekmiş. Bana geleceğe dönük olarak güvenli ve karlı bir yatırım olarak görünüyor.

adamlar 17 sinde fransa bir seminere gircekler oldukça girişimci bir ekip çinli olmaları şüphe  uyandırsada ticarette karla zarar bir aradadır. yatırım yaprtığımda değer kaybetmesi zoruma gitmez aldım düştü derim
ama parsayı toplayıp kaçarsalar o biraz koyar ama Qtum oldukça alt yapılı bir çalışma olacak gibi görünüyor. hala tam anlamıyla ne yapmaya çalıştıklarını çözemesemde imza kampayasından  kesintisiz para aktarımı sağlanıyor
17 sinde seminierden fotoğraf paylaşırlarsa biraz daha fazla güven ortamı sağlana bilir ve 2017 ilk çeyreğinin en fazla yatırım toplayan projesi olabilecek potansiyeli var.
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
Presale starts on 28th of April!
Çoğu kişi benim gibi Zcash demiş ama 2017 şu ana kadar en çok kaybettireni olabilir hergün azar azar düşüyor.  Grin
hero member
Activity: 518
Arkadaşlar bu arada Qtum coin'in 1 martta satışı başlıyor. Karlı olabilir mi ne dersiniz? Ben bir miktar alım yapmayı ciddi olarak düşünüyorum. Şu an için Çin borsalarında olacak (henüz hangileri açıklanmadı) ama resmi sitelerindende alım yapılabilinecekmiş. Bana geleceğe dönük olarak güvenli ve karlı bir yatırım olarak görünüyor.

bendee takip ettiğim bir ico o çinliler riskli ama şuda bir gerçek ben çinlilerle yaptığım her ticaret dürüst birşekilde oldu. tarih boyunca türkler çinlilerle iç içe olduk sonuçta XD
asyalı olsun 2 krş pahalı olsun.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
hero member
valla ben anlamam arkadaş bu yıl KMD ve Ardor yılı olcak elimde çok var hatta SC ve DGB yılıda olmalı Cheesy
çok beklettiler
sr. member
zcash'in 2017 sonunda 0.02 btc'nin üstünde olacağını sanmıyorum. kişisel görüşüm zcash'e yatırım yapanların 2017 yılında kaybedeceği yönünde.

yani bu yıl yüzde 50 düşüşle kapatıcak diyorsun! görüşüne saygım var ama alt yapısı ne neye dayanarak söyledin.
hissi kalbin vukumu buldu yoksa sayısal bişeyler mi buldun.

şu anda piyasada 626 bin civarı zcash var. her ay yaklaşık 216 bin kazıldığını varsayarsak yıl sonuna kadar piyasada 2 milyondan fazla zcash olacak.

zcash toplam pazar değeri şu anda 20 bin BTC civarı. bunun yıl sonunda 40 bin BTC'ye kadar yükseleceğini varsayalım. bu durumda zcash'in değeri 0.02'nin altına inecek.

eğer market cap düşündüğümden daha fazla yükselirse o zaman işler değişebilir, ama bunu pek mümkün görmüyorum.

mantklı bir açıklama olmuş sistem böyle mi işliyor ama oda var. zec şuanda 0,033 civarında verdiğiniz hesaba göre paralel bir seyir izlerse
dolaşım bazında  0,018 civarında olması gerekiyor ama buda hiç bir şekilde al satçılar zarara uğratacak bir durum olacağını sanmıyorum
aslında rakamsal olarak düşmüş gibi görünsede gerçete paralel bir seyir yapmış gibi olacak kazımda aynı oranda kolaylaşmazsa mandeciye zararı olabilir
daha az kazacağından tek madenciler kaybeder bu sistemden bunun güzel yanı kazacak insan sayısıın azalması.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
zcash'in 2017 sonunda 0.02 btc'nin üstünde olacağını sanmıyorum. kişisel görüşüm zcash'e yatırım yapanların 2017 yılında kaybedeceği yönünde.

yani bu yıl yüzde 50 düşüşle kapatıcak diyorsun! görüşüne saygım var ama alt yapısı ne neye dayanarak söyledin.

şu anda piyasada 626 bin civarı zcash var. her ay yaklaşık 216 bin kazıldığını varsayarsak yıl sonuna kadar piyasada 2 milyondan fazla zcash olacak.

zcash toplam pazar değeri şu anda 20 bin BTC civarı. bunun yıl sonunda 40 bin BTC'ye kadar yükseleceğini varsayalım. bu durumda zcash'in değeri 0.02'nin altına inecek.

eğer market cap düşündüğümden daha fazla yükselirse o zaman işler değişebilir, ama bunu pek mümkün görmüyorum.
hero member

hero member
Activity: 1655
Merit: 600
full member
Activity: 238
Merit: 100
doge dedik bakalım
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014
Eth, Xmr gibi coinler zaten yüksek fiyattan satıldığı için yüzdesel getirisinin çok olacağını sanmıyorum. Mesela Xmr'ın %100 yapması için 0.024BTC fiyata ulaşması gerekiyor. Bu coinlerin hacimleri de çok yüksek olduğu için bu ihtimal pek olası değil. Poloniex'te olmayan coinlerden biri oraya girerse ilk günler aşırı talep görebilir.
Kmd ve Iconomi belki. Doge, Litecoin, Dash, Ardor ve Liskin hiç şansı olduğunu sanmıyorum.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
O kadar uzak kaldım ki altcoinlere bu anketin gelişimini takip edeceğim. Şu ana kadar olan sonuçlardan görebildiğim kadarıyla parlayan bir yıldız görünmüyor ortalıkta.
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
ben Fristblood olacak diye bekliyorum. hayal edileni yaparlarsa 2. pascal olabilir hareket olarak pascalın dolar olarak ederini yapamaya bilir ama yüzde olarak yükselişini gerçekleştirebilir.
full member
Activity: 235
Merit: 100
Ben elimde tutmamakla beraber zcash diyorum. Çok sessiz sedasız hareketlenmeler oluyor.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
bence buraya herkes kendi elindekini yazıyor normal olarak Smiley en çok benim yatırımım kazancak. giremediği yatırımları yada incelemediklerini hesaba katmıyorlar.
çok gerçekçi sonuç alınmaz. bence listelenenlerin yıl içerisinde yapmak istediklerini tanımlansa ozman durum değişir.
sr. member
Sadece KMD ye oy veren ben miyim?
Galiba sizsiniz ve bence KMD bulundurmakla iyi etmişsiniz. Tamamen kişisel görüşümdür. Yanılıyor da olabilirim. Umarım, arzu ettiğiniz kârı elde edersiniz. Temennim o yönde. İyi BTC forumlar dileklerimle

bende KMD verdim ama burda Ardor da 2017 yılı için yükseliş beklenen coinler arasında valla inşşalah herkesin aldığı coin en azından karlı çıkacak kadar kazandırsın.
piyasa şu ara acayip KMD pump yaptılar ama ilginçtir cüzdandan siteye coin göndermedim. kendi kendilerine almış gibi bir durm olduğunu dşünüyorum. Smiley
ama ben 4k gelirse yol vericem düzgün bir borsaya girecen kadarda cüzdanda tutarım azar azar stake geliyor sonuçta Cheesy
Pages:
Jump to: